Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

off ya bende aradığım parfümü bulamıyorum ki sorsunlar mafoldumben

Burberry ve D&G the one.
ne zaman sıksam adını sordukları parfümlerim bunlar benim.

bence *avonun treselle gümüş rengi olan çok ferahtı herkes soruyordu bi daha bulamdım. yine *avonun far away i de kalıcı ve soruluyor ama kış için kesinlikle uygun yaza asla uymaz.
ben çantamda *emotionun fresh boquetini taşıyorum boynuma falan sıkıyorum hem ferahlatıcı hemde çiçeksi zaten ucuz oldugu için bol bol sıkıyorum herkes soruyor..
özel günlerde *naomi campel aile içi yerlerde *lancome miracle kadınlar arasında secilmek için *lancome treasur her oratmda erkeleride etkiledigi söylenen fiyatından dolayı daha sıkamayıp koklamakla kaldıgım calvin klein euphoira bide yıllar öncesinden arkadasların cansesin kokusu dedigi kokusu joop a ait ama türkiyede yok maalesef..bayanssulusmile

Çok ağır kokular kullanamıyorum ben, başım ağrıyor. O yüzden çok parfüm değiştirmek zorunda kaldım. Taa ki 2 yıl önce Jadore' la tanışana kadar. Orjinalini değil hem de açık dolumunu alıyorum. Sormayan kalmadı. Bize baharı hatırlatıyor bu koku diyor arkadaşlarım. Geçtiğim yerlerden sonradan aldığım duyuma göre Şeyma geçmiş buradan diyenler oluyormuş =) Yolda durdurup soranlar bile oldu adını. Sayemde görümcelerim eltim bile kullanmaya başladılar. Hafif ve zarif koku isteyenlere tarafımdan şiddetle tavsiye edilir.

ya biri bana yardım etsin ben yeniyim ve bu ilk mesajım bilmiyorumkismile acaba diyorum avonun soft musk ya da surrender tarzı gibi yumaşak pudramsı biraz tatlı ama ağır değil ve kalıcı olan bildiğiniz bi parfüm var mı :KK43: ?

ben CD nin Miss Dior Cherie olanını kullanıyorum.Gittiğim heryerde kokumu soruyorlar müthiş güzel hafif ama egzotik bi koku.Biraz pahalı ama eşimde bayılıyoooooo...Şenizolumunekankayizsmile

chanel chance, avon treselle, jadore ya da hypnotic poison...
bunlardan esmerlere gidecek olanı bilen var mı, esmerlerde bazı kokular
çok ağır kaçıyor, ben hem sabun veya çiçek gibi temiz ve hafif, hem de
kalıcı koku istiyorum...

aslında kolay kolay parfümü kabul eden bi tenim yok,ne sıksam uçup gider çokta soran olmaz.
ama hypnotic poison... kullanmaya başladığımdan beri çok soran oldu,herkesde çok beğeniyo muhteşem bi koku...
212 sexy oda çok hoş bi koku..
bide ultraviolet kendinizi özel hissettriyo kesinliklesositososito

arkadaşlar hpynotic posion sormayan kişi yok gerçekten çok güzel bir kokudur tavsiye ediyorum 3 senedir aralıksız kullandım fazlasıyla çekici benle bütünleştiğine inandıqım tek kokudur diğerleri üstümden fos diye uçup gidiyor

gloria almıştım bir zamanlar o kadar çok kişi sormuştu ki
ama eben kokusundan nefret etmiştim
ralph lauren i de sordular o gercekten harika bir koku

arkadaşlar benim tercihim biraz ağır kokular çok hafif kokuları sevmiyorum ama tabi tendeki uyumuda çok önemli her tene her koku gitmiyor.benim favorilerim avon far away,jil sander sun,christian dior dolce vita,bijan nude...

Angel - Violett tabii bulabilirseniz parfüm özel seri olarak kaldırıldı ama mükemmeldir kokusu....
Angel - Allien Allien adı gibi bir parfüm kesinlikle dünyalı değil o bir yaratık ama muhteşem bir yaratık
Kenzo - Flower pudralı bahar kokusu taze temiz ve ferah kokuyorsunuz bu parfümle
D&G - Sexy Chocolate Herkes dönsün dönsün sorsun istiyorsanız sıkın çıkın dışarı
Calvin Klein Euphoria Biraz kadınsı biraz erkekçe sert bir koku ama kararlı güzel etkileyicidir.
zemuszemus benden bu kadar.....

alien bende var takas topıgınde takasa koydum...estee lauder brasıl dream super

X