Saç Bakım Ürünleri Hair plus ampuan

xixxsxxixlll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
101
1
arkadaşlar ben de saç uzatmak için hair+ şampuan kullanmaya başladım int. ten sipariş ettim burda yazılan bi çok şeyi entele de dahil denedim ama işe yaramadı en son bunu aldım bu da yaramazsa bırakıcam artık :) şimdiye kadar 2 kere kullandım görüntüde hemen etkisi oldu daha parlak daha kolay şekil alıyo artık saçlarım uzaması konusunda da henüz erken olduğu için ilerki günlerde bilgi veririm...

cnm şampuanını güle güle kullan umarım işe yarar bu ürünü netten nasıl aldın parayı nasıl yatırdın kargo ücretini kapıda mı veriyosun bu konuda cahilim biraz pek alışveriş yapmadım netten bilgilendirirsen çok sevincem :)))))

cnm şampuanını güle güle kullan umarım işe yarar bu ürünü netten nasıl aldın parayı nasıl yatırdın kargo ücretini kapıda mı veriyosun bu konuda cahilim biraz pek alışveriş yapmadım netten bilgilendirirsen çok sevincem :)))))

hair+ plusı bende kullanıyorum sonuç diğer şampuanların ötesine geçmiş durumda daha sağlıklı besliyo uzaması ise henüz daha yeni başladım 1,2 ayda belli olucak sonuç .saçlarım daha kolay şekil alıyo ve parlıyo bu arada kargoya ben 4 ytl ödedim sitesine kayıt olun ve oradan sipariş verin zaten sipariş verdikten sonra site sana banka hesap nosunu veriyo artık internettenmi yatırırsın bankaya gider yatırırsın orası sana kalmış henüz ben bu şampunanın bi reklamını görmedim bence reklamada ihtiyacı yok kaliteli ürünün buna hiç ihtiyacı yok yurt dışında baya satışı yüksek

saçımdaki kuruluk gitmedi çünkü yanmış bi saça her bakımıda yapsam sonuç aynı malesef ama parlaklık ve çok çabuk sekil alıyo bide besledi saçımı saç diplerim kendi ana saçıma baktığımda şampunanın yaradığını anlıyorum bakımlı ve kurutmuyo saçı ama yanmış yerler için durum aynı zaten kuaförde dedi bu saç için yapılacak bir şey yok tek çözüm kestirmekmiş ühüüüü :KK43: bunu duyunca dünyam kafama yıkıldı sanki

arkadaşlar ben internetten aldım hair+ yazınca cıkıyo eskişehirdeymiş merkezi kartla almadım adresi verdim intten 2 gün sonra geldi ödemeyi kargo ücretiyle beraber kapıda yaptım şimdilik memnunum gözle görülür bi uzama olursa bildiricem

canım ilk ikisinde işe yaramadı mı?

yaaa ilk iki kullanımımda böle saçıma çok kabarttı sanki bide saçlarım çok ince telli olduuna yaramadı gibi geldi ama dün akşam yıkadım 3, oldu işte bugün çok güzel saçlarım bukleleri daha belirgin ama işallah uzatmada bu işe yarar yani sen de bu şampuandan mı kullanıosun canım a.s.

o şampuanı bende kullanıyom doğru şaçımı kabartıyo ama ben mutlaka saç kremi kullanıyorum saçımdaki kabarıklık gidiyo şimdi saçımı koyu kahveye boyadım parladı saçım gören peruk zannediyo uzadıkçada kendim uçlardan kesiyorum şimdi kuaföre gitsem 2 saat tan tana dinlicem aradada yumurta sarısı maskesini uyguluyom oda uzamaya yardım ediyo fazla çok çeşit ürünü bir arada kullanmıyorum saçlarda kafayı yemesin o üründen vaz geç bu ürünü kullanayım derken masumcuklar daha çok yıpranır en iyisi sabit durmak :içelim:

yayencim senin saçına uzatma olarak çok etki etmiş o zaman belki benimkide uzuyodur ama benim saçlarım kıvırcık uzadıkça daha çok yukarı toplanıyo heralde

yumurta maskesi haftada 2 kez 2 yumurta sarısı ve 2 kaşık zeytin yağını saç diplerime sürüyorum 1 saat bekletiyorum kuaför arkadaşım önermişti oda yapıyor . benimde saçım dalgalı uzadığını kahkullerimden anlıyorum arkadaşlar biraz sabretmeliyiz 2 üç yıkamada saç uzar die birşey yok bu yaz mevsiminde normalde saç hızlı uzar fırsat bu fırsat saçlarımızı bakım yaparsak uzama hızını 2 kata alabiriz

yaa ben dün akşam yumurta bakımı yaptım saçıma ilk defa saçım sürünce kazık gibi oldu bilmem neden sizinde öle mi oldu kıslaaar birde yumurta adedi kaç tane ben 1 taneden yaptım 1 tatlı kaşığı mınekşe yağı 2 kaşık da zeytinyağı koydum ama yetmedi saçıma bi çok yere süremedim ben beceremedim heralde :KK43: biri doğru tarifi yassın banaaa :KK43::KK43: ühühühüh

yaa ben dün akşam yumurta bakımı yaptım saçıma ilk defa saçım sürünce kazık gibi oldu bilmem neden sizinde öle mi oldu kıslaaar birde yumurta adedi kaç tane ben 1 taneden yaptım 1 tatlı kaşığı mınekşe yağı 2 kaşık da zeytinyağı koydum ama yetmedi saçıma bi çok yere süremedim ben beceremedim heralde :KK43: biri doğru tarifi yassın banaaa :KK43::KK43: ühühühüh

Arkadaşım o bakımdan ben de yapıyorum ama içine 2 yemek kaşığı da elma sirkesi koyuyorum benimkiler hiç kazık gibi olmuyor,sen de bir kere elma sirkesiyle dene istersen..Saçları yumuşatıyor ve parlatıyor..
Ah bu kuaförler yüzünden neler yapar olduk Allah'ım...

Arkadaşım o bakımdan ben de yapıyorum ama içine 2 yemek kaşığı da elma sirkesi koyuyorum benimkiler hiç kazık gibi olmuyor,sen de bir kere elma sirkesiyle dene istersen..Saçları yumuşatıyor ve parlatıyor..
Ah bu kuaförler yüzünden neler yapar olduk Allah'ım...

ahhh sorma canım sorma kafamçokkarıştı inan kuaföre gitmek istemiom kırıklarımı aldırcam bir karış kescek deli etcek beni bu bakımlarla düzelsin diye bakıyorus ama bişi sorucam 1 yumurtayla mı 2 yumurta fazla gelir mi bana yetmedi çünkü a.s.

ben iki yumurta sarısı koyuyorum doğru dur bende saçıma sürüyorum kazık gibi oluyo 1 kere şampuanlayınca hemen çıkıyo daha öncede dediğim gibi bakım yönünden gözle görülür birşey olmadı yumurta maskesinde ama saçım uzadı artı belkide saçım yanmış olduğundan saç diplerimi beslemiş olabilir zaten yanık saça yapılacak pek bişi yok neyse saçım şapuan sayesinde parıl parıl:icecream:

X