Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

calvin klein - euphoria

vercace - bright crystal

jean paul gaultier - madame

bu üçü benim favorimdir. sürekli kullanırım , beyaz tenlilerde parfümler çok kalıcı olmaz ama bu üç ürün gayet güzel kalıyor. herkes hayran kalıyor kokularına

dolca gabbana lıht bluyuda sorarlar çok temız koktuğu için:KK16:

Chloé ve cecile iris :) bu ikisi dışında parfüm asla kullanmam .

Son düzenleme:
Avon Surrender ı kıllanıyorum daha önce kaldırmışlardı tekrar var artık :KK49: bir de CK Eforia (çeşitleri fazla benim beğendiğim şişenin dışı metal kaplı :KK34: )

parfüm hastası olduğum için sürekli değiştiririm ama içlerinde en çok sevdiğim Amor Amor oldu.bunun yanı sıra Versace bright crystal ve Christina Aguileranın(night'ı değil yalnız açık renkli olanı ) parfümüde çok güzel

Hypnotic tabiki. Artık klasikleşti ama yinede vazgeçemiyorum :)

Kızlar dün bi AVMdeydim , yürürken bir grup bayanın yanıdan geçtim , ortada dikilmiş konuşuyorlardı , hepside hoş ve bakımlı bayanlar :21:
Neyse o kadar hoş ve çok değişik bir koku geliryordu ki onlardan , parfüm dükkanı gibi hissettiriyordu . :KK1:
Ya hepsinin parfümü karıştı , yada birinin parfümü çok yoğundu ,
Sormadım :KK43::KK43::KK43::KK43:
Acayip lüks kokuyorudu :KK12:

Kızlar dün bi AVMdeydim , yürürken bir grup bayanın yanıdan geçtim , ortada dikilmiş konuşuyorlardı , hepside hoş ve bakımlı bayanlar :21:
Neyse o kadar hoş ve çok değişik bir koku geliryordu ki onlardan , parfüm dükkanı gibi hissettiriyordu . :KK1:

senın yerınde olsaydım hepsine ayrı ayrı sorardım yahu hıç kaçırılırmı hazır bulmuşun mıs kokuyu:)

senin gibi bebişim :KK16:

dolce gabbana light blue kullandığım zaman soranlar oluyor hatta alanlar da olmuştu .

Kullandığım parfümler içinde en çok sorulanlar;

Davidoff cool water
Burberry London
Armani Code

davidoff cool water ' i çok sorarlardı sonra calvin klein beauty ' i yolda durdurup soran bile oldu birde sarah jessica parker'in lovely'sini çok soran oluyordu aşırı derecede :KK70: hypnotic poison ' uda müdürüm sormuştu eşine almak için :KK70:

hafif kokuları tercih ettiğim için kimse sormuyor ama yine de vazgeçmem yani:) j.lo glow favorim:KK66:

X