Ferticenter'da Tüp Bebek Yaptiran Varmi?

derence

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
96
2
Arkadaşlar şuan çok kararsızım dr'um bu merkezi önerdi ama henüz görüşmedim..Ferticenter hakkında deneyimi, bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi? Yanlış karar vermek istemiyorum

Arkadaşlar şuan çok kararsızım dr'um bu merkezi önerdi ama henüz görüşmedim..Ferticenter hakkında deneyimi, bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi? Yanlış karar vermek istemiyorum

slm ben özel doktorum aracılığığla ilk micro denememi ferticenterde yaptırdım ve ilk denememde hamile kaldım gerçi 6 haftalıkken düşürdüm ama merkezden memnun ayrıldım

Düşük yapmana üzüldüm.. İnşallah Allah tekrar nasip eder
Benimde özel dr'umun tavsiyesi bana Nuri bey'i önerdi bakalım bir ön görüşme yapıcam inşallah bende memmun kalırım

Düşük yapmana üzüldüm.. İnşallah Allah tekrar nasip eder
Benimde özel dr'umun tavsiyesi bana Nuri bey'i önerdi bakalım bir ön görüşme yapıcam inşallah bende memmun kalırım

senin doktorun yapmayacak mı benim her şeyimi kendi doktorum yaptı ferti centerin sadece labaratuarını kullandı onun için oradaki doktorlar iyimi kötümü bilmiyorum seni yanlış yönlendirmeyeyim ama bildiğim kadarıyla nuri bey zeynep kamil tüp bebek ünitesinde çalışan doktor

Yok hayır dr'um tüp bebek yapmıyor sadece merkez önerdi..Bende Şuan araştırma halindeyim fisfisfis

derence selam,

nuri bey benim bir arkadasımın gebelik takibi için gittigi bir dr. bundan 4-5 sene evel kendisine gitmis arkadasım ve bana onerdi. bende muaynanesi de varmıs ama internetten ferticenter ın numarasına ulastım ve orada ilk ucretsiz tupbebek gorusmesini yaptık. benim amacım tupb ebek yaptırmak değil su an için 1oglum var 8 yasında ikinci için 10 aydır ugrasıyoruz olmuyor sag tupum tıkalı vs ne yontem izleyeim diye gorusmeye gittik nuri beye çok çok memnun kaldım kendisinden . enazından tıbbı olarak henuz bilmiyorum ama iletisim anlamında on numara bir dr. kesinlikle oneririm dr olarak ama tupbebek merkezi olarak labratuarı nasıldır vs hiç bilmiyorum. bende merak ediyorum bu dr ve merkez hakkında insanlar neler dusunuyor topik i takip edeceğim umarım orda uygulama yaptıranlar yazar.

Esrako paylaşımın için teşekkür ederima.s.
Ben bugün gittim görüştüm söylediğin gibi iletişimi oldukça iyi.. Merkez temiz güzel bir yer ama laboratuarını görmedim (görsem ne anlardım orası ayrı:1rolleyes: ) Aklıma takılan herşeyi sordum gayet net sıkılmadan cevapladı..Bakalım tam karar verirsem ayın 19 da benim mücadelem başlıycak..İnşallah merkez hakkında bilgisi, deneyimi olan arkadaşlar paylaşımda bulunmay adevam ederler

derence merhaba.

ben mart ayında aşılama yaptırdım ferticenter nuri beyde tutmadı ama merkezden de doktrdan da çok memnun kaldım. şuan tedavime ara verdik ama başladığımda tekrar oraya gidicem.

ben labarotvrıda gördüm çok temiz anladığım bu sadece:))

ayrıca bu merkezde arkadaşım tüp bebek yaptırdı aynı doktrda ve şuan ikizlere hamile ilk denemde.şans birde..

allah yardımcın olsun arkadaşım...

kızlar bumerkezle ilgili paylasımlarımızı burda mutlaka yazalım . guzel haberlerinizi bekliyorum. bana nuri bey henuz asılama bile onermedi uç ay bekle dedi simdi o uç ayı bekliyorum.

