Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

arkadaşlar elimde avon parfümleri var. 4 bayan perceive +4 adet erkek sıgnature hepsini 100 tl ye veriyorum. bunun yanında el kremi ve 1 adet rol-on hediye veriyorum.

Uzun yillar boyunca Bvlgari Omnia'yi kullandim daha sonra kokusuna hayran kaldigim Chloe'ye gectim kokusu muhtesem cok farkli cok dogal temizlik ve sadelik kokuyor sanki
:kedi:
Kesinlikle katılıyorum size chloe favorilerim arasında hermes in eski bı kokusu vardı onada benziyor ferre 20 ozel üretimdi oda Harika bı kokuydu

Uzun yillar boyunca Bvlgari Omnia'yi kullandim daha sonra kokusuna hayran kaldigim Chloe'ye gectim kokusu muhtesem cok farkli cok dogal temizlik ve sadelik kokuyor sanki
:kedi:
Kesinlikle katılıyorum size chloe favorilerim arasında hermes in eski bı kokusu vardı onada benziyor ferre 20 ozel üretimdi oda Harika bı kokuydu

şişesi ne renk canım bu söylediğinin?

Dore renkli kare sise ferre 20. Yılı için çıkarmıştı 98 yıllarında bende hala duruyor :)

Dore renkli kare sise ferre 20. Yılı için çıkarmıştı 98 yıllarında bende hala duruyor :)

canım benim baktığım yanlıştı o zaman.Chloe hangı isimde geçiyor?şişeleri bırbırıne benzıyor.

Arkadaşlar aslında kışın aldım ama linki tekrar görünce yeni tavsiyemi yapayım istedim
Versace Yellow Diamond yıkılıyor

bu aralar victoria secret in vucut spreylerine dadandım sheer love diyorum ya herkes soruyo

bu aralar victoria secret in vucut spreylerine dadandım sheer love diyorum ya herkes soruyo

dün bende akmerkez deki victroria secret'a girdim. Gerçekten hoş kokuyor.
Şu parfüme verdiğim parayı valla hiç birşeye vermedim, hala kalmıyor tenimde. Bir de Victoria deneyelim bakalım.

Hipnotik poison yok böyle bir parfüm daha geçen hafta bankaya gittiğimde adını sordular ama ben söylemiyorum herkeste olmamalı :)

Zaten herkeste var ki:KK1::KK1::KK1:

evet evet benim kışlık kokumdur o.. Maaşallah her yerde herkeste var artık.
Geçenlerde arkadaşım Evkur'a gitmiş. Koku deniyorum diyo, kızların elinde H.Poison gelene gidene bunu satıyolar dedi.
Oralara kadar yani...

kızlar belki çok sıradan gelecek markası ama cecile in yeşil olanı muhteşem kokuyor gercekten, yolda çevirip soruyorlardı inanın..

kışın kesinlikle chanel mademoiselle, her zaman kullanmak için bvlgari rose essentielle tavsiye ederim

X