Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

kızlar dün annemle parfüm bakalım dedik çıktık yola aklımda birkaç isim vardı biri elie saab ay allahım bu nasıl bir berbat kokudur bildiğin lavanta kolonyası.
aklımda olanlardan biride chloe signature offffffffffff diyorum sadece dün sıktım dirseğimde hala kokusu var resmen annemle aşık olduk kokuya kadın kokuyor buram buram bayıldım bayrama girmeden alıcam ama burada yazmadan almayayım dedim deneyimi olan varmı koku süper ama sonuçta tester sıktılar mağazada aldığımda da kalıcı olurmu kullanan varmı

forbidden rose (yasak gül) ne zaman sıksam herkes soruyor ve bi yerden geçsem biliyorlar artık

Oriflame ** VOLARE **

'' **Giordani ** Eğer deo ve vücut kremiyle birlikte ( set olarak ) kullanırsam,daha da kalıcı oluyor.

geçenlerde sevıl mağazasında chael edıtıon erkek parfümünü üzerıme sıktım ve ayakkabı bakmak için mağazaya gırdım.Satış görevlısı arkadaş peşimden koklaya koklaya nasıl gelıyor şaşırdım.Parfüm çok hoş güzel ama erkek parfümüydü.Hafıfte bırşey ağır değil.o günümü hiç unutmam çok gülmüştüm:))):KK16:

ben yaklaşık 3 senedir tek bir parfüm kullanıyorum caldion ve herp zormuşlardır parfümün adını ve beğenen fazlayıla oluyo

givenchy absolutely irresistible denedim öğle arası amma övgüler vardı bu başlıkta bayıldım yıllardır chanel chance kullanırım ama ilk iş alıyorum

burberry weekend ama orjınalı o kadar guzel degıl doldurması daha guzel kokuyooo =)

bvlgari blv notte mükemmel bir koku öğrencilerim dahi sordu :)

Blvgari-Blv ll
Sevgilime seyhat boyunu vermiştim hergün bileğine sıkıp çıkmış evden. Sürekli de sorar insanlar girdğim oramlarda..

bana hiç yabancı biri gelip sordu mu hatırlamıyorum ama arkadaşlar ,aile ,sevgili vs tarafından beğenilip sorulmuşlar şunlar:

Dolce&Gabbana - light blue
tbs-vanilla body mist
burberry weekend
kenzo amour
avon- tomorrow .( bende hep duyuyordum bu kokuyu bir türlü soramıyordum da :KK70:Bir arkadaşım avon'dan aldı ve yanımızda sıktı ,o sırada bir başka arkadaşım daha vardı ve ikimizin de verdiği tepki aynıydı :aaaa! her yerde bu kokuyu arıyordum bende :KK70:
yani bulamadığınız bir koku varsa bir deneyin o olabilir:p )

birde beğenilmeyip sorulanlar vardı bu ne böyle çok ağır vs sıkma diye:
avon soft musk
tbs-vanilla body mist(evet kimi bayılıyor kimi sevmiyor)
hypnotic poison

Son düzenleme:
X