Saç Kesim Şekilleri Saçımı sizce bu model kestirmeli miyim ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
belos sen çok yaşa emi lokumum :)) tamam haberdar edicemmm tatlım kocaman öptümmmmmm teşekkür ediyorum beni dinlediğin içinnnnn hayırlı gecelerrr kokoş lokumum :))

belinaaay kesme saçını modeli göremedim ama tahmin ettğim modelse eğer (şu önleri biraz uzun arkalar daha katlı) ıhh böyle daha güzel ele gelsin saç dedğin ayol:)

bence kendi saç tipin daha güzel canım...
yüzün uzun olduğundan bu model yakışmaz sanki....

lepi yok lokumum istediğim model paris hiltonun modeliii :)))

anlamadım saç modeli özürlüyüm sanırım :) fotosu var mı ben mi göremiyorum canım yaa

Var Kizz Ilk 1. Sayfada Ayoll Hem Benim Resmim Hemde Parisin Resmiii :))

parisi güzelliğinle örtmüşsün ben de çıkmıo o:)

şimdi gördüm güzelim bana olmazmış gibi gelio senindyüzün benim gibi biraz uzun ama tabi son karar senin:)

onuseviyorum OLMAZMI DİYOSUN YANİ ŞEKERİMMMM :KK43:

lepi LOKUMUM PARİSİN GÜZELLİĞİNİMİ ÖRTMÜŞÜMMM :) SAĞOL TATLIM İLTİFATIN İÇİN AMA DEİMYA YAN SANAYİSİYİM BEN ONUN :))) SENDEMİ OLMAZ DİYOSUN ŞİNCİK LOKUMUM:)

tatlım sen gene mi soruyorsun bu soruyu CADIARZU
bence sen iyi bir kuaföre git ve imaj yenilemek istedigini söyle
kuaför zaten senin saç tipine ,boyuna,kilona,tenine,yüz hatlarına göre en uygun saçı sana yapacak tatlım.yerimseniben

deniz_35 HEEE SORUYOMMM NAPİM AYOLLL KARAR VEREMEDİMMMM BİTANEMMMM EE KOLAY DEĞİL BU SAÇÇ ŞEKERİMM :)

tekrar yazasım geldi: senin yüzün uzun, onun için o kısalıkta bi saç hayal ettiin gibi durmayabilir.. Paris'inki köşeli, ondan küsel olmuş.. yoksa renkle ilgisi yok modelin.. ayrıca millet uzatmak için ne yağlar döküyo kafasına, sen kestiriim diosun caanım saçları :)

Lucita KESİTRİNCEDE UZASIN İSTERİM BEN :)) POSTİŞ TAKARIMMM :))) NE DOYUMSUUZUM YAAA :)

CAnım Bence Olur Havalı Durur Ama Rengını Deıstırmeyı Dusnmezmısın Sarı Sacta oldukca Gosterır Bu Modelı Bırde Daha Cok Ice Dogru Fonle Kullanabılırsın Sanada YAkıscagnı Dusunuyorum GUselllllSiiinna.s. :nazar:

fikrimi söylemek gerekirse yani doğruları bence yakışmaz sen esmersin anladığım kadarıyla esmerler saçını sarışın yapınca çok bast duruyorlar bence ....sarı saç beyz tenli ve renkli gözlülerde süper sonuçlar verir ...hevesini kırmak gibi olmasın ama olmaz benceşakkıdı

yakışır bence ama saçının rengi aynı kalacaksa kestirme bence. aslında fazla kesilmeyecek ama ne desemki ben saça hiç kıyamayan uzun saç zaafı olan bi insanım. yada kestir gitsin seni mutlu edecekse neden olmasın. hayatta insana değişiklikler lazım. sanki yeni bi başlangıç gibi. hemde senin saçın parisin saçından daha güzel ve doğal olur eminim. kestirirsen resim yolla. hadi hayırlı olsun

ne kadar hoşsun canım ya fiziğinde muhteşem inceciksin maşAllah nazar değmesin:nazar: bence victoria beckhamın kullandığı bu modelde çok yakışır sana...saç rengini açmayı düşünmezmisin?bence yakışır a.s

victoriabeckhamwidecfl1.jpg

victoriabeckhamwidecfl1.3dc12e9a71.jpg

Kıs sen daha karar veremedin mi daha bence kestir yaa yakışır sana bacım Şeniz ...Güzele ne yakışmaz Şeniz

X