Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

beyazmelek güle güle kullanın aldıklarınızı,benim dediğim beşikde buna benziyordu ve bebek 1 yaşındayken bile hala kullanıyordu.

ata_tanem kangurunuz çok güzelmiş.Ben bunları resimde görüyordum amapek kullanışlı olmaz gibi gelmişti.Sanki bez parçası gibiydi modellerin üstünde.Ama sen de görünce hoşuma gitti cidden.
Yalnız bebek çok küçükken dışarı çıkabilirmiyiz bilemiyorum.Ben zaten küçük bi yerde yaşıyorum nereye çıkarcam ki ? ama gerekirse düşünebilirim artık bundan.

ayy şükür gönderebildim buda bizim uyku setimiz bugün aldık bir hevesle yerleştirdim yatagımız da lila rengi sizce nasıl arkadaşalr?

gunaydın kızlar
atatanem kangurunuz cok guselmıs ben bunu angelına jolıe de mı gormustum cok tuhafıma gıtmıstı ama sende gorunce cok hoduma gıttı gule gule kullanın
beyaz melek senın bebısın esyalarıda cok gusel allah gule gule kullanmayı nasıp etsın amın :Saruboceq:
eda uyku setını cok begendım cok cıcı zaten bebek esyaları mınıcık ve cok cıcı oluyor gule gule kullanın kaydirigubbakcemile2

Günaydın kızlar teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Azo'cum çantayı 40 ytl. ye aldım, çok uygun geldi bana.

Julianne'cim annemler bebek odası takımı alacaklar zaten, bebek doğmadan oda gelecek inşallah. Büyüyen karyola,şifoniyer falan. Bu beşik geçici bir süre en azından kış içinde kendi odası soğuk olur, emecek olursa benim sürekli kalkıp oraya gitmem zor olur diye yatağımızın yanında durması için.

Dark'cım bunların içinde 1 yaşına kadar yatabiliyorlarsa iyi valla zaten pek niyetim yok ama olsun yine de bazen lazım olabilir. Ana kucağı gibi zaten taşıması kullanması kolay.

Bugün son fotoları da koyacağım kızlar birazdan, annemin ben bekarken yaptırdığı yün işleri var, bir de son aldıklarımız. Sanırım yakın zamanda bişey almam artık (Hep öyle diyorum hep alıyorum ama :eek: )

edacım sizin uyku setinizde çok ciciymiş.ördekli ördekli..:asigim:
bizde bu haftasonu almayı düşünüyoruz..aklımda bişey yok ama mavili beyazlı düşünüyorum bende odasına uygun olsun diye..:1rolleyes:

Atacım, ben de böyle bi kanguru almayı düşünüyorum... Güle güle kullanın canım. Beyaz Melek ve Eda, sizlerin aldıklarınız da çok güze. Güle güle kullanın.

kızlar bayramdan 1 hafta önce eşim izin alıcak inşallah bayramla birleştirip uzun bi tatil yapcaz buarada bebeğin odasını da boyamaya karar verdik ben alt kısmı duvar kağıdı araya bordür üst kısmı da çok uçuk bir mavi olsun istiyorum sizce duvar kağıdını kendimiz yapabilirmiyiz?ben bekarken daha önce kendi odama bordür yapmıştım çok da güzel olmuştu eme eşim ben yapamam duvar kağıdını diyo hiç yapan ya da bilen varmı aranızda bizim becerebilceğimiz bişey mi?

edacım o yatakta yatasım geldi valla ..çok cici güle güle kullansın bebişin..
atacım bence kendiniz yapabilirsiniz ,ama bu işi fazlasıyla eşin üstleneceği için yapamam diyorsa bence ziyan etmeyin ..çağırın bilen biri yapsın.ayrıca duvar kağıdı fikri çok hoş...yapınca çek fotoyu..

kızlar inşallah Allah bebişlerimizi güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin. hepimiz hazırlıkları tamamladık sayılır ne şanslı bizim bebişlerimiz tabi bizde çok şanslıyız.

bunlar ağız bezlerimiz, tülbentlerimiz, liflerimiz falan

bunlar battaniyelerimiz

banyo havlumuz

ayakkabımız

tulumlarımız

yün işlerimiz

ve mama önlüklerimiz

ve işte bunlarda sonunculardı arkadaşlar. Kıyafetleri geçen gün beşik almaya gittiğimizde annem almıştı bahsetmiştim, yün işleri de daha ben bekarkenden hazırlanmış eşyalardı. Artık izne ayrılana kadar çarşıya çıkmam gerek yok diyorum ama yine de bizim işimiz belli olmaz dimi :eek: Ama bebeğimin ilk ihtiyaçlarının neredeyse hepsi tamamlandı sanırım çok şükür. Artık sağlıkla doğması için dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok. :Saruboceq:

bunlar ağız bezlerimiz, tülbentlerimiz, liflerimiz falan

bunlar battaniyelerimiz

banyo havlumuz

ayakkabımız

tulumlarımız

yün işlerimiz

ve mama önlüklerimiz

ve işte bunlarda sonunculardı arkadaşlar. Kıyafetleri geçen gün beşik almaya gittiğimizde annem almıştı bahsetmiştim, yün işleri de daha ben bekarkenden hazırlanmış eşyalardı. Artık izne ayrılana kadar çarşıya çıkmam gerek yok diyorum ama yine de bizim işimiz belli olmaz dimi :eek: Ama bebeğimin ilk ihtiyaçlarının neredeyse hepsi tamamlandı sanırım çok şükür. Artık sağlıkla doğması için dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok.

:Saruboceq:
canım hepsi birbirinden güzelmiş:)allah içini dolu etsin..

X