Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

elmalı turtacım aynı besıgı motherand care de bende gordum hatta kocıs resmını cektı
bana kucuk gelmıstı gozume belkı bebek cabuk buyurse sıgmaz dıye ama yatak odamı yaptırdıgım ustaya ham agactan yaptırıyorum
cektıgımız resımle bırlıkte yatak odamda yer oldugu kadar olcu verdım dogum zamanı gelecek ınsa allah eve

ama cıbınlık ve uyku setı gıbı seylerını almak lazım tabıı onlarıda ekım ayında alırız dedık

fatercım senınkıde cok guzel hatta cıbınlık ıcın olan uzun sapının kendınden olması benım ıcın bır ıyı fıkır oldu kocıse soyleyeyım ustayı arasın cunku benımkınde cıbınlık askısı kendınden degıldı

bu da bızım gordugumuz magazadakı resmı ama benımkı altında rafı veya cekmecesı ıle bırlıkte yapılacak tabıı bızde guzel uyku setını alıcaz mınnosuma
grnt005we5.jpg

Besikler co kgüzel ama dün banada ballimin söyledigi gibi en fazla 4 ay kadar yatirabilirsiniz

hem buna hemde sepete dediler.bebekler düsebilirmis.benim baktigim besikte bu tarzdi

üzerinde cibinlik filanda vardi ama benim gözüm sepettee,nasil olsa ikisinede cok yatamiycagina göre

ben sepet alayim diyorum.

Ya kızlar biraz daha uzun süreli kullanacağınız bişey alsanıza?
Tam bebek ele avuca gelecek gezip tozmak isteyeceğiniz zaman gelmiş olacak,siz kara kara yeni beşiği ne olsa derdine düşeceksiniz?

Ya yerim dar büyük alamam diyenler.Biraz daha geniş beşiklere bakın yada park yatak bakın BENCE :KK66:

darkcım aslında bende boyle dusunuyordum ama
ben onumuzdekı yaz bası kendı evıme tasınıcam ınsa allah ve bebegımın odasını oraya gore yaptırmak ıstıyorum
o zamana kadar zaten bebek benım odamda yatacak
ve benımde yatak odamda cok yer yok ancak bu tarz kucuk bır sey sıgıyor
bende 6-7 aylık olana kadar yatacagı bu yatagı tercıh ettım ama bunu da yaptırıyorum ve ebatlarını ben bılmıyorum ama bundan daha genıs
sonra kendı evımızde kucuk beyımızın arabalı cocuk odalarından yaptırmayı dusunuyoruz babasıyla

annemın evındekı odama da normal bır sallanır cekmecelı karyolalardan koyuyoruz
sonrasında benım bekarlık yatagımda yatar dıyorum

Kalimerocum bu sepetlerden değilde başka möinik gözüken beşikler var.Resmini bi ara görürsem eklerim.Küçük gözüküyor.yere de biraz yakın gibi.
Ben gerçeğini gördüm bu dediğimde bebek 1 yaşına gelmiş hala yatabiliyordu.Öyle birşey iyi olur.Aslında heryerde var bu beşikler görmüşsündür mutlaka.Ama nasıl anlatsam ki bilemiyorum.

fatercım ve elıfsevde besıkler cok gusel gule gule yatsın ıcınde bebısler
bende boyle bır besık bulabılsem ıdareten bır yasından sonra buyuyebılen karyola alırdım halen bı karar verebılmıs degılım annem gelınce ıyıce bakıp alıcaz artık :nazar:

kraft var ama jenny modeli çok kullanışsız çünkü ince uzun bebek büyüyünce yatak dar geliyo ben kraft aldım ama benim aldığım kare bi model geniş baya ve 4yaşına kadar kullanılıyo.yanlız modelinin adını unuttum ayak kısımları bombeli geliyo üstünde dönencesi falan da var.içine de ortopedik yatak aldık kullanışlı olucak gibime geliyo ne de olsa daha yatan olmadı yatakta:)

anaa çok büyük bişey bu ama çok güzel..bayağı valiz gibi yaa ben taşıyamam bunu..birde omuzumda çanta filan zor iş..güle güle kullan ata cım..

kız tüy gibi hafif küçük olursa çocuğu nereye sığdırcaksın hem üstünde fermuarlı bölmeleri bile var ayrıca ağırlığı da en fazla bi kanguru kadardır.görünüşte büyük geliyo ama taş çatlasın 100gr ağırlığı yumuşacık ayrıca bunu çantayla taşımak daha basit çünkü bebeği hangi tarafa yatırıyosan ters tarafına da çantanı takarsın dengeyi sağlarsın

vallahi canım eğer öyle ise çok güzel..klasik kangurudan pek hoşlanmıyorum ..bana hep bebeğin bacakları aşağı sarktıkça uyuşacakmış gibi geliyor..ben bunu ilk mehmet ali erbilin karısında görmüştüm oğlunu amerikadan getirirken koymuşlardı buna ..o zaman çok beğenmiştim..güle güle kullan canım...

X