Serbey çok teşekkür ederim..Sabah sabah kafam çok karışıktı içime umut serptin a.s.

derence bu arada senin kendi dr un kim ferticenter ı oneren dr unu yani ?

bu arada senin problem nedir direk tup bebekmi oneriyor nuri bey ? ne zamandır istiyorsun çocuk ?

derence bu arada senin kendi dr un kim ferticenter ı oneren dr unu yani ?

bu arada senin problem nedir direk tup bebekmi oneriyor nuri bey ? ne zamandır istiyorsun çocuk ?

Esra ben 1 yıldır yumurta takibi ve 1 aşılama geçirdim.. Bende sol tarafta 2,5 cm lik çukulata kisti var ve kanalda 0,5 cm boyutunda polip vardı geçen ay polipi aldırdım..Tekrar normal yolla denedik gebelik oluşmayınca ya 2 aşılama daha yapıcaktım yada tüp..Bizde tüpte karar kıldık..
Benim dr'um Medipolden Leyla hanımdı.. Aslında ben Ankaraya gidip Gürgan klinikte yaptırmayı düşünüyordum ama Leyla hanım tavsiye edince görüşmek mantıklı geldi fisfisfis

Son düzenleme:
derence bende nuri beye gitmeden evel yontem izleme vs için leyla hn a gitmeyi dusundum nette çok okudum methini ancak çok yogun oldgunuda bir o kadar okudum. dolayısıyla bu arada nuri beyle tanıstım. demek leyla hn da kendisine yonlendiriyordu.
birsey sormak istiyorum bazı hastaneler yumurta takibi adı altında muayne parası dğil paket ucret alıyorlarmıs mesela acıbadem 650 ytl hisar hospital umraniyede arkadasım bu ay yaptırıyor 500 ytl imis medipolde boyle bir uygulama varmı muayne haricinde ayrıca bir tutar odedinmi yumurta takibi için ?

derence bende nuri beye gitmeden evel yontem izleme vs için leyla hn a gitmeyi dusundum nette çok okudum methini ancak çok yogun oldgunuda bir o kadar okudum. dolayısıyla bu arada nuri beyle tanıstım. demek leyla hn da kendisine yonlendiriyordu.
birsey sormak istiyorum bazı hastaneler yumurta takibi adı altında muayne parası dğil paket ucret alıyorlarmıs mesela acıbadem 650 ytl hisar hospital umraniyede arkadasım bu ay yaptırıyor 500 ytl imis medipolde boyle bir uygulama varmı muayne haricinde ayrıca bir tutar odedinmi yumurta takibi için ?

Esra ben leyla hanıma şubatta gitmeye başladım daha önce karşıdaydım dr'umda ordaydı..Yani leyla hanım beni 3 ay takip etti
Leyla hanımı kesinlikle tavsiye ederim çok ilgili ve bilgili bir doktor öyleki Allah nasip ederde gebelik olursa ben gebelik takibimi ona yaptırmayı düşünüyorum..
Fiyat konusuna gelince hayır medipolde paket uygulama yok ilk muayene ücretinden sonra 10 gün ücret ödemiyorsun..Hatta benim muayene günlerim öyle bir denk geldiki (Aşılama,Polip alımı,Kan tahlilleri hariç) 3 aylık yumurta takibi süresince sadece 3 muayene ücreti ödemişim..yani çok cüzi bir rakam..Daha önceki dr'uma harcadığım parayı düşünürsek gerçekten hiç birşey..

Ferticenterın doktoru tansel beye tedavi olan var mı arkadaşım için soruyorum?

Ben Ferticenterda Yaptirdim Ilk Tüp Bebek Denememdi 2 Embriyo Verildi Ikiside Tutmuştu.. Dr.nuri Beydi.. Ben Memnunkaldim çok Ilgili Rahat Bi Dr.

X