Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

bu bizim karyolamız: 300 ytl ye aldık

karyola2mm4.jpg

karyola2mm4.f9817111da.jpg

bu alt açma/şifonyer: 225 ytl

sifonyer2iv0.jpg

bu da dolap, en ust kısım koyu çıkmış ışıktan ama aslında saydam mor renkli: 275 ytl

dolap3ur3.jpg

ben bunların rengini çok sevdim. çünkü pembe olmasını istemiyordum. piyasada bir pembe dayatması var ki isyanlardayım. odasının rengi zaten pembe bir de eşyalar o renk olursa nefes alınmazdı artık :))

canım ne kadar ucuza almışınız ya kızlar burası cok pahalı en ucuzu bnebek odalarının 1900 den başlıyo
oda peşin fiyatı
güle güle kullansın bebişşin huzurla rahatylıkla kullanın inşallah

morcadı çok güzelmiş canım aldıkların.güle güle kullan..
bebek arabasıda güzel görünüyo..nettenmi sipariş vermeyidüşünüyosun?
yoksa bi mazadan görüptemi alıcan?

morcadı hayırlı olsun odanıs güle oynaya büyüt bebeğini inş..gerçekten çok uyguna almışın nerden aldın acaba öğrenebülürmüyüzz :)))

beşiktaş.ta ünal kardeşler mobilya var ordan aldık. 1 haftada yapıp getirdiler canım, boyası falan yok.

morcadı çok güzelmiş canım aldıkların.güle güle kullan..
bebek arabasıda güzel görünüyo..nettenmi sipariş vermeyidüşünüyosun?
yoksa bi mazadan görüptemi alıcan?

yok canım, internetten özelliklerini öğrenip haftasonu haşim işcan geçidine gidip bakıcaz. ama kafam iyice karıştı artık fisfisfis

morcadı çok nefis bi bebek odası bebişin sağlıkla güle oynaya büyüsün bu odada:)
nerden aldın canım fiyat gerçekten çok iyi benim de oğluşum olucak ama bende mavi renk almayı düşünmüyorum ya beyaz alıcam yada krem bebek odam çok karanlık aydınlık renkler olsun istiyorum bide bu şekilde resimli nasıl ekledin benimde sizlere göstermek istediğim birşeyler var sayfaya koyucam bi yardımcı olurmusun canım

morcadı çok nefis bi bebek odası bebişin sağlıkla güle oynaya büyüsün bu odada:)
nerden aldın canım fiyat gerçekten çok iyi benim de oğluşum olucak ama bende mavi renk almayı düşünmüyorum ya beyaz alıcam yada krem bebek odam çok karanlık aydınlık renkler olsun istiyorum bide bu şekilde resimli nasıl ekledin benimde sizlere göstermek istediğim birşeyler var sayfaya koyucam bi yardımcı olurmusun canım

beşiktaş ıhlamurdere caddesi var ya, pazara giden yol orda sağ tarafta bir dükkan: ünal kardeşler. kadıköy.de de şubesi varmış. biz daha önce ordan yatak odasına gardrop, şifonyer yaptırmıştık, biraz indirim yaptılar. ama pazarlık yapınca her şekilde indirim yapıyorlar.

canım ben önce resimleri biraz küçülttüm. sonra sitesine yüklüyorsun. browse kısmında bilgisayarından resmi yüklüyorsun, host it yazan yere tıklıyorsun. sonra gelen sayfada ilk kısım değil aşağıda Hotlink for forums (1) yazan yerdeki linki kopyalayıp mesajına yapıştırıyorsun. a.s.

morcadı canım çok güzel bayıldım valla bende bu renklerde düşünüyordum ..ayrıca azonun dediği gamas a baktım sindy bebe diye bi yer var orda tam takım 1100 ytl ama süper..
yoncabebekodasi00bzw8.jpg

yoncabebekodasi00bzw8.458c4a1a57.jpg

nergisbebekodasibmn0.jpg

nergisbebekodasibmn0.9a562f415a.jpg

morcadı aldıkların harıka cok begendım ve uyguna almıssın bende bır magazada sordum senın besıgı gıbı bıle degıldı cok dandıkı 250 ytl dedıler gule gule kullansın bebısın canım :asigim:

paltoxi0.jpg

c.tesi günü bir de kozyatağında outlet mağazaına gittik. bir çok markanın outleti de var 4-5 katlı bir yer. ama önemlisi mothercare in outletiydi. orda bir paltocuk aldık kızımıza 24 ytl.- mavisi de var. başka kışlık bir çok kıyafet bulabilirsiniz. içi polarlı mont gibi bir hırka vardı 20-25 civarı fiyatlar. başka yazlık şeyler de var onlar daha ucuz tabi. sonra mothercare in kendi mağazasına gittik. aynı palto 75 ytl.- ama kendi yerinde 7 li bodyler indirimdeydi 24 ytl civarı, tanesi 4 liraya geliyor.

demsa adında bir yer kozyatağında krokisini de yolluyorum :

Son düzenleme:
morcadı kızın ıcın hazırladıgın odan cok guzell
gule gule kullan canım

ben cok begendım kadıkoyde de yerlerı oldugunu soylemıssın nerede acaba kartında falan yazıyor mu ya da telefonu var mı
bende begendıgım bır model var yaptırmak ıstıyorum ya da senın aldıgın gıbı kucuk bır karyola ıstıyorum ama ozellıkle boyasız ıstıyorum
zaten bız de oglumuz ıcın mavı bır oda degıl de krem rengı bır oda hazırlayacagız ınsa allah ama kadıkoydekı yerı ıle gorusemk ısterım:CüvCüv:

morcadı kızın ıcın hazırladıgın odan cok guzell
gule gule kullan canım

ben cok begendım kadıkoyde de yerlerı oldugunu soylemıssın nerede acaba kartında falan yazıyor mu ya da telefonu var mı
bende begendıgım bır model var yaptırmak ıstıyorum ya da senın aldıgın gıbı kucuk bır karyola ıstıyorum ama ozellıkle boyasız ıstıyorum
zaten bız de oglumuz ıcın mavı bır oda degıl de krem rengı bır oda hazırlayacagız ınsa allah ama kadıkoydekı yerı ıle gorusemk ısterım:CüvCüv:

canım çok teşekkür ederim.
ünal kardeşler mobilya kadıköy.de moda cd. no:11 caferağa camii karşısı diye yazıyor kartında. tel: 0216 418 06 43 ama iyi pazarlık yapın, bayağı farkediyor.

X