Örgü Örgü oyuncak ve süsler

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

anny

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
70
25
46
Arkadaslar benım orgu hakında hıc bır fıkırım yok degışık buldum seyler sızlere paylaşmak ıstedım belkı işinize yagrar
0hqznrn37cjyvgtwhl9jig1.jpg

0om02c3lgms93gmzpcjsnw7.jpg

5l5i76thsr72ahjd47r9tr4.jpg

9odoe8s22r3jevcfb0eqyo7.jpg

9xtlup3aamm0l5ffv5jpom4.jpg

521yija89vtkqaghrii7jx2.jpg

a0s1zod2lv53ibe326w1ab5.jpg

b2xfkqyg7v8flml7oauoso4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
güzewller ama nasıl yapacam o kadar başarılı olurmuyum sanmıyorum o kadarda cok elimden gelmiyo dogrusu.

bende bayıldım da kızlar bu tür işleri nasıl yapıyolarCADIARZU bu insanlar ben sadece kafa kısmını çıkartabiliyorum bunlar maşşallah yani aklım ermiyo nasıl oluyor:bbo::bbo: bu iş böle ya
şaşırdım kaldım:1shok::1shok:

Sevgili Ören Bayan müdavimleri, alıntı koyduğumuz örneklere sadece 'Alıntı' yazmak yeterli değildir..Sitemize yakışan hangi siteden, hangi blogdan alıntı olduğuna dair bilgi vermektir..Emeğe saygı düşüncemizle hoş paylaşımlar diliyorum..Kolay gelsin.

peynir ve fare harikaaaa... fikir olarak da çok hoş, insanı gülümseten bir ikili..
yapılır belki bunlar ama insanın gözlerine yazık değil mi yaa..
ne bileyim ben çok istesem çok beğensem de kıyamıyorum kendime boshayallersmile :kahve:

peynir ve fare harikaaaa... fikir olarak da çok hoş, insanı gülümseten bir ikili..
yapılır belki bunlar ama insanın gözlerine yazık değil mi yaa..
ne bileyim ben çok istesem çok beğensem de kıyamıyorum kendime boshayallersmile :kahve:

Canım dantel değilki bunlar, yünden..
Yıllarca çeyiz diye göznuru döküp hiç kullanılmayacak şeyler yapan biz Türk kadınları, bunları en fazla 1 gün de yaparız.
Hiç değilse çocuklarımız oynuyorlar, boşa gitmiyor....

X