yumurtanin rahime tutunmasini Hissetmek??

vallahi ebn his hissetmedim...bu ay isim coktu temizlik falan hicanlamadim...ama anlayan da olmustur tabi,,,aslinda yerlesme olunca bir iki damla kan gelir diyorlar bende gelmedi,dr rahime yerlesmis dedi herkeste olmayabilimis...

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim ikinci bebeği düşündüğüm ilk zamanlar sürekli yazışmalarınızı okuyor aktif olarak katılmıyordum.Ve kendi kendime söz verdim eğer hamile kalırsam sizlerle erken dönemdeki belirtileri takip edip yazmak için..Şu anda 4 haftalık gebeyim..Adet olmama iki gün kala kan testiyle öğrendim.Aslında emindim..Kesin diyordum..Bir kere 10 kasımda Atatürke çooooook ağladım her şeye ağlar oldum alıngan oldum bu belki size tuhaf gelecek ama ilk belirti oldu.Ve her adet döneminde ortaya çıkan sivilcem çıkmadı.Kasık ağrısı klasik belirti zaten..Auç içlerim ateş gibi..

satenayy hayırlı olsun canım.Allah kucağınada almayı nasip etsin.Bende ikinciye hamileyim sanırım gebelik haftalarımızda aynı.Kan tahlili yaptırmadım daha iki kere evde test yaptım çıktı.Kan değerin kaçtı arkadaşım.Ben bu hafta başı yaptıracam hayırlısı bakalım.

o atma normalde oluyor yyani malesef bebekle alakasi yok. cunku ben ilk gebeligimde sag tarafimda aynen dediginiz gibi atmalar, hatta insaat calismalari gibi guruldamalar vs hissederdim ama megerse bebek sol tarafta ve tupte hatta yumurtaliga en yakin yerdeymis. yani o atmalar normal bagirsak hareketi ya da ona benzer bir sey.

benim ilk denememde tutmamıştı ama 2.günden 9.güne kadar rahmimde hissettiğim seyirmemi derler cimdiklememi ne öyle bişiler hissediyodum belkide kimyasal gebelik olmuştu bilemme

gulencim insallah hamilesindir ama alakasi yok o atmalarin seyirmelerin hamilelikle. 2 kere hamilelik yasadim. ikisinde de alakasi olmadigini coook iyi anladim.

benimde test günüm yarın ama umutsuzum hiç bişey hissetmiyorum ağrım başlarda vardı şimdi hiç yok mafoldumben

arkadaşlar merhaba benimde aralık 14 yumurtlama günümdü hissettim sağ kasığımda ağrı oldu batma gibi şimdi bende bekliyorum inşallah hamişimdir :)) benimde adetime 8 gün var bendede uyku oluyo 9da uykum geliyo bide adet ağrısı gibi ağrı oluyo arada

Evet adet olucakmışım gibi hissettim arada özellikle sanki içerden rahim duvarıma iğne batırıyolardı ve 1 damla kahverengi leke gördüm bunun üzerine doktora gittim bana istirhat verdi ve bu gün bebişimin kalp sesini o minik pıt pıtları suydum

dün benim de sanki rahmime iğne batıyormuş gibi bir hissim oldu. nasıl bir şey tam anlatamıyorum ama ilk defa oluyor ve aklıma ilk gelen hamileyim ve bebeğim tutundu düşüncesiydi. hemen internetten baktım ve sizlerin yazdıklarını gördüm. bilmiyorum inşallah öyledir.

