Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

bugün denedimm kesinlikle harika bir kokuu
'' givency very irresistible '' yenii çıktıı sayılır ben çok begendim tavsıye ederım helekii bugday tenlıysenız :KK52:

Canım yok kullanmıyorum boynerde indirime girmişti ordaki bayan sıkmıştı üstüm ve saçlarıma çok güzel kokuyordu.. saçımı savurdukça kokusu geliyordu hatta 2 gün sonra banyoya girecektim.. Saçlarımı ondan önceki gün toplamıştım banyoda saçlarımı açtım inanırmısın koku savruldu böyle burnuma geldi o kadar güzel kokuyordu ki.. Prensesler gibi hissetmiştim kendimi :) Ehe :KK9:

Merhaba anladıgım kadarıyla bahsettiğiniz koku clinique happy heart? çok merak ettim :)

Arkadaşlar bende böyle bir parfüm arıyorum kalıcı olsun adını sormaları pek önemli değil ama sorarlarsa memnun olurum tabii hypnotıc kullandım yine o tarz kalıcı kokusu etkileyici olsun . Lütfeeen önerilerinizi bekliyorum !! Bu arada Hugo Boss İntense denedim onu da beğendim o tarz bir şeyler lütfeen

Bugun Guerlian Paris'in L'instant magic ini aldim yorum yapacak kadar emin degilim bu kokudan ama,
alirken hosuma gitmisti gerci kafamda bi o kadar karismisti onu dene bunu dene ee hadi artik sunu alalim da cikalim demistim,
pudramsi kokudan hoslananlar bunu gonul rahatligiyla kullanabilir...
Tester olarak nina ricci, lady million,blackxs koymuslar ... nina ricci hosuma gitti gibi henuz aha bu tam benlik diyebilecegim kokuyla karsilasmadim :KK50: cok sinir oluyorum:KK47:
ne zaman bi parfumeri ye girsem bu sefer bulucam diyip hayal kirikligiyla cikmak can sikici:KK4:
cristian dior cherie kullanmistim bunuda buyuk hewesle aldim ama bitiremedim bile sewerek kullanmamistim, hugo boss femme idare eder bi koku...µ
suana adar aman aman diyebilcem bi koku bulamadim ins bu tam benim kokum diyebilecek bir parfumle karsilasirim:KK16:

$Oriflame-Amber-Elixir.jpg :KK12: Beğenirsiniz diye düşünüyorum. :KK12:

armanı dıamonds şiddetle tavsiye ederim kızlarr

Arkadaşlar bende böyle bir parfüm arıyorum kalıcı olsun adını sormaları pek önemli değil ama sorarlarsa memnun olurum tabii hypnotıc kullandım yine o tarz kalıcı kokusu etkileyici olsun . Lütfeeen önerilerinizi bekliyorum !! Bu arada Hugo Boss İntense denedim onu da beğendim o tarz bir şeyler lütfeen
ımm bence

1. narsico rodriguez for her
2. thierry mugler- alien
3. chanel- chance
4. dior- addict 1
5. lacoste- classic
6. gucci- guilty
7. coco mademoiselle
8. diesel- fuel for life

deneyebilirsin..
gerçi ben hypnoticle intense'i pek bağdaştıramadım yani koku aileleri farklı geldi bana..onu begenen bunu begenir diyemedim..şöle söliyim hypnotici begendiysen alien, narsico, addict i de begenirsin..intense'i begendiysen chance, lacoste, coco mad. ve dieseli begenirsin.. :KK31:

Miss Cherie
Nina Ricci Nina L'elixir
Thierry Mugler-Innocent
Tüm Victoria' s Secret body splash ler
Son zamanlarda da sevmeden aldığım Forbidden Euphoria' yı soruyor herkes

bence Euphoria deneyebilirsin. hypnotic gibi biraz ağır ve alımlı bir kokudur :KK34: ben daha hafif koku sevenlerdenim :KK1: bu ara burberry the beat kullanıyorum mis gibi kokuyo:KK9: herkes de sen ne güzel kokuyorsun deyip adını soruyo :KK1: tavsiye ederim :KK1:

bende bi kere markete girdiğimde sormuştu kasadaki çocuk bu parfümün adı ne diye. escada-sexy grafiti hem yaz hem kış aylarında kullanılabilecek bi parfüm. şekerli bi koku şeftali kokusu var biraz sanki...

yazın ultraviolet, kışında euphoria kullanıyorum soran çok oluyo ikisinide.. özellıkle euphoria cok etkıleyıcı

LADY MILLION kullandığım zaman herkes soruyordu kokusunu ama suan alamadım fiyatları biraz pahalı çünkü

bende armani code kullanırım yıllardır. herkes sorar ama ben kimseye söylemem :KK1: buraya nasıl yazdım hala inanamıyorum :KK52: bu arada keskin koku severlere:KK16:

Hot Couture kullanıyorum ve harika bir kokusu var.
Etrafımda kullanan kimse olmadığı için, bayılıyor herkes. :)

buğday tenli ve 47 yaşındayım elie saab aldım geçen hafta harika bir koku muhteşem kalıcılık ve çok gizemli ,portakal çiçeği özü ile başlıyor ilk notalar çok kişi sordu bende şaşırdım :))
gençler için biraz yoğun olabilir ama benim gibi orta yaş çılgınları için süperrrrr

bvlgari rose essentielle bebeksi bir gül kokusu sürekli soruyorlar :)

X