Yüze ağda uygulaması..

biopelin

Hayat akan bir sudur..
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
1.387
16
arkadaşlar..her zaman bıyıklarımı kuaförde sir ağda ile aldırırdım..gerçekten de faydasını gördüm..15 günde 1 aldırırken bu süre 1 aya çıktı..
ama geçen gün bir işgüzarlık yapıp evde kendim uygulayım dedim..hani elinizde 30 sn. kadar ısıtıp uyguladığınız agdalar var ya (sesunun, ipekin falan)..onlardan yaptım..sonuç: facia kafamçokkarıştı
yüzüm kıpkırmızı oldu ne üzeinden 2 gün geçti şimdi de kerme kerme oldu..sanki yanık yarası:çok üzgünüm: gibi
naaapıcam ben şimdiCADIARZU

hiç denemediğim için bilmiyorum amaben de sana birşey sorayım kuaförde aldırınca kızarıklık olmuyor muydu?bide daha ince mi çıkıyor tüyler çıkarken komik görünüyor mu?hep merak etmişimdir belki denerim :)

oluyor ama 1-2 dk. içinde kayboluyor..sir ile alınca daha ince çıkıyo bi dahaki sefere..
ama komik görünmüyor..en azından benim şu andaki halimden daha komik olamaz..senağlama

CANIM bende evde kendım sır agda yapıorum ama hıc agda yapmadım sir agdaylada cok guzel oluor ayda bıkere yapıverıorum kuaför derdım yok cok sukur:) ne sanslı kocem benım

kıslaaarrrrrrrrrr favori bölgesindeki tüyleri aldınız mı hiç ben almak istiyorum ama cesaret edemiyorum ya daha kötü çıkarsaCADIARZU
jiletle almadığın sürece daha kötü çıkmaz..benim o bölgede tüyüm yok ama arkadaşımdan biliyorum..:eek:
.

Bende uzun zamandır kuaförde sir ağda yaptırıyordum dudak üstüne, gerçekten arkadaşında dediği gibi 15 den 1 aya çıktı süresi. Sonra bende senin gibi soğuk ağda bantlarından aldım evde kendim yapayım diye. Kızarıklık falan olmadı ama bi tuhaf oldu. Niye öyle oldu acaba- sanki böyle pul pul, soyuk soyuk oldu :bbo:

Bende uzun zamandır kuaförde sir ağda yaptırıyordum dudak üstüne, gerçekten arkadaşında dediği gibi 15 den 1 aya çıktı süresi. Sonra bende senin gibi soğuk ağda bantlarından aldım evde kendim yapayım diye. Kızarıklık falan olmadı ama bi tuhaf oldu. Niye öyle oldu acaba- sanki böyle pul pul, soyuk soyuk oldu :bbo:

heeehh..aynen öyle.......

delüü sen becerıksızsınde ondan öle olmusturlülülülülülü
ust uste yaptıysan o bölgeye tahrıs olmustur hassas sonucta orası :) bundan sonra gel bana ben yapem :mymeka:

delüü sen becerıksızsınde ondan öle olmusturlülülülülülü
ust uste yaptıysan o bölgeye tahrıs olmustur hassas sonucta orası :) bundan sonra gel bana ben yapem :mymeka:
Yapıştırdım çektim, çektim yapıştırdım tatlicadiarzu
Çok çektim herhal laelaelaelaelae

Hep aynı valla...
Hayat işte...
Gir gel...
Gel git olayı

EE ISYERI EMEKLI ETMIOR BENDE KENDI KENDIMI EMEKLI ETTIM YOKSAM 65E KADAR BEKLEYEMEMlülülülülülü
KIZZ GEL YAZA EVLENECEKLER TOPIGINE SANA BISEYLER SORUCAM :) KAFAM KARISTI ZAMANINDA IKI TANE SAMDANLIK BI SEKERLIK ALMISTIM MORLU TASLI FALAN SIMDI ONALARA GÖRE SALONUMU NASIL YAPSAM kafamçokkarıştı

kızlar ben de ilk defa yüzümü sir ağda ile kuaförde aldırdım..tüy sarartıcı kremdem sonra ayva tüylerimde artma oldu yoksa bişi yoktu suratımda..bu yaşıma kadar bıyıklarımı bile almamıştım..belli olmuyodu.. :KK43:( ama sir ağda yaptıralı bir ay oldu hala yüzümdeki sivilceler geçmedi..bu normal mi? tekrar yaptırsam yine olmasından korkuyorum yüzüm mahvoldu :KK43:(

tüy dökücü krem yada jilet kullanırsan daha kötü çıkar..Ama ağda özellikle de sir ağda kullanırsan böle bi sorunla karşılaşmazsın canım yerimseniben

peki sir ağdaya alerjisi olanlar ne yapmalı (yani ben) :KK43:( yine gitmem lazım ama yine kızarmaktan ve sivilcelerden korkuyorum...bir ayı geçti ama hala yüzüm düzelmedi...bana ne önerebilirsiniz kızlar??

X