Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşlar hani bazı parfümler vardır ya o gün onu sıktığınızda kokuyu her alan ismini sorar...o parfümleriniz hangileri ? yerimseniben

mesela benimki escada magnetism,lacoste touch of pink ...bu kokuları sıktığımda sorarlar genelde..escada şekerli lacoste ise pudramsı fresh bi koku..ama escada'yı çok soran oluyor yerimseniben a.s

• Konu Sahibi elif_a_k_
benim de en çok oriflame giordani white ve DKNY be delicious...bizim müdürü çatlatmanın en basit yolu. muhahahahaha!!! tabi ona meslek sırrı diorum söylemiorum...

• Konu Sahibi elif_a_k_
212 sexy 'yi de çok soran oluyor a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi elif_a_k_
Ysl Cinema
Christan Dior Miss Chery
Chanel Chance

• Konu Sahibi elif_a_k_
gıorgıo beverly hill ' G ' EDP çok dadlu bi kokusu var herkes soruyodua.s
bi de avonun soft musk herkes benden sora almaya başlamıştısırnaşık şey

Bende Avon'un Treselle parfümünü sıkmıştım bir keresinde okulda ve nerdeyse bütün arkadaşlarım sormuştu :)

burberys weekend,treselle bu ikisini çok kullanıyorum benim sayemdede bir çok kişi kullanmaya başladı.

kenzo l'eau par...yaklasik 11 senedir ayni parfumu kullaniyorum..bir de victoria's secret'in kreminin kokusu..su ana kadar sormayan erkek ve kadin kalmadi diyebilirim...

parfüm değilde herkes 'adidas deodorant'ıma hasta bu ara..o kdr soft ki..!:teytey:

Avon RARE GOLD bana göre süper bi parfüm çok arkadaşım benden sonra kullanmaya başladı

ben g.armani sense kullanıyorum body lotıon u ile birlkte kalıcılığı iki katına çıkıyor beyaz tenlilere kesinlikle tavsiye ederim eşim bu kokuya hasta özellikle geceleri:asigim::asigim:Şeniz

lancome miracle...erkekler soruyo özellikle

bugün chanel chance ı denedim başımı ağrıttı ya nedense...ilk sıktığımdaki keskin koku sonradan yerini tatlı bi kokuya bırakıyor...ama başım ağrıyoorr...

orjinalini mi denedın cnm ben onun d&p lerıne bakıcam bakalım eger hosuma gıderse dusnuyorum almayı ıyı guvenılır d&p olması onemlı tabı:1rolleyes:

X