yumurtanin rahime tutunmasini Hissetmek??

cidy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
579
1
Arkadaslar cok merak ediyorum acaba yumurtanin rahime tutunmasini hissettinizmi :uhm:

aranizda bunu hisseden varsa yardimci olurmusunuz bana

kasiklarda cekme gibi ? :sm_confused:

canım daha önce bi arkadaştan okumuştum. sanki bir kelebek kanat çırmıyormuş gibi bişey oluyormuş. tabii hissedebilirsen.

canım daha önce bi arkadaştan okumuştum. sanki bir kelebek kanat çırmıyormuş gibi bişey oluyormuş. tabii hissedebilirsen.

himm sagol canim ben malesef öyle bisey degilde sanki adet olcakmisim gibi agri var ama adetim 15. mayis anlamadim gitti :uhm:

baska yardimci olabilcek arkadas varmi acaba şutarafagitti fisfisfis

Bwn hiçbirşey hissetmemiştim ama reglin yaklaşmasına doğru tüm regl belirtilerim vardı.
Belde ve karında ağrı gibi...

cidy cim eğer döllenme gerçekleşti ise ve artık yumurta değil de oluşan embriyo rahime yerleştiyse görülen belirti implantasyon kanaması yani bebeğin rahime tutunma kanamasıdır..adetin 20. gününde filan görülür

hiç bişey hissedemezsiniz arkadaşlar sadece adet ağrısı gibi ağrı olabilir implantasyon kanaması da çok nadir de olsa olabilir bebeği bile 20. haftada hissediyorsunuz..

ben ilk gebeliğimde hiç bişey hissetmedim.bakalım ikincide hissedecekmiyim?hissedenler oluyomuş

vallabende hissetmedim ama bazı arkadaşlardan içerden çimdikleniyor gibi oldu diye duymuştum.. ama adet belirtilerindede bunu yaşıyoruz zaten..

genelde kadınların % 80 inde oluşan implantasyon kanaması % 20 sinde olmayabilir..en belirgin özellikeleri adet olacakmış gibi olan kasık bel ve karın ağrıları..bebek yerleşirken ve rahim büyürken olabilecek normal ağrılardır..kesin yöntem ise kan testidir..kanda çıkan bhcg hormonunun yüksekliği ve 2 günde bir ikiye katlaması hamile olduğunuzu gösterir..

Ben hissetmiştim.Şu anda mikroenjeksiyon sonucu hamileyim.Transferimin 8. günü başka hiçbir belirti yokken sol tarafımda titreme gibi birşey hissttim.Hemen yattım sola doğru ve anladım o anda biliyor musunuz?Mutlulukla izledim o anları.Sonrasında açık kahverengi iki damla leke vardı kilodumda.O an anlamıştım tutunduğunu bebişimin.

ay çok etkilendim curly ve dark.içim bi hoş oldu valla.ayyyyy inşallah bizde bu güzel duyguyu yaşayabiliriz.

İnşallah canım,biraz vücuda kulak verince oluyo galiba :)
ben yumurtamın çatladığını da hissetmiştim.ondada bir ağrı oluyor yumurtalıkta.

Zaten sonrasında bu batmayı yaşayınca acaba tutunmaya mı çalışıyo demiştim:)) Kendimi yormamaya dikkat ettim belki tutar diye.

İnşallah canım,biraz vücuda kulak verince oluyo galiba :)
ben yumurtamın çatladığını da hissetmiştim.ondada bir ağrı oluyor yumurtalıkta.

Zaten sonrasında bu batmayı yaşayınca acaba tutunmaya mı çalışıyo demiştim:)) Kendimi yormamaya dikkat ettim belki tutar diye.

bende yumurtlamami hissediyorum suan yumurtlama zamanim gecti ins. yavrum tutunuyordur onu hissediyorumdur ins. ama leke gelmedi bende ayy ins. bu ay hamileyim diyebilcem :asigim:

cnm bende hissettim ve dedim ki kendi kendime eğer hamile kalırsam bu ay herkese sölücem dedim ve gerçekten de öle oldu yatıodum sol tarafımda kelebek sanki kanadını çırptı gibi oldu pıt pıt atar gibi aynı. bence insan gerçekten vücudunu dinlerse oluyo...

cevaplariniz icin cok tesekkür ederim arkadaslar böyle sizdende duyunca bi ümit oluyor insanda hayirlsi artik adet olmazsam bende hissettim diyecem ins. :)))

Kızlar benımde adete 3 gün kaldı sağ ve sol kasığımda 4-5 saniyelik kramplar giriyor hafi keskin .hamıs olup böyle hisseden oldumu aranızdasenağlama

Benimde adetime 4 gün var...ama dün gece tam yatağa yattım sol tarafıma döndüğümde karnım atar gibi seyrer gibi oldu...ama bende leke filan olmadı..bende çok merak ediyorummmm...

X