Dostinex Ve Hamilelik

sabırsız davrandım dün yaptım test adetim hala yok ama testte negatif çıktı...bugün 4.gün...kimse bişi de yazmamışşşşş:KK43:

sabırsız davrandım dün yaptım test adetim hala yok ama testte negatif çıktı...bugün 4.gün...kimse bişi de yazmamışşşşş:KK43:

bende doxtinex kullandım 1 ay kadar, adet düzensizliği de vardıı bende.

doktora gittim dün hala adetlerim düzensiz diye ve bana 6 haftalık hamilesin dedi. fakat düşük tehliken var. 1 hafta sonra kesinleşir kalp atışını duyamıyrm dedi.

bende 1 hafta tedirgin bekliyorum,

inşallh sennki de olumlu sonuçlanır arkadaşım.

Bende dostinex gebesiyim.3 ay kullandım sonra değerim 0.25 düşürdü.ilacı bıraktırdı doktorum o ay hamile kalmışım çok şükür ki.ama kullanırkende korunmadım demekki kullanırken hamiel kalmak zor oluyor.bırakır bırakmaz kaldımçünki.Allah ım sizlere nasip etsin inş.Dostinex en sevdiğim ilaç oldu :)

Bende dostinex gebesiyim.3 ay kullandım sonra değerim 0.25 düşürdü.ilacı bıraktırdı doktorum o ay hamile kalmışım çok şükür ki.ama kullanırkende korunmadım demekki kullanırken hamiel kalmak zor oluyor.bırakır bırakmaz kaldımçünki.Allah ım sizlere nasip etsin inş.Dostinex en sevdiğim ilaç oldu :)

sana da ilk haftalarda düşük tehlikesi var demişmiydi. ben o ilacı kullanırken hamile kaldım diye korkuyorum. ilaç yüzünden mi düşük tehlikesi var acaba.
şmdi 6 haftalıkmış . ben geçen hafta içmedim ilacı , yani gebeliğin ilk 4 haftası içmiş oldum :KK43:

sana da ilk haftalarda düşük tehlikesi var demişmiydi. ben o ilacı kullanırken hamile kaldım diye korkuyorum. ilaç yüzünden mi düşük tehlikesi var acaba.
şmdi 6 haftalıkmış . ben geçen hafta içmedim ilacı , yani gebeliğin ilk 4 haftası içmiş oldum :KK43:

yok dememişti hamile kalırsan ilacı kesersin dedi o kadar.korun felanda demedi.inş.bebeğin seninledir.

bende kullanıyorum ,doktor bana da korunmana gerek yok dedi..olmaz diye mi rahatlar acaba ..ilaca yeni başlayıp hamile kalan denk gelemedim hiç...:KK14:

Ben de kullandım ama tedirgin olup korunuştum şimdi yine biraz yükselmiş yarım alıcam ama korunmayı düşünmüyorum dua edin kızlar...

bende kullandım dostinexi tüp bebek de yumurtalarım toplanınca başladım transferden sonrada içtim kutu bitene kadar zaten 8 taneydi herhalde şimdi rabbim nasip ederse 4 aylık hamileyim allahım herkase nasip etsin

Son düzenleme:
bende kullandım dostinexi tüp bebek de yumurtalarım toplanınca başladım transferden sonrada içtim kutu bitene kadar zaten 8 taneydi herhalde şimdi rabbim nasip ederse 4 aylık hamileyim allahım herkase nasip etsin

Yani doktor hamile olduğun halde verdi öyle mi?

Yani doktor hamile olduğun halde verdi öyle mi?

canım yumurtalarım 9 martta toplandı dostinexe başladım 14 martta transferim oldu 24 martta hamile oldugmu ögrendim yani 3 günde embiriyom benimleyken içtim 5gün labaratuvardaydı bana verildi 3günde öle içtim 8gün içmiş oldum

merhaba arkadaşlar bende dostinex içmeye başladım pzt ve prşm günleri olarak doktorum banada bişi demedi korunmam konusunda bende bebek istiyorum 2 yıldır prolaktin 45 çıktı benim inşallah hayırlısı ile gebe kalırız..

merhaba arkadaşlar bende dostinex içmeye başladım pzt ve prşm günleri olarak doktorum banada bişi demedi korunmam konusunda bende bebek istiyorum 2 yıldır prolaktin 45 çıktı benim inşallah hayırlısı ile gebe kalırız..

Sıkıntı yapma prolaktin aşılamayacak bi sorun değil düşünmemek gerkiyor en azından elimizden geldiğince...Rabbim tüm isteyenlere bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşş...

merhaba banada bugün prolaktinim 77.9 oldugu için dostinex verdi içerisinde korunun yazıyor ama doktor korunmaya gerek yok dedi. napacagımı şaşırdım?

merhaba ya benimde prolktinm 46 bu dostınex sadece 2 tablet..doktor bana hafta 1 tane alıcaksın dedi 1 ay sonra kontrole gel dedi ..ben normal 10 tablet hap sandım onun için sormayada unuttum şimdi 1 ay içinde 1 kutu ilaç dahamı almam gerek???? öle olsa 2 kutu yazmazmıydı kafam karıştı yardımcı olurmusunuz???

merhaba ya benimde prolktinm 46 bu dostınex sadece 2 tablet..doktor bana hafta 1 tane alıcaksın dedi 1 ay sonra kontrole gel dedi ..ben normal 10 tablet hap sandım onun için sormayada unuttum şimdi 1 ay içinde 1 kutu ilaç dahamı almam gerek???? öle olsa 2 kutu yazmazmıydı kafam karıştı yardımcı olurmusunuz???

canım bnmde öle olmuştu dr 4lük yazdım sanmış sonra bitane daha yazdı sende tekrar yazdır bir kutuluk daha..

kızlaaaarrrr bnde dostineks kullanıcısıyım dr yeni verdi bir buçuk hafta oldu içeli adetim 2 gün gecikti dr korunma bu ilacı kullanırken hamile kalabilirsin dedi şimdi heyecanlanoorum test aldım ama yapmadım yapsammıki 2 gün geçti :KK70:

X