Kalp Atişlari Haç Haftalik Olduğunda Duyulur

canım benim kalp atışları 6.haftadan sonra duyulmaya başlanır.bir sonraki ultrasonunda muhtemelen duyulur.bu çok güzel bir duygudur.umarım Allah bu duyguyu sana tattırır.

canım benim kalp atışları 6.haftadan sonra duyulmaya başlanır.bir sonraki ultrasonunda muhtemelen duyulur.bu çok güzel bir duygudur.umarım Allah bu duyguyu sana tattırır.

CANIM BENİM BUGÜN 6+2 HAFTALIK BEN AKŞAM ÜSTÜ GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH DUYARIM ÇOK HECANLIYIM

Nermin heyecanın normal sesi duyunca inanamıycaksın. Rüya gibi. Açıkçası ben her gün ultrasona gel deseler giderim. Eşim dalga bile geçiyor bu konuda eve bi cihaz alallım diye. allahtan bebeşinle sonuna kadar sağlıkla kavuşmanı dilerim

6+2 haftalık iken başlar normal 120 - 130 atım arası olması gerekiyor .Sağlıklı bir gebelik için eğer bu sayı değilse extra ilçlar falan bir hafta sonra yine kontrol .
Duyacasın o rabbimin bir kadına bağışladığı en güzel sesi.
Hayırlı olsun şimdiden

meraba ark banada yardımcı olursanız sevinirim bende yeni tüp bebek yaptırdım hamıleyım ama cok korkuyorum kalp atısını duymaya 4haftalık hamileyim bildiğim kadarıyla üstüne 2 hafta daha ekleniyo buna göre 6 haftalık oluyo acaba gitsem duyabilirmiyim kalp atısını?yardımcı olursanz sevirim

6haftalıkken duyulma başlıyor mınıklerın kalp atımı bende tam 6haftalıkken duymuştumallah herkse nasıp etsın ınsllah cok gusel bı duygu

X