Op. Dr. A. Emre İlhan hakkında bilgi

cerenh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
11
1
36
Arkadaşlar, sanırım estetik konusunda iyi sonuçlar verdiren yetenekli doktor tavsiyelerine ihtiyaç var oldukça:) Daha bir hafta önce hem estetik, hem deviasyon ameliyatı olmuş biri olarak bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen sonuçtan gayet memnunum. Benim ameliyatımı Emre Bey gerçekleştirdi ve gerek ameliyat öncesi ikna ve bilgilendirme süreci, gerekse ameliyat sonrası ilgilenişi bakımından çok başarılı bir doktor. Genç yaşına rağmen, 500' ü aşkın ameliyat yaptığını söylediğinde bu kadar deneyimli oluşuyla,beni bir hayli şaşırtmıştı. Ayrıca bu kadar genç bir doktorla iletişim kurmak çok daha kolay geldi bana. İnanın, Emre Bey gidip de danıştığımız ilk ve son doktor oldu ve kendisine güvendik ailecek:) Ameliyat sonrası iyi bir bakımla ( buz kompresi ve bir müddet sonra et koyarak ) ve doktorun verdiği spreylerle kısa zamanda toparlanabiliyor. Ki şu an benim yüzümde ameliyat üzerinden yalnızca bir hafta geçmiş olmasına rağmen ne şiş kaldı ne de morluk. Tabi cildin hassaslığına bağlı olarak süre biraz daha uzayabilir. Ben ayrıca KBB uzmanı bir doktoru tercih etmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum, yani burnun fizyolojik yapısını tamamiyle kavramış birine daha çok güvenilebileceğine inanıyorum bu yüzden de Emre Bey çok akla yatkın bir seçenekti. Hem nefes alma güçlüğü çeken hem de estetik açıdan burnunun kusurundan ciddi rahatsızlık duyan arkadaşlara önerim, korkmak yerine kendine güvenli olmak ve kendinden emin ve başarılı bir doktorla iyi bir sonuç için hemen harekete geçmek. Çünkü; doğru nefes almak ve aynada çekinmeden kendine her açıdan bakabilmek insanın yaşama bakışını bile değiştirebiliyor, daha iyi hissetmesini sağlıyor gerçekten. O yüzden şu anda burnum açık olduğu için, sürekli ağzımdan nefes almak zorunda kalmadığım ve aynada burnuma profilden bakmakta hiçbir çekince yaşamadığım için (ki şu an tampon çıktı ve dikişlerimin çoğu alındı yalnızca ince bir bandaj var burnumda) çok mutluyum. Bu kadar zaman nasıl böyle durmuşum diye kızıyorum kendime hatta:) Neyse sanırım çok uzun yazdım, sorularınıza açığım arkadaşlar.
Hoşçakalın.

geçmiş olsun canım. emre beyle bende mail aracılığıyla görüşmüştüm. kendisine fotoğraflarımı gönderdim. bana bilgisayarda yaptığı çalışmalarla birlikte madde madde burnumdaki sorunları ve yapılması gerekenleri yazmıştı. bu kadar ilgili olmasına çok şaşırmıştım. sonuçtan mutlu olmana çok sevindim. benim de az zamanım kaldı sayılır. eylülde ameliyat olucam. ama hala doktor konusunda kararım netleşmedi. emre bey hangi hastanede yapıyordu ameliyatları?

benimkini kozyatağı Central hastanesinde yapmıştı..2 hastane öneriyor istersen,biri central biri de yanılmıyorsam Kadıköy Çağıner hastanesi... zaten muayenanesi sahrayıcedidte

bu da Emre bey'in gerçekleştirdiği ameliyattan sonraki burnukimm;
şutarafagitti

lütfen resme alıntı yapmadan yorum yazın..! a.s.

Son düzenleme:
canım süperrr olmuşş burnun .. bende ameliyat olmayı düşünüyorum .. bize fiyat konusunda yardımcı olursan cok sewinicem .. birde burnunda sadece estetikmi yoksa nefes sorununda varmıydı teşekkürlerr

