Yüze ağda uygulaması..

nasıl tarif etsem acaba
1metreye yakın ipi eline al
arkadan öne dogru boynunun iki yanına al
sonra bir ipi sabit tut digerini onun etrafında 6kez falan çevir
ipin bir ucunu bir eline diger ucunu öbür eline al
uygulamak istedigin bölgeye önce sag sonra sol ipi yürüt

bukadar
anladınmı??
aslında çok kolayy
karışık anlatmış olabilirim

anlamadımm canımm yaa

anlamadımm canımm yaa

canım ipi eline al dene
saçını topla tabi önce
iki elinle ipi tut (bi ucunu saga bicunu sol eline)
ensenden öne dogru gelsin ipin ucu

bukadarı tamammı
devam edicemm canım ben yazarken sende uygularsan
anlamadıgın yerleri yazarım

sivilve yaptı yüzümde bir daha ki sefere iple aldırıcam acıyor ama en azından sivilce olmuyor

canım cıkmıstımm kusura bakam ınt gerı gelmemıstı.ıplede cogalır dıe korkuyorum tatıle gıdıp gelıyım ıgnelı epılasyon dusunuyorum

bende iple aldırdım bıyık ve çene altını daha sonra saf alkol sürdüler sivilcelenmesin diye çok yaktı ama sivilcelenmedi denemek isteyenlere

Favori bölgesi neresi oluyor yavv :icecream:

bende uzun süredir favori bölgemdeki tüyleri aldırmayı düşünüyordum ama forumlarda okuduğum sivilce oluşumu korkusuyla hep vazgeçmiştim çünkü sivilcesiz düzgün bir cildim varken başıma iş açmak istemiyordum ama bugün şeytanın bacağını kırdım ve sir ağdayla aldırdım. aldırdıktan sonra hemen. batticon sürdüler bana da tavsiye ettiler sende evde uygulamaya devam et diye bakalım akşamdan beri 2 kere batticonladım umarım sivilce oluşumunu engeller. daha önce ağda yaptırıp sivilcesi oluşan arkadaşlar ortalama kaç gün sonra sivilce çıkmıştı. korkuyla bekliyorum.

eveeett ağda ile aldırdıktan bir kaç gün sonra yazacağım demiştim ve şimdi bilgilendirme zamanı. herhangi bir sivilcelenme problemi yaşamadım ama yaklaşık 4 gün botunca günde bir veye iki kere batticon sürdüm. biraz uygulama yapılan yer ile biraz yukarısı arasında fark oluştu mu diye düşünsemde bariz bir fark göremedim. umarım dışarıdan bakanlar da göremezler :) özetle şimdilik memnunum pişman olmadım devamını getireceğim :)

Hormon bozuklugu sorunu yasadıgım ıcın malesef yuzumde tuyler var.:KK17: Cesaretimi toplayıp ben de aldırmayı dusunuyorum.İnsallah bir sorun yaşamam :44:

X