Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

ya inanmıyorum çok kıskandım el örgülerinizi..bize kimse bişey örmedi yaw..
ayrıca şu eşofmanlar çok hoşuma gitti,özellikle kahverengi olan bayıldım yaaa..

eylülcüm aslinda gereksiz bu örgüler ama annaneye söz geciremiyorum ben.

diger taraftan bi hareket bile yok,eminim sanada hazirlaniyordur canim..

tsk,ler teyzesi daha güzelleri sizlerin olsun insl.

anammmm (bu burhan altıntop anamıydı hani arkasına doğru sıçrıyor ya)o eşofmanlar ne öyle yerim ben onları bana göresi varmıdır kikaydirigubbakcemile3kız çilek sizin çocuk arabasının üstüne az daha koysan faça bi serçedes alınır kız burda hemde 4 kişiliiiikyaa kaydirigubbakcemile3güle güle kullanın emi

2708080926yg7.jpg

2708080929bt5.jpg

kızlar bunları ördüm yeni olarak kızıma... nasıl olmuş

beşiğini aldım bir iki kıyafet falan da aldım da onların resimlerini daha çekmedim ... çekeyim onları da koyacağım... bakalım beğenecek misiniz?

cılekcım anneanneden gelenler cok guzel
bende kahverengı esofman takımını cok sevdım
hepsını guzel gunlerde gıydır ınsa allah

gulbeseker cok maharetlı gordum senı maasallah
dokturuyorsun bız hazırını bıle bulamazken

tsk,ler polipe,dark ve kalimero.insl.daha iyileri ve güzelleri sizlerin olur.

polipecim arabalari baya arastirdim ama,burada öyle malesef fiyatlar.belki

araligi bekleseydik biraz indirim oluyor noel indirimi,ama nasil olsa alicaz

diye simdiden aldik biz.burasi soguk memleket olunca yerli halk bebesini

yatiriyor arabanin icine koyuyor balkona uyutuyor.bence bu yüzdende cok önem

veriyorlar bebe arabalarina..eee fiyatida artiriyorlar tabi,mecbur alicak nasilsa herkez.

gülbeseker cok güzel örmüsün.cok isterdim bende bebegime bisiy yapabilmeyi ama

hayatta cikmaz benden bundan.ellerine saglik,güle güle giysin insl.

Gülebeşeker sizin örgüleriniz de çok güzelmiş,ellerine sağlık.

Çilek soğuk havalarda çok iyi olur annenin yaptığı bu örgüler.Hemde çok şık şeyler yapmış bence.

Ben öyle her örgüyü pek beğenemiyorum :) Benim annemde baya bişeler yapmış ama düğmeleri eksik diye resimlerini çekmemiştim.Artık getirince çekerim..

Bu arada bi kaç parça resim çektim dün akşamüstü.Ama akşam eşim bluetoot u takmadı.Kasa dan cızırtıgeliyo diye.Kaldı benim resimler.Göbişimi de çekmiştim :KK43:(

gülbeşeker maşallah canım ellerine sağlık çok güzel olmuşlar
ne güzel de süslemişsin yelekleri
bende istiyom annemden ama çok süslü olmasın tabi erkek adam giymez ööle süslü şeyler

Gülebeşeker sizin örgüleriniz de çok güzelmiş,ellerine sağlık.

Çilek soğuk havalarda çok iyi olur annenin yaptığı bu örgüler.Hemde çok şık şeyler yapmış bence.

Ben öyle her örgüyü pek beğenemiyorum :) Benim annemde baya bişeler yapmış ama düğmeleri eksik diye resimlerini çekmemiştim.Artık getirince çekerim..

