St Herb Göğüs Serumlari

C

chantyclarie

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi chantyclarie
arkadaslar internette all bres ürünlerine bakarken st herb göğüs dikleştirici sıkılaştırıcı ve büyütücü ürünlerini gördüm sitesine girdim baktım fiyatlarını uçuk kaçık ama işe yarar mı diye düşünüyorum.. all bres almayı düşnüyodum ama tablet kullanmak istemiyorum losyonuna bakıcaktım sonra bunu gördüm benm durumum çok vahim deyil ama kilo alıp vermekten sarkmalar oldu küçüklerde..Kullansam mı acaba az buz bişeyde deyil yardım edin lütfen napıyım ben..kesin işe yarıcanı bilsem kullanırım ama ya sonra param boşa giderse napıyım ben şimdi :sm_confused:

hiç kimsenin bi fikri yok mu senağlama

ben yalnız mıyım
duyan da mı yok arkadaşlar
alıp almamakta kararsız kaldım şimdi
hiç duyan bilen yok mu Çok üzgünüm çoook

ben yalnız mıyım
duyan da mı yok arkadaşlar
alıp almamakta kararsız kaldım şimdi
hiç duyan bilen yok mu Çok üzgünüm çoook

yok canım yanlız değilsin
bizim gibi memişleri küçük insan lar daha bu fromu görmemişlerdir bende yeni fark ettim
canım dediğin kremi kullanmadım daha yeni duydum senden o yüzden yorum yapamıyorum malaseff:sm_confused::uhm:a.s.
kullanmaya başlarsan bizede bildir
canıma.s.

evet canım ben mail attım bana iki tane ürün söylediler ikisi 600 ytl civarı bişi tutuyo
dikleştirip sarkmaları önlemek içinmiş biri diğeride toparlandıktan sonra sabitlemek içinmiş
3 ay kullanılıyomuş daha sonra birer kutu daha alıp 3 ay aralılarla tekrar uygulanıp bitiyomuş
sonra ben bi mail daha attım büyütmekde istiyorum onun için ne kullanıyım diye
bunları kullanın gerek kalmayabilir dediler ama yinede istersem kremini önerdiler
ya benm yaşım daha 19
kilo alıp vermekten oldu sarkma
silikon için daha erken deil mi bi de korkuyorum
evli de deilim sonuçta ilerde evlenirim çocuğum falan olur sorun çıkarsa diye korkuyorum
kaliteli mi acaba onu merak ediyorum ama alıcam bu ay kesin bakalım nasıl olcak

ya yalnız bi ürünü daha varmış 74 milyona o da göğüs büyütücü sıkılaştırıcı?
ne farkı var ki acaba?
bu da işe yarıyosa niye o kadar para vercezz
valla actiden daha ucuz ama ben kremlerden bi müddet uzak durmak istiyorum
ümidimi kestim ya actiyi bile doğru dürüst kullanmıyorum.
bugün sitesini yeniden inceledim yeniden bi güvendim bi şevk geldi düzenli kullanırım umarım.

canim bence en azindan bu kutuyu da bitirene kadar duzenli devam et. biliyorum umudu kirilinca insanin hic bisey yapasi gelmiyo ama bosu bosuna surmus olma. ilerde "acaba duzgun kullanmadigimdan mi buyumediler" gibi bi endisen olmasin. ben devam ediyorum ilk kutuya. hissedilir bi dolgunluk var. adet donemim bitti ama hala ayni boyuttalar. ama daha etkili biseyler arastiriyorum. stherb hakkinda okudugum yorumlar beni cok etkiledi. fiyat biraz pahali evet ama deger mi diye dusunuyorum :KK43: sen de oku istersen. link vermek yasakmis o yuzden google'a "xprodoksit gogus buyutme" yazarsan cikiyo. bana iddiali geldi kullananlar.yorumlari bi oku istersen.

inşallah bende memnun kalırım bu ay sonunda alıyorum inşallah
sonuçları yazarım
o 74 ytl olan ürünü hangisi canım ben göremedim sitesinde yok

çok pahalı yaaa
bu fiyata garanti vermesi lazım
2 aylık kullanımdan sonra gelişme görmezseniz paranız iadedir gibi!

söylediğin doğru aslında ama acti yada başka bişey alıpta memnun kalmazsam yine aynı şey olucak

arkadaşlar ben üç ay kullandım st herb serumunu..kulandığım süre içine hemen etkisini gördüm,çok mutlıydum ancak çok pahalı olduğundan ve başka masraflarım çıkıtğı için daha fazla devam edemedim ve eski haline döndü göğüslerim malesef:KK43: ucuz olanı göz kremi boyutunda hemencecik bitiyor.)

arkadaşlar ben üç ay kullandım st herb serumunu..kulandığım süre içine hemen etkisini gördüm,çok mutlıydum ancak çok pahalı olduğundan ve başka masraflarım çıkıtğı için daha fazla devam edemedim ve eski haline döndü göğüslerim malesef:KK43: ucuz olanı göz kremi boyutunda hemencecik bitiyor.)

HADİ YA TEKRAR ESKİ HALİNE Mİ DÖNDÜ
YAZIK OLDU DESENE EE BEN NAPCAM ŞİMDİ YAA
BÜYÜTMEKTEN SIKILAŞTIRMAK İSTİYORUM
KİLO ALIP VERMEKTEN ESKİ HALİNİ KAYBETTİ:1no2:

Hadi Ya Tekrar Eski Haline Mi Döndü
Yazik Oldu Desene Ee Ben Napcam şimdi Yaa
Büyütmekten Ziyade Sikilaştirmak Istiyorum
Kilo Alip Vermekten Eski Halini Kaybetti

malesef eski haline döndü :KK43: benim zaten küçüktü bir de kilo verdiğim için doldunluğunu kaybetti..şimdi actibreast diye bir krem deniyorum ..hormon içermiyormuş..sağlık bakanlığı onaylı..yağ dokusunu arttıran bir krem..etkisini sanki bir göğsümde daha fazla gördüm..memnun kalırsam yazarım..

Ben de St herb i duydum. Fiyatı hakkaten çok uçuk. 300 tl dediler bana. hatta bir ürünü var, o da 900 tl küsür.. wow herkes veremez buna para. Bunlar bitkiselmi yoksa hormonmu ??

kızlar hiçbir işe yaramıyor malesef boşuna yani paranıza yazık olur:1no2:

yaaa 900 ytl ne demek allahasenizz yaaa bence çok pahalı....
canım bende 19 yaşındayımm takarsan büyümez takma bence ve actibreastten memnun olan çok fazla bence sen bide onu dene yani bende şahsen alırsam onu almayı düşünüyorum yüzde 8 büyüme vaadediyor...

Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

X