Cilt Bakımı Ürünleri L'occitane Kullanan Varmi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
218
0
Slm Arkadaşlar Bugün Forum Mersinde Gezerken Bu ürüne Rasladim Kullanan Varmi çok Hoş Kokulari Var Nemlendiricisi çok Hoştu Dogal Diyolar Ama Karma Cilt Için Olan Krem 89 Ytl çok Pahali Okadar Eczanelere Para Yatirdim O Kremlere Hiçbir Faydasi Olmadi Artik Korkuyorum Almaya Evet Canim Arkadaşlarim Bilgilerinizi Bekliyorum l'occitane

Ben l'occitane nin bir kaç ürününü denedim ve kullandım.Fransız markasıdır,doğal bitkiler esasındadır.Esasen ayak kremi harikadır shea yağlı olan.El kremide çok güzel.Cilt için olanını annem kullanıyor yumuşaltıcı ve nemlendiricisini.Nemlendirici gibi iyi sayılır.Birde şampuanını kullanıyorum lavanta özlü olanı.Böyle olağanüstü bir şampuan değil bence ve o fiyata deymez.En çok ayak kremi ve el kreminden (zeytin özlü)çok çok memnunum

sıze bu konuda yardımcı olabılırım abım o sırketde o urunlerle calsııyor sorularınız varsa cevaplarım

sıze bu konuda yardımcı olabılırım abım o sırketde o urunlerle calsııyor sorularınız varsa cevaplarım

ben loccitane ın anne bebek ürünlerini sormak istiyorum, shea yağlı organik kremini hem doğum çatlakları için kendime hem de pişik için bebeğime kullanabiliyor muyum? etkisi ne yönde??

X