Bu arada bi kaç parça resim çektim dün akşamüstü.Ama akşam eşim bluetoot u takmadı.Kasa dan cızırtıgeliyo diye.Kaldı benim resimler.Göbişimi de çekmiştim :KK43:(

tsk,ler hayatim,artik onca el emegi yapmis giydiririm bende.

yaa acilen eklemeye calis ben hem göbisini hemde cicilerinizi merak ediyorumyerimseniben

Cilekk'cim, yünlerine bayıldım, güle güle giydir bebişine...
Gülbeşekercim, senin yaptıkların da çok güzel görünüyor...
Ben de anneme çekmişim heralde, hiç beceremem böyle şeyleri. Artık hazır alıcaz kızıma...

yaaa çoookkk kıskandım ben neden böyle şeyler öremiyorum ki ..bir iki model dışında beceremiyorum.artık bende onları örüp süsler püslerim napim..
gülbeşeker modelini çaldım ,kaynanama yılışcam hafta sonu..:))))

Bizim sekerlerimizde geldi...arkalari miknatisli buzdolaplarina filan yapistirmak icin..

icinde yalnizca lavanta var,salonum mis gibi kokuyor..bakalim begencenizmi.

img0126yc5.jpg

cılek kızz harıka aldıkların annenın ordukler herseyı cok gusel olmus masallahhhh:nazar:
tabı bebek sekerlerınde cok gusel olmu benımde arkadasım pembe hasırdan patıkler almıs onları bende senın gıbı buzdolabına yapıstırmak ıcınmagnetlı yapmayı dusunuyorum bırde pembe yuvarlak tul almıs bununda ıcıne lokum koyup usutune nzar boncugu yapıstırcaz hepaını almıs saolsunn
gulbesekr kız mor yelek ne gusel ellerıne saglık

anaaaaa ne güzel olmuşlar çok hoşş..biz daha düşünemedik bunları..dur bakalım yaparım bir iki hafta içinde. malum kendim yapmayı düşünüyorum..

çilekcim aldıklarınız çok çok güzelmiş.deniz oğlan iyi günlerde kullansın..
bebek şekerlerinede bayıldım..(gerçi bunlar lavanta şeker diiil dimi:bbo:)
gülbeşeker senin marifetli ellerinden çıkmış yeleklerde pek bi kokoş..
maşallah kızlar..
bende örgü konusunda pek becerikli sayılmama..babaannemiz ve anneannemiz sağolsun..:1rolleyes:

ay çilek ne kadar tatlı bunlar mıknatıslı olması da çok harika bizde düşünüyoruz ama ekim sonu gibi yapıcaz.süslü sepetlerden alıp içine süslü çikolatalar koyucaz hastaneye gelenlere vermek için tabii eve de gelenlere veririz.buarada bizim araba koltuğumuz yani ana kucağımız geldi çok tatlı bişi hem de çok hafif bana çok ağır demişlerdi hiç de değil walla

Yünlerinizi güle güle giydirin soğuk kış günlerinde bebişlere kızlar. Ben de dün banyo için çalıştım. Johnson badtime vücut şampuanı, şampuan, bebe yağı, pişik kremi ve ıslak mendil paket yapmışlar 20 milyona satılıyordu migros'ta haberiniz olsun. Bana çok uygun geldi çünkü sadece pişik kreminin fiyatı 11 ytl. Bir de Dark'ın aldığı o sevimli bornoz vardı ya ondan aldım. pembesinden. Dün babanemizin yaptığı yünleri de çıkardım ama sadece küçükleri ve hemen giyebileceklerini. Onları çeker koyarım bu akşam, dün çok yorulmuştum çekemedim. Haaa bir de ilk biberonumuzu aldık. Babamız biberona bakıp bakıp, gerçekten kızımız geliyor deyip durdu şaşkın şaşkın :)))) çok güldüm. Hiçbir şey değil de adama biberon dokundu yaaa :)))

ay çileek şimdi gördüm diğerlerini ne tatlı onlar öyle annenin eline sağlıl eşortmanlarına da bayıldım allah içinize sindirerek kullanmayı nasip etsin nazarlardan saklasın inşallah sizi

X