Komşu çatlatan iğne oyası,havlu kenarı ve sehpa örtüleri

busanise

siparişle örgü örüyorum:)
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
364
1
46
arkadaşlar bunlar benim yaptığım iğne oyaları. havlu kenarlarının fiyatı 15 ytl istenilen renkte yapılır.diğeri de sehpa takımı iki küçük bir büyük parçadan oluşuyor. onun fiyatı ise 60 ytl olup tamamen bitmedi fikir olsun diye resmini koydum aynı örneğin yatak odasınıda yapıyorum çok şık duruyor:asigim::asigim:
çoklu alımlarda indirim yapılabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
bu örnekleride netten aldım ama aynısını yapıyoru pembe olanı 10 ytl ye diğerini 15 yapıyorum

canım zeynep senin için kare vitrin örneği ekliyorum bi bak canım beğenirsen bunu ben yapmadım ama aynısını yaparım

buda yeni bir model canım

arkadaşlar bu zeynep arkadaşımıza başladığım vitrin takımı nasıl olmuş kızlar

arkadaşlar bu da iğne oyasından bohca çok hoş duruyor bunun fiyatıda15 ytl fiyatları gayet uygun tutuyorum diğer siteleri gezip bakın fiyatlar gerçekten çok fazla ayrıca isteyen arkadaşlara taksit yapıyorum öpüldünüz canlar

buda başka bir model ayrıca bu modellerin vitrin şemente türü şekilleride yapılır bilginiz olsun bu resimler netten alıntıdır

buda eklemesi değişik bir model bunu 15 milyona yapıyorum

buyrun hanımlar buda şementesi çok hoş duruyor gerçekten sizin diğerlerindin bir farkınız olsun istiyorsanız buyrun hadi

arkadaşlar bu ekleyeceğim havlu kenarına bayılacaksınız ister kendiniz için isterseniz damat havlusu nasıl isterseniz fiyatı 30 ytl.ben sadece oyasını yapıyorum havluya dikmek size ait. hadi bakın bakalım canlarım istenilen renklerde yapılır

canlarım buda yatak odası takımı olup 6 tanesini 70 ytl ye yapıyorum ödemelerde kolaylık yapıyorum arkadaşlar ilgilenen olursa görüşürüz

arkadaşlar sonunda vitrin takımım bitirdim resimler net çıkmamış ama vitrinde duruşunu çektim bakın bakalım

buda başka bir model ayrıca bu modellerin vitrin şemente türü şekilleride yapılır bilginiz olsun bu resimler netten alıntıdır

canım bu örneğin 2 küçük 1 büyük sehpasını, ayrıca şu çilek gibi olan havlu kenarı+ en üsteki havlu kenarından bir tane yaptırsam toplam ne kadar olur, kargo parasınıda ekle lütfen...

canım bu örneğin 2 küçük 1 büyük sehpasını, ayrıca şu çilek gibi olan havlu kenarı+ en üsteki havlu kenarından bir tane yaptırsam toplam ne kadar olur, kargo parasınıda ekle lütfen...

canım burdaki havlu kenarınımı soruyorsun çilek gibi dediğin buysa eğer bunu 10 ytlt ye yapıyorum ayrıca başka bi havlu kenarı dahamı sordun tam anlamadım en üstteki havlu kenarlarını soruyorsan onlarda 15 ytl birde sehpa demişsin bu örnekten sehpa kare yada dikdörtgen şeklinde oluyor onuda büyüklüğüne göre ayarlıyorum fiyatları özel meşaj atacaktım sanırım kapalı özelin

cnm bunun misafir oda takımını kaça yaparsın bunun fiyatını ögrenim ben bi olmasmı:CüvCüv:

X