Saç Kesim Şekilleri Saçımı sizce bu model kestirmeli miyim ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU2

Ziyaretçi
yokyokzayfmbu3.jpg
işte ben ve saçımın şuanki haliiii

parishiltonsacmodeli2la5.jpg
buda kestirmek istediğm model şekerlerrrrr a.s ama saç rengim değişmicek aynı kalıcak sadece modelin aynısnı kestirmek istiyorummmm nedersiniz yakışırmı bana??:kahve:

paris'in yüzü toparlak çok kaba bir tabir mi oldu tatlicadiarzu
sizin ise uzun bir yüzünüz var.. aynı etkiyi bırakmayabilir diye düşünüyorum..medyada da bu saçı uygulayanlara bakarsanız hep yuvarlak yüzlüler.. david beckham'ın karısı ,şimdi nergiz kumbasar falan ..
üstelik bu saç sürekli fön ister ,köpük ister.. yataktan çıktıktan sonra uğraş ister bence..​

Bence olabilir.. yani şu anlamda senin daha havalı gösterir diye düşünüyorum benim saçlarım belime akdar dümdüzz amaaa nedense kısa saç bana çok havalı gelir..

saçlarımı kestiremiyom ben ama kıyamıyom arkadaşlarımda kesersen hakkımızı helal etmeyiz diyorlar kesemiyomm :KK43:((

derinss BENDE BUNU DÜŞÜNÜYORUM CANIM BENİM YÜZŞEKLİME GİDERMİ ACABA DİYE ??? ARTII BE FÖN ÇEKERİM ZATEN SAÇILA UĞRAŞMASINI SEVEN BİRİYİMDE MODELE TAKTIM KAFAYIII :)

edda1985 SAĞOL TATLIM :) ASLINA BAKARSAN BENDE KIYAMIYORUM SAÇIMA AMA DEĞİŞİKLİK OLSUN İSTİYORUM AŞKIMADA FARKLI GÖZÜKİM İSTİYORUM BU HER SENE BENDE OLUR :)))

Ben herzaman bayanda uzun saçı tercih etmişimdir Mervecim ama önemli olan senin kendine yakıştırman beğenmen. Başkalarının fikri seni etkilemesin.
Eğer içinde kalacaksa kestir sen mutlaka yakıştırırsın. Fönle kabartırsın jole sürersin vs...
Dediğim gibi mühim olan senin fikrin...
Öptümmmmmmmm:1hug:
(Bu arada ufukla barışmana sevindim çokk hemde:teytey:)

eylül25 CANIMSIN SEN BEEEEEEEEE KOCAMAN ÖPÜYORUM SENİ FISTIĞIMMMMMM

Çok istediğim fakat yüz şeklimden dolayı cesaret edemediğim bir saç kesimi.Çok havalı duruyor bence Sana yakışacağını düşünüyorum. kestirirsen fotolarını gösterirsin dimi merak ederim ben.

Bu arada çok tatlıymışsın merak ediyordum seni. Öpüldün şekerim.

#chocolate# Ayyy Cicim O Senin Tatli Bakişinnnnnnnn Tatli Görüşünnn Teşekkür Ederimm.. Buarada Tabikide Kestirdiğim Saç Modelini Her Ne Olursa Olsun Göstericemmmmm :)

:)))) bana kalırsa sen biz yakışırda desek yakışmazda desek sen kestireceksin. Tanıyabildiğim kadarıyla kafasına koyduğunu yapan birisin. yerimseniben yerimseniben İnş. istediğin gibi olur.

#chocolate#
Yok Yok Imaj Konusunda Kendime Okadarda Güvenemiyorum Illa Birilerinin Fikrini Düşüncesini Alicamm :)) Geçen Akşam Ufuğa Sordum Kestir Aşkim Dedi Ya Yakişmazsa Dedim Sen Kel Olsanda Ben Yine Seni Severim Dediii :)) Nekadar Yardimci Olmuu Dimi :)))

#chocolate#
Yok Yok Imaj Konusunda Kendime Okadarda Güvenemiyorum İlla Birilerinin Fikrini Düşüncesini Alicamm Geçen Akşam Ufuğa Sordum Kestir Aşkim Dedi Ya Yakişmazsa Dedim Sen Kel Olsanda Ben Yine Seni Severim Dediii Nekadar Yardimci Olmuu Dimi:)

belinaycığım bencede sana çok yakışır saçlarının uç kısımlarınıda azıcık açtırısın daha havalı olursun kesinlikle dene benim kızıl balyajım var bundan bıkınca saçlarımın uç kısımlarına belli belirsiz mavi attırmak istiyorum yeşilde olabilir.....:)))))

[Illa Birilerinin Fikrini Düşüncesini Alicamm :)) Geçen Akşam Ufuğa Sordum Kestir Aşkim Dedi Ya Yakişmazsa Dedim Sen Kel Olsanda Ben Yine Seni Severim Dediii :)) Nekadar Yardimci Olmuu Dimi :)))[/QUOTE]

bence sen en önemli kişinin fikrinii almışsınnn canım
:icecream:

zaten paris'in esmer versiyonuymuşun sen belinay...kestir bacım yakışır... :smiley-cool:

ay ay ay bal damlıyooo sizin ağzınızdannnn beee yerim sizi lokumlarımmm :)

Kestir canım yakışır. Ayrıca renginde de hafiften oynama yapabilirsin a.s

bu ufuk gittikçe gözüme giriyor çok politik :nazar:en tehlikesiz yuvarlak cevabı vermiş aferin çocuğa vallayerimseniben

girsin girsinnnn gözünüze girsiiin ee kız evisiniz sizden kız (beni) almak okadar kolay değil dimiiiii :roflol:

X