Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı vivatinell acnecinamide kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

depresif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
32
1
38
selam arkadaşlar kardeşime bu markanın kataloğunu vermişler sivilcelerde %90 başarı diyo fisfisfis sitesinede girdim baya ilgimi çekti kullananlar var mı ?? iz leke siyah nokta beyaz nokta cilt derinliklerine doğru uzanan sert ve dışarı açılmayan ciltte kabarık kırmızı şeklinde sivilceleri çok hızlı tedavi ediyomuş. fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu ürünü bende merak etim.Hem sivilceye hemde siyah noktalara iyi geliyormuş.
bu ürünü kullanıpta olumlu sonuç alan var mı?

Arkadaşlar ben bu ürünü 3 hafta oldu kullanalı peeling mendili tonik nemlendiri jel ph10 jel ve +50 faktör güneş kremini kulanıyorum siyah noktalarımı tamamen yok etti ve gözenekleri temizledi benim sorunumun çenemdeki sivilcelerleydi sivilcelerimi kuruttu ve yok etti ama 1 hafta sonra tekrar çıkardı bende üretici firmaya tel ettim ve yetkili biriyle yani bu işten anlayan biriyle görüştüm kendisi bana bunun tamamen normal olduğunu söyledi ilk sivilceleri yok ettikten sonra aynı yerde yeniden sivilce çıkması gerekirmiş bu üründe o sivilcenin kökünü kuruturmuş şimdi ise yüzüm artık normale döndü sivilceden ve sivilce izlerinden helede siyah noktalardan eser yok bu arada kutularında sadece sivilceli bölgeye kullanın yazıor ama tüm yüz için güvenle kullanılabiliyor umarım sizlerdede işe yarar cildinize fayda ettiğini sivilcelerinizin ve siyah noktalarınızın oldu yerler peeling mendili yada jelle temizlendiği zaman iğne hissiinde bir batma oluyor o zaman anlarsınız o batmanın nedeni köklerine kadar kurutup işlemesi ve o bakteriyi ortan atmasıymış ilk temizleme yapıldıktan sonra kızarma oluyo sakın endişelenmeyin 1 saat içinde falan cilt normale dönüyor umarım memnun kalırsınız ben çok memnunum...

bana bugün doktorum, jelini verdi arkadaşlar...hap ta kullanacağım, hapın soyucu etkisi varmış, onu azaltmak ve nemlendirmek amaçlı, hem de akneye karşı bir ürün...
bakalım...=))) gelişmeleri yazarım..

nerden alıoyoruz bu kremi bid esoyucu etkisi varsa gnes kremiyle birlikte kullanılması gerekmiomu cnküü syulma ldgu için ki yaza girerken ciltte günes lekeleri olusmazmıı arkadslar biilgi istiorumm

nerden alıoyoruz bu kremi bid esoyucu etkisi varsa gnes kremiyle birlikte kullanılması gerekmiomu cnküü syulma ldgu için ki yaza girerken ciltte günes lekeleri olusmazmıı arkadslar biilgi istiorumm

bu kremi eczaneden alıyorsunuz.Ben 20 yaşındayım sivilceli bir cildim var.Bu ürünü 1 yıl önce eczaneden tanıtım numunelerinden kullanmıştım.Birgünde bile svilcelerimin kızarıklığını azalttı .bende cild doktoruma gittiğimde kullanmamda bir sakınca görmedi.7 gün önce tekrardan bu sefer ürünü aldım ve kullanıyorum(temizleme jelini,jelini,jel kremini aldım).Gerçekten gözenekler küçültüyor.Sivicellerde küçülüyor ve kızarıklığını alıyr.(Bence hap kullanmaktansa yüzüme jel sürmeyi tercih ederim.Çünkü cild ilaçlarının coğunda kortizon var ve insanları şişmanlatıyor.)Yan etkisini görürsem sizlere anlatırım.

hapın soyucu etkisi var dedim canım. benim kullandığım acnecinamide jel, bu soyucu etkiyi azaltmak ve nemlendirmek için.

