Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

aynen lolitanın üstüne bi kaç parfüm denedim cacharel amor amor-carolina herrera (bu parfüm de süper kokuyo fakat kalıcılığı yok)lancome hypnose eflatun şişe şekerli kokuları sevenler muhakkak kullanmalı ama lolila :lepi:alkisalkisalkis

evet zatten lolıta lempica larda seker kokusu...bende hypnosu begenırım..ama cashmır dene begenırsın.. çok çekıcı koku..:kedi:

estee lauder brasil dream a bayıldım...... kullanmadıgınız begenmedıgınız kokularınızı takas topgımızde takas edebılırsınız... yurtdısında cok yaygınmıs takas... turkıye de yenı yenı basladı daha

bi kaç fıs sıktığımda arkamda kokusunu bırakan vazgeçemediğim kokum..
christian dior hypnotic poison..
bazı kişiler kokuyu tanıyo hatta bi kaç kere -aaa biri hypnotic sıkmış .. diyeni duydum zemuszemus

bi kaç fıs sıktığımda arkamda kokusunu bırakan vazgeçemediğim kokum..
christian dior hypnotic poison..
bazı kişiler kokuyu tanıyo hatta bi kaç kere -aaa biri hypnotic sıkmış .. diyeni duydum zemuszemus

tanınmayacak bır kokumu Allah askına bırı posin bırı angel bırı addict bır koklayan unutmaz

cashmere'in hangi şişesi

her kokuya bır yorumu var dıyeceksınız ama bıldıklerımı paylasım boshayallersmile bu koku cok hoş yumusak ama yogun bır kokukudur soyle tarıf edeyım annelerımızın eskıden makyaj malzemelerının kokusu gıbı ruj kokusu gıbı ama agırdırda genelde 30 usut kullanır

bruno banani adlı pembe asimetrik şişeli bir parfümm kullanmıştım bir dönem.Çok güzel bir koku.Ama Türkiye de bulamıyorum.Satıldığı bir yer var mı bilen varsa,bilgilendirirse sevinirim.

tatlı bır koku dımı ben sevılde koklamıstım bunu oraya bak bır

unisex bi koku bana çok ağır gelio ben de 100 cc duruo sewglm hediye etti öylece duruo ama takas felan edemem sonuçta aşkımın hediyesii

Yıllar önce oriflame ın Serene isimli parfümünü kullanmıştım.Yıllar sonra annemim evinden şişe kapağını buldum,hala misler gibi kokuyordu.Çok sevmiştim o kokuyu...Ama artık yok sanırım

absouletly ı dedmı o hedıye etti..bilmiyorumkismile

jennifer lopez çok güzel ve de burberry weekend çok güzel ikisini kullanıyorum çok hoşuma gidiyorbayanssulusmile

X