Kizlar Beta Hcgsi 4 Civari Cikip Sonra Hamile Olan Varmi

xoxzlembay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
493
2
44
KıZLAR NOLUR YARDIM.bEN 14.GUNDE CATLATMA İĞNESİ OLDUM VE 36 SAAT SONRA İLŞKİ OLDU.8.gun yani dun beta hcg yaptırdım 5.69 bugun ise 4.68 cıktı nolur yorumlarınızı vr tecrubelerinizi bekliyorum.

canım bnde senin gibi dayanamayıp erken yaptırmııstım ama dr anlamayız demiştii dr a sormadanda her iki günde bir yaptırdıım toplam 4 kere falann ve değer hep arttı(kalp atışları olmadığı için alındı ama) ilşkiden sonra 14. gün yaptırdığın kesin sonuçturr.dr larda anlamıo yanii,cünkü vurulduğun catlatmadada bhcg hormonu var.bence merak ediosan yinede 2 günde bir yaptırr benim gibi:)))))))))

canım bnde senin gibi dayanamayıp erken yaptırmııstım ama dr anlamayız demiştii dr a sormadanda her iki günde bir yaptırdıım toplam 4 kere falann ve değer hep arttı(kalp atışları olmadığı için alındı ama) ilşkiden sonra 14. gün yaptırdığın kesin sonuçturr.dr larda anlamıo yanii,cünkü vurulduğun catlatmadada bhcg hormonu var.bence merak ediosan yinede 2 günde bir yaptırr benim gibi:)))))))))

Canım ilk kacıncı gun yaptırmıstın ve degerlerin kactı.Bu arada kaybetmene cok uzuldum.Ama biliyorum senin oğlusun var.Allah ona can saglığı versin

X