Arkadaşlar, sanırım estetik konusunda iyi sonuçlar verdiren yetenekli doktor tavsiyelerine ihtiyaç var oldukça:) Daha bir hafta önce hem estetik, hem deviasyon ameliyatı olmuş biri olarak bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen sonuçtan gayet memnunum. Benim ameliyatımı Emre Bey gerçekleştirdi ve gerek ameliyat öncesi ikna ve bilgilendirme süreci, gerekse ameliyat sonrası ilgilenişi bakımından çok başarılı bir doktor. Genç yaşına rağmen, 500' ü aşkın ameliyat yaptığını söylediğinde bu kadar deneyimli oluşuyla,beni bir hayli şaşırtmıştı. Ayrıca bu kadar genç bir doktorla iletişim kurmak çok daha kolay geldi bana. İnanın, Emre Bey gidip de danıştığımız ilk ve son doktor oldu ve kendisine güvendik ailecek:) Ameliyat sonrası iyi bir bakımla ( buz kompresi ve bir müddet sonra et koyarak ) ve doktorun verdiği spreylerle kısa zamanda toparlanabiliyor. Ki şu an benim yüzümde ameliyat üzerinden yalnızca bir hafta geçmiş olmasına rağmen ne şiş kaldı ne de morluk. Tabi cildin hassaslığına bağlı olarak süre biraz daha uzayabilir. Ben ayrıca KBB uzmanı bir doktoru tercih etmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum, yani burnun fizyolojik yapısını tamamiyle kavramış birine daha çok güvenilebileceğine inanıyorum bu yüzden de Emre Bey çok akla yatkın bir seçenekti. Hem nefes alma güçlüğü çeken hem de estetik açıdan burnunun kusurundan ciddi rahatsızlık duyan arkadaşlara önerim, korkmak yerine kendine güvenli olmak ve kendinden emin ve başarılı bir doktorla iyi bir sonuç için hemen harekete geçmek. Çünkü; doğru nefes almak ve aynada çekinmeden kendine her açıdan bakabilmek insanın yaşama bakışını bile değiştirebiliyor, daha iyi hissetmesini sağlıyor gerçekten. O yüzden şu anda burnum açık olduğu için, sürekli ağzımdan nefes almak zorunda kalmadığım ve aynada burnuma profilden bakmakta hiçbir çekince yaşamadığım için (ki şu an tampon çıktı ve dikişlerimin çoğu alındı yalnızca ince bir bandaj var burnumda) çok mutluyum. Bu kadar zaman nasıl böyle durmuşum diye kızıyorum kendime hatta:) Neyse sanırım çok uzun yazdım, sorularınıza açığım arkadaşlar.
Hoşçakalın.

bende emre beye ameliyat oldum ,memnunum ama daha ilk mesajinizda bu denli bir yazi yazmaniz beni biraz dusundurdu acikcasi,bence bu doktorun tek reklami yaptigi isler ve memnun olanlarin tavsiyeleri bende buradaki memnun olanlardan dolayi gittim memnunumda, sizin mesajiniz biraz reklam icerikli geldi bana kusura bakmayin,bende once estetik tecrubeleri kismindakileri okudum arkadaslarla mesajlastim ve bu doktorda karar kildim ama siz ilk mesajinizin boyle bir yazi olmasi beni biraz reklammis gibi hissettirdi tekrar ustune basa basa soyluyorum ilgili tecrubeli doktor ve insan olarak cok iyi ve basarili ,reklama ihtiyaci yok cunku hastalarinin memnunuyeti onun en bassarili reklami bence

kusura bakmayın, evimde internet yok yeni yazabiliyorum o yüzden. benimki de central hospitalda yapıldı. acıbadem hastanesi, florence, kadıköy şifa yı hatırlıyorum central hospital dışındaki hastaneler olarak. odadaki konfora göre fiyat artıyor ama gereği yok boşuna fazla para vermenin. ben central hospitaldan memnun kaldım şahsen. sılagül hanım, burda endişe içinde güvenebileceği doktor arayan arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla bir öneri sundum. abarttığımı ya da reklamvari yazdığımı düşünmüyorum, sonuçtan memnun olduğum için iyi yazdım. ilk mesajım evet, üye değildim önceden ve doktor ararken bu siteden demothy nin burnunu görüp emre bey e ulaştım. ve ameliyat sonrası siteye üye olup ben de bi öneride bulunmak istedim, bundan doğal bir şey yok kanımca. cumartesi, ameliyay üzerinden 2 hafta geçtiğinde, bantlar tamamen çıkınca fotoğraflarımı koyacağım zaten. o zaman daha iyi bir fikir sahibi olunur. hoşçakalın.

