Saç Bakım Ürünleri Yıpranmış saçlar için bana hangi maskeyi önerirsiniz?

zerzevat

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
260
5
kızlar bana yardımcı olurmusunuz dogal sac rengim koyu kestane ve ben 6 ay içinde platin sarı --->sicak cikolata--->platin sarı--->kestane boyadım ve saclarımın su anki halini tahmin edersiniz.. :bbo:
hemde 15 gun sonra düğün var diye saclarımı tekrar platin yaptırmayı dusunuyorum.. :mymeka: sacımdaki yıpranmalara ve aşırı kuruluga çözüm arıyorum..
sampuanımda da cam terebentin oldugu için cok fazla kurudu... gliss sıvı sac spreyi kullanıyorum. bide sacımı guclendirecek yıpranmıs saclar için maske kullanmak istiyorum. loreal mı? schwarzkopf mu? elidor dove falan mı bana önerebileceginiz bi maske warmı? şu kase içinde olanlardan hani..

ay canım insallah yaa.. kuaforume bakım yaptırcam zaten boya oncesi ama dugunden sonra da aynı bakımı yaptıramam.. sonrası için de istiyorum ben bi maske falan saclarım cok yıpranacak ve zaten kuru.. o yuzden alayım balayında falan yün gibi saclarla dolaşmak istemiyorum.. cocukcagız korkar kacar allah korusun:))

tamam valla cok saol canım benim yarın gidip hemen aliim lorealle gliss arasında kalmıstım bende..

bakalım bulurum erzurumda sanırsam:) en kısa zamanda edineyim de kullanmaya başlayayım bari heycan yaptım ayy:)

glissin sac bakm kürü de güzel cılgınalıveriş stesnden bulablrsn lnk veremıorm ama tavsiye ederml:)

benim bir arkadaşım her ay düzenli olarak yumurta sarısı,zeytinyağı,badem yağı,evigen,avicap koyup karıştırıp o şekilde yatıyordu,ben üşeniyorum ama onun çok güzel saçları vardı,üstelik her ay boya yaptığı halde

nehir oyle nası uyuyormus arkadasın valla helal olsun
kerastase oleo relax maske ve yesil seri jel olmayan- diger maskeyi öneririm
o seride 2 maske var yesıl renk jel olanı olmucak dıgerı olucak

benim tavsiyem sac uzatma yöntemleri varya orada anneannemin sac uzatma formülü diye bi topik var onu dene acayipsekilde iyi yapiyo saclari deneyip memnun kalmayan yok
bide ben ilik zaytin yagi badem yagi ve yumurtayi sacimda yarim saat bekleyip yikiyordum oda süperdi

elidor ve pantane sac bakim kremlerini kullandim, sac kremlerinden bi farklari yok bence.
onun yerine haftada iki kez susam yagi badem yagi menekse yagi karisimi uygulayabilirsin
sac kremi kullanma derim ben onun yerine avon ya da dove serum kullan zamanla saclarin duzelir. saclarin boyaliysa badem yagini kullanma.
eger serumla da acamazsan saclarini ' loreal paris elseve color vive sac bakim kremi` var sprey seklinde' onu deneyebilirsinn
umarim en kisa zamanda duzelir

Aynı şekilde ben açıcı ile saçımı açtırıp beğenmedim koyuya boyatıp röfle yaptırdım sonra kızıl fln yaptım bu arada saçlarım mahvoldu tabi üzerine bir de düzleştirici kullanıyorum sürekli ölüydü yani saçlarım. Sonra banyoda tester'ı duran mucizevi bir ürün fark ettim. ''Hayashi 911 Emergency Pack for Damaged Hair''
3 paket tester'ı vardı hepsi bir kullanımlık. 3 hafta, haftada bir kere uyguladım ve şuan inanamıyorum. Hem saçlarım parıl parıl hemde neredeyse kırık kalmadı yeni kestirmişim gibi.

X