puregon iğne ve ovıtrelle çatlatma iğnesi kullanıpta bunları hisseden varmı?

canım bnde pko vardı ılac kullandım sonra lh hormonu dusuk cıktı onun ıcınde ılac kullandım ve duzeldı bu sferde sut hormonu yuksek cıktı ve bana klomen verdı doktor 5 gun klomen kullandım. bayramın 3 gunu yanı slaı gunu çatlatma ığnesı ovıtrelle yaptırdım. ve ığne yaptırmadan once kasıklarım ağrıoluordu doktora sorduğumda yumurtalıkların buyuyor ve ondan dolayı ağrın oluor demısdı. ama dun ve bugun cok kotu sancım olmaya basladı kasıklarımda ıdarara cıkamıor ve oturramıorum. sankı dusecekmıs gıbı gelıor ıkı buklum yuruorum doktorumu aradım dedım boyle boyle. ağrı olması gayet normal cunku ığne butun hormonlarını değiştirior ve gebeliğe hazırlıyor senı dedi.yanı bnm doktorma gorenormalmıs bu ağrılarr ınsallah hamıss kalırızzz :KK70::KK3:

canım bende seninle aynı günde ilk çatlatma iğnemi oldum .ovitrelle . öncesinde klomen kullanmıştım. şimdi bekliyorum bugün iğneden sonraki 10. gün . beklemek çok zormuş

merhaba arkadaşlar ben aşılama için gittiğim tüp bebek merkezindeki doktorum bana adetimin 3.günü puregon iğneden 75 lik 6 gün vurulmamı istedi ama benim yumurtalar aşırı uyarıldığı için aşılama iptal oldu ve ben 26 mayıs(11.günü) çatlatma iğnemi vurdum ve beraberin dostınex(8 gün kullandım) ve prednol(14gün kullanacakmışım) tedaviye ilk başladığı zamandada bana folbiol ve coraspin verdi bunlarıda halen kullanıyorum.

uzun lafın kısası benim şikayetlerim başladı çatlatma iğnesini yaptıktan sonra
aşağı yazacağım rahatsızlıklar sizce normalmi yoksa dk benim başka yerlerimimi bozdu..

midemde bulantı ve yanma var bişey yemek istemiyorum ama yedimmide yiyiyorum ve yedikten sonra tekrar midem bulanıyor ve gündüz değl bu saatlerde karnım acıkıyor anca ama ben zorlada olsa sabah biraz atıştırıyorum:) ve halen midemde yanma var

belim,kasıklarım çok ağrıyor.

yürülken sanki içimden bir parça kopacakmış gibi oluyor ama bugün olmadı.
idralimi yapmadan acayip baskı oluyor ve yaparkende canım çok yanıyor ama sonrası rahat:)

son olarakta kasığıma dokunduğumda basınç varmış gibi diken diken bişeyler batıyor.

göğsümde damarlar belirlendi.

göğüs ucum hafif karardı CADIARZU
ya bunları yaşayan varsa nedeni bana açıklarmı bu ilaçlar beni çok kötü yaptı ve kan testide 11 mayısta yacam

şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederima.s.:1hug:

cnm bu anlattiklarindan anladigim ; tedavin süresince vücudunu cok dinlemissin ,,aklini baska yere verememissin ,,sanirim stresli gecmis..psikolojik olabilir,,bunun disinda yan etkiler olabilir ( yillar olmus ama ben yinede yazmak istedim :) )

Bende çatlatma iğnesi yaptırdım 7. Gün bugün ama yüz üstü yatamıyorum karın ağrısından ve hafıf hafıf mıde bulantılarım başladı ıkı gündür yatağa yatınca baş donmelerım acayıp arttı nıye böyle oldu acaba :KK43:((

X