adet gecikmesinde karın şişliği ve mide yanması

E

EU2

Ziyaretçi
ben aranıza yeni katıldım uzun zamandır sadece yazılanları okuyorum ben aylardır düzensiz adet görüyorum en on 22 martta adet oldum ve hala tık yok:eek:klava: her seferinde test yapıp negatif görmekten bıktığım için eczanen önünden bile geçmek istemiyorum ama yine dayanamadım yaptım yine aynı son NEGATİFFF şuanda beni gören hamilesin söylemiosun diyor daha çok yaramı kanatıyorlar karnım şişti mide yanmasıda cabası 2 gündür duphaston kullanmaya başladım benimle bilgilerinizi paylaşın nolurrrrr...CADIARZU

ben de şu an aynı durumdayım gerçi henüz 2 gün geciktim ama midem hiç olmadığı kadar yanıyor göğüsler desen patlayacak gibi karnım çok şiş ve ayıtır söylemesi gazman gibiyim:))) bekleyip görecez canım ama senin baya geçmiş bir kan testi yaptırsan diyorum... biey yoksa da neden adet olmadığına bakarlar canım

zaten bu kadar gecikme normal testtede çıkardı herhalde ama artık doktora bile gitmeye korkuyorum galiba benim doktorumu değiştirmem lazım bana sorun yok stres diyor duphastonu verip gönderiyor bakalım ilacım bitsin başka yer araştırıcam senin normalde gecikirmi inşallah sende vardır bebiş

böyle bişey yaşayan kimse yok herhalde yardım gelmedi :KK43:

ben aranıza yeni katıldım uzun zamandır sadece yazılanları okuyorum ben aylardır düzensiz adet görüyorum en on 22 martta adet oldum ve hala tık yok:eek:klava: her seferinde test yapıp negatif görmekten bıktığım için eczanen önünden bile geçmek istemiyorum ama yine dayanamadım yaptım yine aynı son NEGATİFFF şuanda beni gören hamilesin söylemiosun diyor daha çok yaramı kanatıyorlar karnım şişti mide yanmasıda cabası 2 gündür duphaston kullanmaya başladım benimle bilgilerinizi paylaşın nolurrrrr...CADIARZU

canım benimde adetlerim çok düzensizdi.ve dediğin gibi karnım gerilirdi şişlikten..mide rahatsızlığım normaldede var onu fark etmiyordum.doktoro gitmedinmi canım sanırım polikistik oversin...

gitmez olurmuyumm hemde kaç kez ama sadece geç yumurtluyorsun ve 1 kutu duphaston başka hiçbirşey yok bu sayfaları okudukça hamile gibi hissediyorum kendimi sonra bomboşş :KK43:((

Merhaba, ben 26 yaşındayım yıllarca regli olmadım, doktorlar bana sürekli kilo ver dediler çünkü şişmanım. Ama alakası yokmuş. 3 adet bitki bu sorunumu çözdü.
ALIÇ YAPRAĞI,CİVAN PERÇEMİ VE OĞUL OTU. Bu 3 bitki karışımından bardağa 1 tatlı kaşığı koyup üstüne kaynar su dökün ve 10 dakika demlendirin. Sonra için ama tok karnına. 1 ay düzenli sabah akşam 1 er bardak için. UNUTMAYIN SADECE 1 AY. Birdaha kesinlikle içilmeyecek.

5 aydır düzenli adet görüyorum ve çok mutluyum. Olmayan herkese söylüyorum. Bana dua edeceksiniz. Ayrıca civan perçemi bebeği olmayan bayanları olumlu etkiliyor.

X