Saç Kesim Şekilleri Saç düzleştirici krem

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93
merhaba arkadaşlar ben saçlarmın doğal olarak düzleşmesini istiyorum saçlarım dalgalı haff dalgalı olsa bile yeter saçları düzleştiren bi krem vb. falan biliyomusunuz? bide saçlarım çok karışıyo bunun için ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
elseve diye bir markanın saç düzleştirici şampuanı ve saç maskesi var ben kullanmıştım ama benim saçlarım dalgalı degildi.eğri büğrü duruyordu.birde biopon diye bir maske kullanmıştım güzel olmuştu saçlarım.birde banyoda saçını şampuanladıktan sonra başını aşağıya sarkıt ve saçlarını tara sonra durula ve havluya öylece sar onunda biraz faydası oluyor.

benim saçlarım çook aşırı dokülüyor bunada bir şözüm bulabilirmisiniz benim saçım uzun ve kıvırcık acaba kıvırcık diemi dökülüyor birde sacımı dogal olarak düzleşsin istiorum buna ne önerirsiniz

evet canım bildiğim bir şekillendirici var hayashi system design uncurl internette araştırırsan bulursun yalnız ben kullanmadım ama birdahaki ay almayı düşünüyorum fiyatı biraz yüksek.

X