Mrb benim adetime 2 gün kaldı ve bi süredir ara ara gelen ağrılar var. Sol kasığımda cimzirme ve ya batma gibi hissediyorum ağrıyı. Adet dönemlerimde ağrı yaşamam ve hormonlardan dolayı kıllarım hızlı çıkar ve göğüslerimde hassas bi şişlik olur. Hiç bir adet dönemi belirtim yok. Hamile olabilir miyim

Arkadaşlar merhaba bende tüp bebek denemesi yaptırdım. 12 günlük bekleme süresinde sizlerin yazılarını okudum 2 embriyo transfer etmişlerdi transferden 3 gün sonra sol kasığımda ve göbek deliğimin altında sürekli batmalar hissettim.fakat bir çok arkadaşın yazdığı hafif lekelenme bende olmadı tutmadı sanırım diyordum ki 12. günün sonunda sonucun pozitif olduğunu öğrendim çok şükür.Ayrıca 12 günlük süreçte sanki adet olacakmışım gibi agrılar oldu ayrıca göğüslerde dolgunluk ve hassaslık meydana gelmekte Şuanda 5 haftalık hamileyim ve halen sol tarafımda ve göbeğimin altında batmalar(ufak ısırık gibi) olmakta. Embriyo transferi olan arkadaşlara tavsiyem kafanızı başka şeylerle meşgul edin ama mutlaka vücudunuzu da dinleyin zaten hemen yoruluyorsunuz en ufak yorgunluk hissinizde sırtınız yada beliniz ağrıdığında hemen sırt üstü uzanın dinlenin.Zor bir sureç Allah herkesin gönlüne göre versin

Son düzenleme:
merhaba kızlar, bende dün gece içimde garip bişi hissettim çekilme gibi içimde sanki kelebek kanat çırpar gibi oldu hatta uykumdan uyandım o hisle. tabiki uyku sersemi çok anlamadım ama tutunmuş olabilir mi ki benimde 6 günüm var hastalanmama. kasıklarımda da ara ara sancılanma var.umutlanmak istemiyorum tabiki ama hayali bile güzel:110:

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum.. benim adetim biteli 1 hafta oldu bugün sol kaşıgim hafifden batar gibi oldu ve bir damla kan geldi acaba hamilelik belirtisi olabilir mi :KK43: lütfen bana cevap yazin :KK43:

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum.. benim adetim biteli 1 hafta oldu bugün sol kaşıgim hafifden batar gibi oldu ve bir damla kan geldi acaba hamilelik belirtisi olabilir mi :KK43: lütfen bana cevap yazin :KK43:
Yumurtlama ağrısıdır o. Adetin 13-14-15. günleri yumurtlama olur.
Gebelik için ilişkinin en uygun olduğun zamanlardasın, değerlendir mutlaka.

Kizlar merhaba. Gecen hafta pazartesi basladik denemelere henuz cok erken ama iki gun once siddetli kasik agrisi ve akintim vardı bugun de regl olacakmisim gibi bulanik bi agri var karnimda (kasiklara yakin) ama 2 gun onceki agridan farklı. Regl olmama daha 10 gun var henuz cok erken biliyorum ama belirtilerle bi bağlantısi var midir diye merak ediyorum :/

Mrb bendede 3.4.gün fln hissettim solda o kıpırtıları ama öncedende oluyodu bu :KK43: bende çok merak ediyorum o anı nasıl anlarız diye..

Kızlar bugün ben de birkaç defa çimdikleme batma gibi hisler yaşadım karnımda mı kasığımda mı çözemedim aklıma geldi sonra böyle bir şey olabilir mi diye bir araştırayım derken sizin konuyu buldum. doktor 15 gün sonra gel bakalım dedi 8 haftalık falan olacak o zaman. korkuyorum kötü bir şey varsa da çok geç olursa diye. çok geç olur mu 15 gün?

Merhaba ben de birşet sormak istiyorum.. Adetim 3 gün gecikti aöa adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı oluyor.. Bunun dışında da böyle tarif ettiğiniz gibi sanki birşey içimde beni çimdikliyor gibi oluyor.. Bu tür konularda çok çekingenim kime soracağımı bilemedim.Ve çalıştığım için doktora da gidemiyorum. Sizce hamilemiyimdir?

X