bebeğim çok zayıf...

yatın kalkın şükredin benim kızım 16 aylık 8900 kilo peki ben napiyim???
yemeyen bebek yemiyor.

bnm oğlum 4 aylık 6 500 kilo dr az dedi ama sağlığı yerinde dedi önemli olanda bu zaten yani bence üzülme sağlıklı olması önemli kilo cokta önemli deil obez olsa dahamı iyi

benimde bebişim çok zayıf 4 aylık 5buçuk kiloyuz ama biz 2 kilo doğduk doktor normal diyır ama ben korkuyorum çünkü eşimin tarafıda minicik ben yapılıyım doktor ek gıdalara geçince toparlar dedi acaba öyle oluyormu

doğru demiş cnm bnmde oğluş 4 aylık 6 500 sadece anne sütüyle beslenmese daha fazla olurdu dedii dr çünkü mamalar şişiroo ama bnm oğluş çok fazla hareketli :emir_bebek:

benim bebişimde 3 aylıkken 5.150 ydi. haftaya 4 aylık olacak bakalım ne kadar kilo aldı. ben 3. ayda sağlık ocağına götürmüştüm. bu ay doktorumuza gideriz artık çünkü kilo alımı bu ay yavaşladı gibi geliyor. ayda yarım kilo anca alıyo 2 aydır. kucağıma aldığımda hissediyorum vücudu incecik hele beli. ince belli kızım benim :)

Kilo iyi birseymi,bence kilosu az degil saglikli olduktan sonra alir kilo...

Çalışan bir anneyim bu 3. ayım ve oğlum 11,5 aylık 9 kilo tam çok üzülüyordum bu durumuna ama artık takmıyorum çünkü kilolu olup sağlıksız olma gibi bir durumu da olabilirdi üstelik emiyor benim oğlum fakat çok hareketli benim annem bakıyor oğluma kayınvalidem ona zayıf diyince o da çok üzülmüştü bakamıyo muyum diyordu bana kendini suçluyordu ama artık alıştık annemde diyo bi gün çok güzl yiyo diğer gün hiç yani bebkler dengesizdir hani düzeni yok ki ve tam hareketli dönemdeler o yüzden takmayın hiç sağlık herşeyden öenmlidir :)oğlumu çok seviyorumm

hazelimm anlamsiz mesajlar atmak yasakkk mesaj saiyni doldumak istiyorsan geyik bolumunde bir alan var bunun icin oraya git

X