Acnecinamide jel,Acnecinamide pha 6 jel ve acnecinamide pha 10 jel gibi çeşitleri var.Akne ve izleri için hangisi daha etkili acaba?

Bende cleasing jelini kullanıyorum günde 1 kere. 2 kere kullanınca bayağı kurutuyor.2 hafta oldu kullanalı.Sivilceleri geçirmesini anlayamadım daha ama yüzü gayet iyi temizliyor. Bu da yeni sivilcelerin çıkmasını engelliyor. Diğer ürünlerini kullanmadım ama düşünüyorum

Acnecinamide'in Sun Cream SPF 15'i alıcam ama bulamıyorum hiçbiyerde kalmamış ya...

Bende güneş koruyucusu olarak en kısa zamanda ondan alıcam.Akneli çiltler için özel güneş kremi diye geçiyor.

Bende güneş koruyucusu olarak en kısa zamanda ondan alıcam.Akneli çiltler için özel güneş kremi diye geçiyor.

sonunda buldum ve bugün aldım canım, kullandım, çok çok güzel, tavsiye ederim :))
içinde akne tedavi ediciler de var, hem de güneş kremi 15 faktör. çok süper yani :))

eczanelerde bulamazsan, internetten sipariş verebilirsin canım, benden tam not :)) kaydirigubbakcemile5

sonunda buldum ve bugün aldım canım, kullandım, çok çok güzel, tavsiye ederim :))
içinde akne tedavi ediciler de var, hem de güneş kremi 15 faktör. çok süper yani :))

eczanelerde bulamazsan, internetten sipariş verebilirsin canım, benden tam not :)) kaydirigubbakcemile5

Güle güle kullan canım...
Yağlı ciltler için uygun mu? Bir de fiyatını öğrenebilir miyim?

Güle güle kullan canım...
Yağlı ciltler için uygun mu? Bir de fiyatını öğrenebilir miyim?

Yağlı ve akneli ciltler için özel üretilmiş bir ürün canım. tedavi de ediyor.
45 TL

acnesun.jpg

Yağlı ve akneli ciltler için özel üretilmiş bir ürün canım. tedavi de ediyor.
45 TL

acnesun.jpg

Benim aklımda şuan La Roche Posay Yağlı ve Akneye Yatkın Ciltler için Güneş Koruma Faktör [50 ml.] var.
Hangisi daha iyi acaba? Kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum...

Benim aklımda şuan La Roche Posay Yağlı ve Akneye Yatkın Ciltler için Güneş Koruma Faktör [50 ml.] var.
Hangisi daha iyi acaba? Kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum...

canım ben onu da sordum, çünkü bu acnecinamide'i bulamıyordum hiçbir yerde, onu alıcaktım...
fakat doktorum acnecinamide'i tavsiye etti. 125 mg bu.

LA Roche Posay 50 mg ve 46 TL. çok pahalıya geliyor.

henüz yaz sıcakları başlamadı, 15 faktör yeterli diye düşünüyorum ben, elbette sen bilirsin ama LA Roche ' un da çok güzel olduğunu duydum, kullananlar memnun.kaydirigubbakcemile2

canım ben onu da sordum, çünkü bu acnecinamide'i bulamıyordum hiçbir yerde, onu alıcaktım...
fakat doktorum acnecinamide'i tavsiye etti. 125 mg bu.

LA Roche Posay 50 mg ve 46 TL. çok pahalıya geliyor.

henüz yaz sıcakları başlamadı, 15 faktör yeterli diye düşünüyorum ben, elbette sen bilirsin ama LA Roche ' un da çok güzel olduğunu duydum, kullananlar memnun.kaydirigubbakcemile2

Gramajı oldukça fazlaymış canım. Eczaneden bakacağım ben de.
Bana 125 mg. uzun süre gider. Cildim yağlı olduğundan fazla kullanamıyorum, nemlendirici bile kaldırmıyor sıcak havalarda.
Kullanmaya başlamak lazım artık güneş kendini iyice gösterdigamyoncuiremsu

X