bu da Emre bey'in gerçekleştirdiği ameliyattan sonraki burnukimm;
p4200042sy5.jpg
şutarafagitti

lütfen resme alıntı yapmadan yorum yazın..! a.s.
merhabalar,
Ben bu konuda merak ettiğim birkaç şeyi sormak için üye oldum.
bende Emre beyin hastasıyım 17/05de burun ameleyatı için randevum var central hospital da yapılacak.
sadece öğrenmek istediğim ameleyatlarımızın üstünden geçince nekadar fark oluyor ve int okuduğum kadarıyla bunun sonucunda %10 gibi bir değerde tekrar yenilemek gerekiyormuş ameleyatları doğrumudur bunu yaşayan varmı.
sadece tekrar aynı tereddütleri yaşamak.bilgilendirirseniz sevinirim hoşçakalın.....:uhm:

Demothy'nin burnu tam benim istediğim gibi olmuş:)
Ama istanbula gidemem maalsef..:KK43:
İzmirde olucam.

merhabalar,
Ben bu konuda merak ettiğim birkaç şeyi sormak için üye oldum.
bende Emre beyin hastasıyım 17/05de burun ameleyatı için randevum var central hospital da yapılacak.
sadece öğrenmek istediğim ameleyatlarımızın üstünden geçince nekadar fark oluyor ve int okuduğum kadarıyla bunun sonucunda %10 gibi bir değerde tekrar yenilemek gerekiyormuş ameleyatları doğrumudur bunu yaşayan varmı.
sadece tekrar aynı tereddütleri yaşamak.bilgilendirirseniz sevinirim hoşçakalın.....:uhm:

bu konuda bi fikrim yok malesef,ancak şöyle söyliyim..
bi kaç arkadaşla tanıştım birisi 2 sene önce X hastanesinde biri de Y hastanesinde amelyat olmşş..X hs. olanın burun ucu kıkırdaklarında aşağı doğru bi kayma söz konusu ve büyük ihtimal revüzyon gerekicek,diğerinin ise 6 ay önce 2.ameliyatı olmş,ondada kayma olmştu o sebeple sanırm..2 sinin de doktorlarının isimlerini blmıorm..zaten söylemediler sadece hastane adı verdiler..
demek istediğim aslında bu doktorun kabiliyetiyle de alakalı biraz..
bende emre beyin uzun vadeli hastasını tanımıyorum,benim bile ilerde başıma ne gelir bilmıyorum inşallah kmse böyle bişey yaşamasın..
ama şuan için hem görüntü hemde nefes olsun,binlerce şükür mutluyum.. :asigim:

cnm açık kapalı doktorun tekniğine göre belirleniyo sanırm,mesela emre bey genelde açık ameliyat tekniği kullanıyo..herkes açıktı benim gördüklerim..
burnunda nefes ve estetık anlamda cok zahmet gerektiren bi durum varsa,daha rahat çalışabilmek daha iyi şekillendirmek için açık yapıyolar,
ama açığa kapalıya fazla takılmamak lazım..
açıkta olsa ki bnm burun kanatlarım daraltıldı oralarda bile dikişler vardı,şmdi izlerden eser yok..doktor ne diyosa onu uygularsan hijyenine kremine spreyıne dikkat edersen ,herhangi bi sorun yaşamazsnn,doktor gbi konuştum :1rolleyes:

Merhaba,
demothy,
cevabın için teşekkürler.
ben bu konuyu doktorumuza sordum.inan kendine çok güveniyor uzun vadede de problem yaşamayacağımızı yapı olarak sağlam burun kemiği yaptığından bahsetti benide tatmin etti açıkcası.
sanırım en son iş doktorumuzun marifetli ellerine kalmış bir durum olacak ve sana geçmiş olsun bana allah kolaylık versin.....

iyi nefesler.....

Turkcem cok iyi degil, simdiden kusuruma bakmayin..

13 Yasimda burnum kirildi, doktorlar 'birakin kendiliginden duzelir' dediler..
Evet. Duzelmeyince... Hollanda'da ameliyat oldum, orada yasadigim icin. Henuz 17 yasindaydim, fazla bilgim yoktu estetik burun konusunda.
Tabi o zamanlar, ehm... bundan 13 yil once :1closedeyes:, internet falan daha bu kadar gelismemisti. Kadinlar Kulubu yoktu mesela!
Lamburlop ameliyathane'ye sokuldum. Doktorum'un ilk burun tecrubesi bendim! Benden once sadece gogus islerine bakiyormus (sonradan duydum) :tomato:

Ama ben bu sitede herseyin farkina vardim: meger doktorum sallamista, benim haberim yokmus. Ne buz, ne masaj, ne hic birsey.. Inanin, ameliyat olmadan once bana nasil bir burun hedefledigini bile bilmiyordum :1shok: (Cok genc idim diyorum ya, internet falan yoktu, gurbette.. ne yaparsiniz?)
Burnum cumlemize kocaman bir surpriz oldu, benim istedigim ve bekledigim gibi olmadi...

