gece tuvalete kalktığımda kasıklarım çooook acıyoooor!!!!

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.447
184
arkadaşlar,malum artık son zamanlarımızı yaşıyoruz hamişlikte(34+3).ama bu son günler zor günler olmaya başladı yahu.geceleri tuvalete gitmek işkence oldu valla bana.yattıktan sonraki ilk tuvalete kalktığımda kasıklarım,bacaklarım(özellikle baldırlarımın iç kısmı)karnım çok fena acıyor.ama öyle böyle değil yani.hele bu sabah ağlayacaktım nerdeyse .ama ondan sonraki kalkışlarımda o kadar olmuyor.sabah kalktığımdaysa gayet iyi hissediyorum.anlamadım bu işi valla.bi de dün eşimle bi pazar yürüyüşü yapalım dedik.kasıklarıma acayip bi acı saplandı.yürüyemedim valla.benim doğumum yaklaştı mı acaba?Allah korusun daha çok erken. benim gibi olan arkadaşlar var mı?varsa içim rahatlayacak biraz.Allah zamanında ve kolay doğumlar nasip etsin hepimize

bende de bir süredir öyle beni sancilar ve kasilmalar gece buluyor,wcye giderken baya zorlaniyorum..sabahta bir müddet oluyor gün icinde geciyor..ben farekettim son zamanlarda magnezyum almayi baya aksatmisim bugün yeniden almaya basladim..sen aliyormusun canim??

canım aynısı bendede oluyor bende erken doğum riskim var 32+2 haftalık oldum karın sancısıyla gittim doktora megerse doğum sancısıymış serum baglandı sancıyı gecirdiler ama tuvaletim geldiğinde özellikle geceleri agrım oluyor doktor yatak istirahatı verdi hiç bişi yapmadan yatıcam benim erken doğumuma sebeb acan besin zhirlenmesi kzılar sakın dışardan bişi yemeyin ayda yılda bir yedim mi
krop kaptım çok dikkatli olun valla

erken dogumdan degılde benımde bazen tuvalete kalkınca sol atrafım acıyor sola yatmaktan karnımda acıma oluyor kalkınca kasıkalrda değil ama ben 31+1 im sen 34 teymıssın bebek asagı indiğinden senın kalkınca kasıkta agrı normal bence süreklı devam eden sancı şeklınde olsa ozamn erken dogum tehlıkesı olabılır dıye bılıyorum

bende de gece tuvalete kalkarken sorun oluyor ama bahsettıgın kadar deıl agır oluyorum ve ıdrar torbamda baskı hıssedıyorum o kadar yavas yavas hareket edıyorum sabahları daha rahat kalkıyorum bende ..

kızlar normal sancı değildir bu günlerde yalancı sancı denilen bir ağrı giriyormuş kasıklarımıza yada karnımıza.ağrılar geçmezse ve 10 dk 3-4 sefer kramp şeklinde olursa bu normal sancı ama dinlenipte geçen agrısa bu yalancı sancı.bende 33+4 günlük hamileyim daha hiç bişey olmadı sadece hemen yoruluyorum oda normal...

son zamanlarda böyle sancilar olacagini hepimiz duyduk ama insan yasamayinca hangisi yalanci hangisi gercek anlamasi zor oluyor..ama bu kasiklardaki inme agrisiymis..bebislerimiz dogum kanalina iyice prenzente olmaya basladi..gece gece kasiklarim sanki adet olacakmisim gibi agriyinca bana garip geliyor,aylar oldu adet olmayali...

benim oglan donmedigi icin daha dogum icin yerlesemiyor
o yuzden pek sancim olmuyor o zaman
sadece geceleri belim agriyor bazende kasilma gibi agri oluyor

bugün bana da dr umun yanındayken bri agrı saplandı kızlar korktum söyleidm sancı gibi bir agrı var dedim ve bundna sonraları olackgını bebegin kendine yol açtıgını kendisinin hamileliğindede oldugunu söyledi ve güldük bunlar artık normal kızlar diğerleri ile arada farklar var korkmayın yani dinleinin ve magnezyumu ihmal etmeyin

bende de bir süredir öyle beni sancilar ve kasilmalar gece buluyor,wcye giderken baya zorlaniyorum..sabahta bir müddet oluyor gün icinde geciyor..ben farekettim son zamanlarda magnezyum almayi baya aksatmisim bugün yeniden almaya basladim..sen aliyormusun canim??
canım ben de magnezyum almayı aksatmıştım o ara.çünkü inanılmaz derecede bağırsaklarımı yumuşatmıştı.tuvalete gitmekten helak oluyordum.bırakınca da kabız oldum mu?bu sefer daha kötü oldum.tekrar başladım.günde bir doz magnesium diasporal alıyorum.napalım öyle böyle bu süreci geçirecez....

bende 34+3 günlük hamişim kızlar...bende gece uyanınca yürüymiyorum nerdeyse o kadar ağrıyor ki kasıklarım karnım bacaklarım ayaklarımı sürüyorum resmen kızım hep hareketli aşağı doğru vuruyor...aşağı yerleşiyor zilli....artık bebeğim doğsun istiyorum bir an önce kollarıma alayım kızımı...bende magnezyum almıyom artık başlasam mı da bilmiyom dr.uma bugün sorucam....bide benim akıntım çok yoğunlaştı su gibi şar şar akıyor valla....

bende 34+3 günlük hamişim kızlar...bende gece uyanınca yürüymiyorum nerdeyse o kadar ağrıyor ki kasıklarım karnım bacaklarım ayaklarımı sürüyorum resmen kızım hep hareketli aşağı doğru vuruyor...aşağı yerleşiyor zilli....artık bebeğim doğsun istiyorum bir an önce kollarıma alayım kızımı...bende magnezyum almıyom artık başlasam mı da bilmiyom dr.uma bugün sorucam....bide benim akıntım çok yoğunlaştı su gibi şar şar akıyor valla....

canım akıntın o kadar çoksa dr una sor mutlaka.bebişin amniyos sıvısı yavaş yavaş akabiliyormuş.dikkatli ol.birazcık daha sabretmemiz lazım yavrularımızı kucağımıza
almak için.bende artık zor sabrediyorum.hele odasının önünden her geçişimde "Allahım dayanamıyorum.şu zaman geçsin artık" diyorum.:1rolleyes:

ben sadece elevit vitaminimi ve gnoferon demir kan ılacımı kullanıyorum
bide yogurt süt sebze yemeklerı yıyorum

X