Tüp Bebek Merkezleri Antalya Tüp Bebek Merkezi

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Kızlar bizim merkez arayışımız hala devam ediyor. Antalya tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavi ücretinin 2900 ytl olduğunu ve tedavi süresince ücretsiz konaklama sağlandığını okudum internet sitesinde. Merkez Antalya'da olunca tatili de bedavaya getirme şansı doğuyor sırnaşık şey Acaba bu merkezde tedavi yaptıran var mı kızlar?

ben akdeniz tıpta yaptırmıştım aşılamam tutmadı oraya gelen hastalardan duyuyordum tuttan da var tutmayan da diye ama kemal özgür diye bi doktorun orası konunun uzmanı diyolardı

Ben de bu yaz bu merkezde tüp bebek tedavisi göreceğim inş.Çok methini duydum özellikle Kemal Bey'in.ücretsiz konaklama sunması müthiş bir hizmet.

ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİ SKANDALI DİKKAT
kızlar ben bundan birkaç ay önce kemal beyde tüp bebek yaptırdım rapor aldığım halde benden 2200tl aldılar hatta bunun sadece 800tl fatura vermek istediler eşim kavka ederek 2200tl fatura aldı sonradan öğrendikki raporlu olana bakanlığın belirlediği fiyat 800tl imiş duyunca eşim gitti elimizde 2200 faturu olduğunu para iadesi olmazsa mahkemeye ve salık müdürlüğü şikayet edeceğiz dedi ve fazla aldıkları parayı iade aldı.Bu merkeze gidecek olanlar tekrar düşünsün benden uyarması.

ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİ SKANDALI DİKKAT
kızlar ben bundan birkaç ay önce kemal beyde tüp bebek yaptırdım rapor aldığım halde benden 2200tl aldılar hatta bunun sadece 800tl fatura vermek istediler eşim kavka ederek 2200tl fatura aldı sonradan öğrendikki raporlu olana bakanlığın belirlediği fiyat 800tl imiş duyunca eşim gitti elimizde 2200 faturu olduğunu para iadesi olmazsa mahkemeye ve salık müdürlüğü şikayet edeceğiz dedi ve fazla aldıkları parayı iade aldı.Bu merkeze gidecek olanlar tekrar düşünsün benden uyarması.

arkadaşım öncelikle buraya yazılan herşeyin diğer insanların kararı üzerinde olumlu yada olumsuz çok büyük etkisi olduğunun umarım farkındasınızdır ve bence zaten farkında olduğunuz içinde bunları yazmışsınız.ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu umuyorum yoksa bunların özellikle karalamak ve insanların kafasını karıştırmak için yazıldığını düşüneceğim.çünkü antalya tüp bebek merkezinde yalnızca birkaç ay önce tüp bebek yaptırdığınız söylüyorsunuz.2009 yılında raporlu olan hastalara devletin geri ödediği pay 1.240 tl dir.yani siz merkeze ne kadar ödemişseniz bunun 1.240 tl lik kısmını tedavi bitiminde devlet size geri öder.raporlu olanlar içn hangi merkez olursa olsun bu kanun geçerlidir.bu merkezin belirlediği bir kural değil bir kanundur dikkatinizi çekerim.nereye giderseniz gidin raporlu olan 800 tl öder diye birşey yoktur.(ancak bu tutar merkez kendi bünyesinde bir kampanya yaparsa geçerli olabilir.yani raporla falan alakası yok)ve şunuda belirteyim bundan böyle yeni kanunla katkı paylarıda arttığı için 1.240 tl lik tutardada değişiklikler oldu ve devlet artık daha az geri ödeme yapacak hastaya.
ayrıca baktım dün üye olmulsunuz siteye ve bu mesajdan başka mesejaınızda yok.anlaşılan sadece bunları yazmak için üye olmulsunuz.tüp bebek yaptırmak çok basit bir olay değil.insanlar ne umutlarla çıkıyorlar bu yola.bilip bilmeden bir sürü şey yazıpta insanların kafasını karıştırmayın.eğer merkezden yada doktorlardan yana bi şikayette bulunsaydınız yorum yapamazdım çünkü bununla ilgili tecrübem ve bilgim yok.ama sizin yazdıklarınız devlet tarafından çıkarılmış bir kanunu göz ardı etmekten başka birşey değil.
amacım kimseyi savunmak değil.bunları yazmadan edemedim.zaten önünde internet olan herkes küçük bir araştırma yaparsa tüp bebekte raporla ilgili tüm detayları öğrenebilir.