Ilk sene birsey anlamadim, ama sonra birden sanki burnum degismeye basladi. Doktor 'revizyon' (2. ameliyat oluyor galiba?) kabul etmedi. Etmedi, soyle etmedi: tekrar ucret istedi benden. Benden aldigi cevap (Hollandaca tabi): Çok üzgünüm çoook !

Fakat bugun burnum yine/hala buyuk, yine/hala kemerli. Ve yine/hala nefes alma da sorun yasiyorum.

Bende bu yuzden 2. ameliyatimi Turkiye'de olmaya karar verdim.
Dun sigarayi biraktim (biraz gec kaldim biliyorum...!). Iki hafta sonra Istanbula ucuyorum. Dr. Emre Ilhan bey'e ameliyat olacagim (Demoty'nin burnunu cok begeniyorum!).

Dr. Emre Ilhan bey'e ameliyat olanlar var mi baska? Tecrubelerinizi ogrenebilirmiyim?
Biraz heycan var da ... :bbo:

Son düzenleme:
slm cnm çok geçmiş olsun durumuna çok üzüldüm işallah bir an önce sağlığına kavuşursun hepimiz tecrübesizdik kadınlar kulübüne üye olana kadar yurt dışında ameliyat olmuşsun ordaki dr larda vicdan yokmu ameliyat masasına almak kolay onlar için ve sonucun kötü olabileceğini bile bile allah ıslah etsin. benimde çocukluktan kalma hatıraydı kemik kırıklığı:roflol:sonunda kurtuldum o dertten darısı en kısa zamanda senin başına demoty nin burnunu bende çok beğendim güzel günlerde kullanır a.s :1hug:

Selam Matar,

Tesekkur ederim.
Sende mi dr. Emre Ilhan bey'e ameliyat oldun? Ne zaman oldun?

Istanbulda, ameliyat sonrasi, bir hafta kalacagim... Umarim morluklar ve sislikler gider ben Amsterdam'a donmeden once... Donusum muhtesem olsun istiyorum :sm_cool:

Cok heycanliyim, cokkk :1rolleyes:

Selam Matar,

Tesekkur ederim.
Sende mi dr. Emre Ilhan bey'e ameliyat oldun? Ne zaman oldun?

Istanbulda, ameliyat sonrasi, bir hafta kalacagim... Umarim morluklar ve sislikler gider ben Amsterdam'a donmeden once... Donusum muhtesem olsun istiyorum :sm_cool:

Cok heycanliyim, cokkk :1rolleyes:

cnm ben iskenderun da plastik cerrah op.dr atilla ersoya ameliyat oldum. benim 8. günüm morluklar yok denecek kadar azaldı buzu uygularsan 4 günde morlukların kalmaz sanırım ben biraz ihmal ettim ondan morarma kaldı bence bomba gibi döneceksin heyecan normaldır sakın korkma çünkü korkulacak hiç bir şey yok ameliyat sonu boşuna korktuğunu anlıcaksın ben eğlenerek girdim ameliyata darısı senin başına

benimkini kozyatağı Central hastanesinde yapmıştı..2 hastane öneriyor istersen,biri central biri de yanılmıyorsam Kadıköy Çağıner hastanesi... zaten muayenanesi sahrayıcedidte

Selam Demothy,

Burnun cok guzel olmus, gule gule kullan!
Ben yurtdisinda yasiyorum (Turkcem cok iyi degil), bu site sayesinde kendimde cesaret buldum ve ameliyat olmaya karar verdim.

Iki hafta sonra Istanbula geliyorum, dr. Emre Ilhan bey'e ameliyat olacagim.
Cok heycanliyim! Cok mu sisecek suratim, cok mu moraracagim (boyle mi yazilyor)?

Ameliyattan bir hafta sonra tekrar ise baslamam gerekiyor... Ne halde olacagimi cok merak ediyorum...

Sana bir sorum olacak. Dr. Ilhan bey bana Caginer Hastanesini tavsiye etti... Nasil bir hastane bu? Ve nelere dikkat etmek lazim hastanede?

buraya ameliyat öncesi ve sonrası resimlerimi nasıl yükleyebilirim arkadaşlar:KK43:

X