Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

atatanem kangurunuz cok guzelmıs
mınıgınızı tam gogsunde tasıyacaksın ne guzel
bende ıstıyorum bu tarz bırsey nereden ne kadara aldın?

canım mina bebeden aldım 65ytl ye ama bunun demirleri var onları takınca hamak da oluyo çok yönlü bişey ona rağmen yine de ucuz

canım saol cok kullanıslı gorunuyor
ızmırdeymıs mına bebe
ıstanbuldan arastırıcam eger bulamazsam ınternetten sıparıs secenecegımız var sanırım

çok güzelmiş canım ana kucagınız ama bunda ne kadar taşıyabilirsin bebişini.bide bizimkiler kış bebegi olacaklar kabanlarla,montlarla taşıması çok zor olur diye ben almadım.kışın zaten o kabanlar insana bir agırlık veriyor.güe güle iyigünlerde kullanın.

işte bunlarda benim evdeki cicileri bebişimin. Bugün öğle arasında beşiğinin de fotoğrafını çekeyim onu koyayım akşam da annemlere gidince dün aldıklarımızı çeker yarın koyarım . O kadar şey alıyoruz yine de bitmiyor gibi eksikleri. :ecrin_bebek:

atacım kangurunuz çok güzel ve kullanışlı bişeye benziyo..güle güle kullanın..
beyazmelek senin aldıklarında çok şekerler yaaa..bebeklere alışveriş yapmak ayrı bi zevk dimi?
nekadar eksik bitmiyo desekte..

canım güle güle giysin bebişin hepsi cok şirin gercekten bi an önce dogsalar artık da üzerlerinde görsek bu cici kıyafetleri

ata tenem kangurunuz çok kullanışlı ve rahat görünüyor.güle güle kullanın.
beyaz melek aldıkların çok şirinler.siz de güle güle kullanın...

kızlar bunlarda çantamız ve beşiğimiz. O kadar düşündüm düşündüm sonunda aldım. 4-5 ay yatacağı birşey için çok fazla abartmayayım dedim orta yollu bişey aldım. Çok ta hoşuma gitti, kanım ısındı derler yaa onun gibi, bebeğimi hayal ettim içinde sanki en çok buna yakıştı. :ecrin_bebek: bu hamişlik bizi baya hayal perest duygusal bişey yaptı kızlar yandık valla:CüvCüv:

aaaaa gerçekten beşik çok güzel canım ..4-5 ay dediğin gibi rahat yatar bunda ..çok beğendim..çantanızda hoşmuş ..güle güle kullansın bebişin canım...

kızlar biraz geç oldu ama kusura bakmayın ana kucağının fotosunu koyuyorum

08092008116sf4.jpg

08092008116sf4.9cd0bc9e2b.jpg

08092008118oi4.jpg

08092008118oi4.930033f3f2.jpg

08092008119sv0.jpg

08092008119sv0.3a3e0bac94.jpg

08092008120dq3.jpg

08092008120dq3.21daee46b8.jpg
atatanem çok güz:CüvCüv:elmiş..güle güle kullanın...kaça aldın acaba???

X