Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

merhaba ben chicconun iyonlu soğuk buhar makinesini kullanıyorum.çok memnunum.hiç dışarıya su sızdırmıyor.çok da sessiz çalışıyor.bebeğime de faydası oldu tabi ama en çok bana faydası oldu.çünkü artık eşim horlamıyor. :)

kızlar bende resim koymaya çalışıyorum ama bakalım olacak mı. benim kızımın odası.
ImageShack - Image Hosting :: betloda1qn5.jpg

erhabalar bebek odaniz cok hos olmus.siz ozelmi yaptirdiniz yoksa hazir mi aldiniz.

hazir ise kaca mal oldu ve sizce mahsuru yoksa aldiginiz yerin ve dukkanin adini ogrenebilirmiyim .size ozelden msj yazdim ama gitmedi

tesekkur ederim:1hug:a.s.

erhabalar bebek odaniz cok hos olmus.siz ozelmi yaptirdiniz yoksa hazir mi aldiniz.

hazir ise kaca mal oldu ve sizce mahsuru yoksa aldiginiz yerin ve dukkanin adini ogrenebilirmiyim .size ozelden msj yazdim ama gitmedi

tesekkur ederim:1hug:a.s.

teşekkür ederim.daha iyileri sizin olsun,biz modoko kervan bebeden yatağını kendi istediğimiz ölçülerde aldık.2 bin 150 ytl ye 4 taksitle aldık.modelin adı melek.internet sitesi var bakabilirsiniz.

buhar makinelerinden bahsetmişsiniz.bizde kızımın burnu aşırı derecede tıkanıp öksuruk yapınca aldık.weel marka soğuk-sıcak buhar makinesini aldık.rahatsız edecek sesi yok.su falanda sızdırmıyor.otomatik odanın nem oranına göre çalışıyor.istersen kendinde ayar yapabiliyorsun.biz faydasını gördük.tavsiye ederim,

bende kraftın buhar mak.sı var arkadaşlar gayet memnunum.elitbebek sitesinden 47 ytl ye almıştım.su sızdırma ya da gürültü sorunu hiç görmedim bugüne kadar gayet sessiz çalışıyor.tavsiye ederim

ben sunny diye bir marka aldım şekli çok hoşuma gitmişti bide diğerlerine o kadar para vermek istemedim ama memnunum benimde burnum tıkanır hep bana iyi geldi

Sunny kaç para Hirayecim?

Kraft baya uygunmuş.Ben burda en uygun 75 e buldum arçelik.Ama özelliklerini bilmiyorum.
Netten de alamam kredi kartımın yenisi hala gelmedi.Yılan hikayesine döndü bu kartta :)

Sunny kaç para Hirayecim?

Kraft baya uygunmuş.Ben burda en uygun 75 e buldum arçelik.Ama özelliklerini bilmiyorum.
Netten de alamam kredi kartımın yenisi hala gelmedi.Yılan hikayesine döndü bu kartta :)

canım netten alışveriş için illede kart lazım değilki.bende kartla almadım.bana verdikleri posta çeki hesabına ptt den havale yaptım.bankaya göre çok uygun fiyatlı olduğu için ptt yi seçtim ben.sen arzu edersen bankadan da havale yapabilrsin:lepi:

güle güle kullanın darkçım cicilerinizi.bizde dün lcwaikiki ye gittik birsürü yeni kıyafetler aldım kızıma.hamileyken hep hayalini kurardım kızım doğsunda onunla birlikte gidelim alışverişe diye şükür o günleride gördük arabasında öyylee bakındı minik Hira herşey çok renkli geldi heralde nereye bakçağını şaşırdı:)

Canım güle güle kullanın aldıklarınızı.
Bende lcw ye gitmek istiyordum ama annemin otobüsüne yetişelim diye gidemedim.

Ya benimkide etrafı seyredeyim istiyor.Evde kullanmaya puset mi alsam ki bende:)))
Normalde ilkbahara düşünüyordum ama evde de gezdirmek için iyi olur.Kucağımda çok yoruyor beni.

Bende kızımla alışverişe gitmek istiyorum ama salgın varmış burda çok kişi hastaymış diye avm ye sokmadım kızımı annem arabada baktı.Biz eşimle gittik aldık cicilerini.

ben doğduğundan beri kızımla kaçkere alışverişe gittim allaha şükür bişey olmadı.bebek arabasından bahsediyosun dimi darkçım ben aldım iyikide almışım evde kullanmadım ama dışarı çıkınca çok gerekli kucakta taşımak zor sadece anneme gidince gece arabasında yatırdım 1 kere ne güzel uyumuştu içinde.bu arada lcw ye fırsat bulunca uğra cnm bizim kızlara göre çok güzel şeyler var minicik elbise etek falan hemde diğer mağazalardan çok ucuz

pirayecim cicileriniz pek güzel güle güle kullansın kızın..
vallahi ben elbise aldım ; kadife , kot , birkaç tane var onlara uygun külotlu çorapta aldım..giydiricem..2 aydan sonra giyiyorlar ..hatta 20 günlük bebekken mevlit elbisesi giymiyorlarmı pekala da çok hoş oluyor..normal günde de gezmeye giderken giyilebilir bence..
bu arada bebek şekeri için numune aldım ..sanırım onu yaptıracağım ..mevlitte dağıtılıyor..hastane de ise çikolata veriliyor ..yani en azından ben öyle yapacağım..
mevlitte bizim buranın adeti saten gecelik sabahlık giyilir..biraz öyle dolaşılır..sonrada şıngır mıngır bir elbise giyilir..misafirler ile oturulur..hihoyyyt

merhaba hanımlar :) Ya sırf merakdan girdim konuya . Kız arkadasım İç çamaşır satan bi mağzada çalışıyor ve bayan musterılerden biri mevlüt için gecelik alıcanı solemıs kız arkadasım ilk defa duydugu için şaşırmış biraz soramamışda Başladık İnternette arastırmaya burayı gordum girdim konuya bende :) Bu mevlütte gecelik giyme olayını ilkdefa duydumda Bu konuda aydınlatabılırmısınız benı :) merakımı gidereyim ..

Bizdede mevlütte beyaz saten gecelik ve sabahlık giyilir.Gelin misali çocuğunda genelde beyaz olur mevlüt kıyafeti.Ama kimi yörelerde bu bebeğe mevlüt olayı yokmuş bizde birde anne ile kayın validenin aldığı ve ördüğü şeyler ayrı ayrı masaya serilir ceyiz gibi.

X