adanada tüpbebek tedavisi gören varmı

mrb ayşe
bende 2.microm için adana seyhan başkent te tedaviye başlasım.30.04.08 de ( rengyl 3. günü) ilk kontrolümü oldum.İlk micromu adana ankara özel tüp bebekte yaptırmıştım.ilk muayene ücreti 100 ytl + sperm tahlili 75 ytl+2.250 ytl+ilaç tahlilleri de mersinde yaptırıyordum sonra sonuçları götürüyordum anlayacağın çok eziyetli ve masraflıydı.Ama burası üniversite olduğu için ilk muane için 30 ytl verdik.sperm tahlili için ücret de alınmadı.1900 ytl+ilaç maal oluyormuş.tüm tahlilleride aynı gün verdik.Pozitif bir elektrik aldım inşallah ALLAH yüzümüzü güldürür.Hepimiz HAMİİİİİİİİLEYİM başlığında sayfalar açarız.Sen nerde yaptırmıştın

ben adana özel tüp bebek merkezinde yaptırdım.ilk sonucum 23,15 ikinci sonucum 27,47 arayıp sordum niye böyle az yükselmiş diye bebek yavaş gelişiyor dediler.bugün yine kan verdim kesin sonuç bugün belli olacak.hiç umudum yok yükseleceğine,ama kısmet.herşeyin hayırlısı olsun.senin sorunun neydi.hiçmi tutmadı.

ayşeciğim bende ankara adana tüp bebekte tedavi görüyorum...memnunum..

alaren daha önce ankara adanada tedavi gördüm demişsin..ne olduda tutmadı ve nasıldı herşeyden memnun kaldınmı ve doktrorun kimdi???

benim sonuçlarımı ablam internetten bir doktor bulmuş ona sormuş biokimyasal bir gebelik olabilir demiş ama üçüncü sonuca bağlı demiş.

sonucum 10,65 e düşmüş.dondum kaldım.ellerim titriyor.şuanda hiçbirşey düşünemiyorum.

Canım oncelıkle herseyın hayırlısını versın rabbım herseyde vardır bır hayır. Sana uzulme desemde bos bılıyorum. Sonucun 2 katı seklınde yukselmesı gerekırken senınkı dusmus kımyasal gebelık olabılır. Bende Ankara Adana tup bebekte transverım olacak hayırlısı artık sızde sorun ne bızde sebepsız ınfertılıte

allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın.ben onu ne umutlarla bekledim.ama hayat bir kez daha sırtını döndü bana.

Canim Oyle Dusunme şer Gibi Gorunen Seyin Bile Altinda Bir Hayir Vardir. Biran Once Toparlan Ve Tedavine Devam Et Guclu Olmak Zorundayiz

benim anlayamadığım dr. hala yat diyor pazartesi tekrar tahlil istiyor belki yükselebilirmiş.bu nasıl iş bende anlamadım.siz hiç böyle bişey duydunuzmu.

çok üzgünüm ayşeakgül.
bizim sorunumuzda nedensiz inferilite.ilk denememizde doktorlara göre her şey yolundaydı.yaşım uygun-1.kalite emriyo-sperm kaliteli kesin oldu gözü ile bakılıyordu ama sonuç kocaman bir negatif.ama senin acın daha büyük.pozitif haberiyle kurulan hayaller ve .......Allah sabırını verir.Lütfen Pes etme.ben 1. denemenin üstüne sadece 7 ay ara verebildim.Ve yine umudum ve heycanım var

çok üzgünüm ayşeakgül.
bizim sorunumuzda nedensiz inferilite.ilk denememizde doktorlara göre her şey yolundaydı.yaşım uygun-1.kalite emriyo-sperm kaliteli kesin oldu gözü ile bakılıyordu ama sonuç kocaman bir negatif.ama senin acın daha büyük.pozitif haberiyle kurulan hayaller ve .......Allah sabırını verir.Lütfen Pes etme.ben 1. denemenin üstüne sadece 7 ay ara verebildim.Ve yine umudum ve heycanım var

aleranciğim sen nerde tedavi görüyordun???

mrn yeşbü
Adana seyhan başkentte 2.microma başladım 06 mayısda kontrolüm var.sulu ultrason yapılacak ve 30 mayısta kan ve sperm tahlili vermiştik onun sonuçlarına göre tedaviye başlıyacağım.lütfen dua edin olur mu.Hepimiz hamileyiz başlığında sayfa açarız inşallah

mrn yeşbü
Adana seyhan başkentte 2.microma başladım 06 mayısda kontrolüm var.sulu ultrason yapılacak ve 30 mayısta kan ve sperm tahlili vermiştik onun sonuçlarına göre tedaviye başlıyacağım.lütfen dua edin olur mu.Hepimiz hamileyiz başlığında sayfa açarız inşallah

inşallah canım...inşallah hepimiz en yakın zamanda hayırlısıyla hamişim diye başlıklar açarız....

canım daha önce okumuştumda ilk denemem adana ankara tüp bebekte yaptırmışsın...ne olduda tutmadı...memnun kalmışmıydın???birde doktorun kimdi???

.Ya kızlar böyle bir başlık vardı sanırım neden ordan devam etmiyorsunuz??...............

Ben hepinizi takip etmek istiyorum ama daha önce başladığınız sayfadan devam etseniz de konular bölünmese?

Nasıl olur acaba?

Son düzenleme:
Doktorum Ahmet Bey ve Gökhan Beydi.ilgilerinden memnun kaldım ama hep eksik kalan bir şey var dı sanki.özel olduğu için tahlilleri dışarda yaptırıp sonuçlarını göstermeye gitmek masraflı ve eziyetli oluyordu.ücret olarak ta seyhan başkent daha hesaplı ve tüm tahliller orda yaptırıyorsun gel git olmuyor.ilki niye tutmadı Allah bilir.Her şey yolunda diyordu doktor.Ama bende hiç su içme alışkalığı yok bu bir varsayım olabilir ama bebişlerimi sulamayı ihmal etmiş olabilirim.2.de daha dikkatli olacağım

X