EŞARP BAĞLAMA Şekilleri (KATALOG)

• Konu Sahibi hayaller prensesi
  • Başlangıç Tarihi
bayildim bu kızların giyimlerine bitttim. harikalar. ilerde bende kendime iddalı şık bi tarz oluşturucam kaydirigubbakcemile5

en guzelı bu bence dıgerlerının hepsı aynı model sayılır
bu asıl ve degısık duruyor

Bencede canım ama bunu bağlamakta yetenek ister.. Bu tarz bağlayabilen varmı acaba içimizde? Varsa nasıl bağlanıyor bi anlatabilirimi gerçekten çok merak ediyorum. Kapanalı iki ay oldu ve sadece klasik bağlamayı biliyorum.. onuda tam biliyorum diyemem :1no2: yardımcı olan olursa çok sevinirim...

bu çokkk basit ama nasıl anlatıcam bi deneyeyim;

eşarrbı normaldeki gibi üçgen yapıyoruz ama çenemizde iğnelemiyoruzda altkuyruğu yapar gibi arka enseden eşarpla aynı renk bir lastik tokayla yada şeffaf tokayla bağlıyoruz,yanlardan eşarbı boneye iğneleyinki kaymasın,sonra arkadaki parçanın en uzun uç kısımlarını öne alıp şekil verin.

bu çok basit ama benim hiç sevemediğim bir model

bende öyle bağlamayı biliyorum ama zaten türbanlı bi insanın öyle bağlaması doğru değil türban sadece saç kapatmak değil çene altından bağlanması tavsiye ediliyor bu modelde ister istemez boyun ve ense görünüyor.. herkese yakışan bir model değil zaten.

hepsi cok guzel emeginize saglik arkadaslar....:KK66:
hani bir baglama sekli var nasil yapildigini cok merak ediyorum ya , nasil anlatsam hani boyle yukarisi yine kabarik boyun kapali degil sonra esarbin puskullu gibi bir kismi ust yandan sarkiyor
anlatabildimmi bilmiyorum ama bilen varsa bir tarif etsin Allah rizasi icin yada boyle bir foto ekleyebilirmisiniz ben bulamadim sizin ekledikleriniz icindede goremedim
yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar...:KK66:

galiba bursa dolaması diyorlar ona. şal gibi bişey ,nasıl yapıldığını bilmiyorum ama bilen varsa lütfen anlatsın..

kızlar bu stiller nasıl bağlanıo bilen varmı? artık değişik bağlanmak istiom ya sıkıldım standart bağlamaktan... değişiklik istiom...

Eklentiler

• $armineesarp14zm7.jpg
    $armineesarp14zm7.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 1.199
  • $armineesarp27wv5.jpg
    $armineesarp27wv5.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 5.303
  • $leyli02arminekgd5kf2.jpg
    $leyli02arminekgd5kf2.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 1.691
  • $leyli43arminekru1jx7.jpg
    $leyli43arminekru1jx7.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 624
  • $ugozaesarp12uc7wr1.jpg
    $ugozaesarp12uc7wr1.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 504
yha arkadaşlar ben bişi sorucaktım hani esarpı baglıyoruz da önüne doğru sıvrelıyor yha catı mı ne denılıyor cok hoşuma giidyor yapmaya calişiyorum ama olmuoyr eger bi bilen varsa yardımcı olblr mı_?

ahanda ben geldimm.. canım onu yapmak çok kolay eşarbın içine bişiy koymuyosan eğer bilemem tabi ama ben pencere süngerini ikiye ayırarak incelttim onu koyuyorum eşarbın katına bu çatılı modelde çok düzgün olmasını sağlıo.eşarbını ayarla çene altından iğnele hatta nasıl mo0del verceksen ver çatı işini en sona bırak.(toplu iğne)al eline çatıyı yapmak istediğin noktaya dik olarak batır iğneyi sonrada azcık geri çek istediğin düzgünlükteyse parmağını koy ve o batırdıın iğneyi oraya tak bu kadar:)))) anlatabilmişimdir inş. fotoğraf eklemeyi bilsem resimlerimi koyardım bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba????

bacılar bende kapanmak istiyorum allahım ziin verirse banada örnek gösterin yaww :Saruboceq:

X