selam kızlar bende sizdenim,bir ay sonra doktorumuzun verdiği süre doluyor önce aşılama sonra tüp bebek.allahım ayrdım et rabbim,çok korkuyorum,bende antalya tüp bebek merkezine gideceğim önce gittik eşimle test falan yapıldı hayırlısı olsun inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi alırız kucağımıza,burdan birbirimizi takip edelim ve destek olalım umarım herşey istediğimiz gibi olur...

canım allah yardımcın olsun .ben kemal beyin hastasıyım.sonuç bekliyoruz hayırlısı olsunnnn

kızlar selam bende kemal beyin hastasıyım sizleri bu yeni cıkan yasa hakkında hiç bilgilendirdilermi yarın son tahlillerimi alıcam ozaman soracağım nedir nasıl olacak diye

Kızlar bizim merkez arayışımız hala devam ediyor. Antalya tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavi ücretinin 2900 ytl olduğunu ve tedavi süresince ücretsiz konaklama sağlandığını okudum internet sitesinde. Merkez Antalya'da olunca tatili de bedavaya getirme şansı doğuyor sırnaşık şey Acaba bu merkezde tedavi yaptıran var mı kızlar?

Ben Antala Tüp Bebek Merkezinde tedavi oldum doktorum dr murat berkkanoğlu ben çok memnunum yaklaşımlarında oldukça anlayışlılar ve güleryüzlüler benim transferim 01.03.2010 da yapıldı şimdi test günün bekliyoruz.Aslında Rabbim ksımetimize yazmış ise aracıların çokta bir önemi yok ama kısmetimizde yok ise isterseniz dünyaca ünlü birine gidin sonuç yine hüsran olur... Allah kısmetimize yazsın ve ol dediklerinden nasip etsin ki bebeklerimiz varolabillsin..

canım bende antalya tüp bebekte yaptırdım benimkiler 10 aylık oldu şimdi 2900 e yaptırmıştım

Antalya Tüp bebek Güncel bilgisi olan var mı Murat Berkkanoğlu ya da
kemal özgür hakkında IVF nasıl bir merkez fiyat ve başarı oranları nasıl

Antalya Tüp bebek Güncel bilgisi olan var mı Murat Berkkanoğlu ya da
kemal özgür hakkında IVF nasıl bir merkez fiyat ve başarı oranları nasıl

Antalya Tüp Bebek Merkezi’nin kapısından hiç girmemiş olmaydım keşke. Önce gereksiz yere laparoskopi histeroskopi istediler tamam yapalım dedik ameliyat CD’sini veriyoruz dediler güvendik. Ameliyattan çıktım histeroskopiye gerek görmedik bir şey yapmadık laporoskopiye de gerek yokmuş dediler boşu boşuna anestezi aldığıma mı yanayım ameliyat izlerime mi haftalarca karnım davul gibi dolaştığıma mı. Sonra CD’yi istedik kaydolmamış dediler, sonra hiçbir hastamıza vermiyoruz yalan söyledik en başta dediler. Tabii bu olaylardan sonra Murat Berkkanoğlu’na hiç güvenimiz kalmadı ama embriyoları dondurup transfer ettiğimiz için dış gebelik neredeyse hiç yaşanmıyor merkezimizde dedikleri için tüp bebek tedavisine başladık. Murat Bey histeroskopi yapmamış lazım geçen sefer size gerek görmedik dedik ama aslında biz servikal dilasyonu sağlayamadık yani içeri girip bakamadık opu işleminde histeroskopi de yaparız dedi. Yumurta rezervim çok iyi olmasına rağmen çatlatma iğnesinden 36 saat sonra opu işlemi yapacaklarına beni saat 8’den 11’e kadar ameliyathaneye alamadılar başka işlem olduğu için 9’da işlem yapılmalıydı. 11.15 gibi işelmgerçekleşti yumurtalarım çatlamış ve bana bunu söylemediler

X