Angelsounds-Bebiş Kalp Atışlarını Dinleme -Doppler

E

EU2

Ziyaretçi
Kalp atışlarını Dinleme ve Kaydetme dedektörü
*Angelsounds’la henüz doğmamış bebeğinizin,hamileliğinizin12.haftasından itibaren ilk hareketlerini, kalp atışlarını, hıçkırıklarını, tekmelemelerini hatta yemek kordonundan geçen besinlerin sesini hastane ortamı olmadan evinizin rahatlığında emniyetli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bu muhteşem ve mucizevi sesler sizi doğacak çocuğunuza daha çok yakınlaştırır.

* Angelsounds’la bebeğin ve anne adayının kalp atışlarını kaydedebilir daha sonra dinleyebilirsiniz, e-mail ile yakınlarınıza gönderebilir hatta doktorunuza göndererek sağlık durumunu takip edebilirsiniz. Bu sesleri saklayarak daha sonra çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

*Angelsounds el dopleri sayesinde su azalması, erken doğum işaretleri, bebeğin strese girmesi ve en küçük rahatsızlıklar kalp atış oranına doğrudan yansıdığından bebeğin anne karnında takibi önemlidir.

*Angelsounds’la Kayıt edilen bu sesleri bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ona dinletmeniz kolik rahatsızlığını gidermede yardımcı olur.(BEBEKLERIN GAZ SANCISI VE DIS ORTAMA ALIŞAMAYIP HUZURSUZLANMA OLARAK TARİF EDİLEN KOLiK RAHATSIZLIĞINI GİDERMEDE, ANNE KARNINDAKI SESLERİN DİNLETİLMESi, BEBEKLERİN RAHATLAMASINI SAĞLAYARAK YARDIMCI OLDUĞU, YAPILAN KLİNİK ÇALIŞMALARDA GÖRÜLMÜŞTÜR.)

*Angelsounds’la yeni doğan bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebilirsiniz.

*Angelsounds’la hasta ve yaşlı yakınlarınızın kalp atışlarını da dinleyerek sağlıklarını takip edebilirsiniz.

*Angelsounds ile dinleyeceğiniz bebeğinizin kalp atışları dakikada 120–160 kere atar ve hızla koşan bir atın sesini andırır, hıçkırıkları 2 kere vuran davul sesine, tekmelemeleri ise yumuşak vuruşlara benzer.
*Angelsounds Yüksek kalite ve mükemmel servis hizmetlerinden dolayı TUV tarafından ISO9001:2000,EN ISO13485:2003,CE belgeleri almıştır .Garanti ve inanırlığını sağlamak amacıyla, ileri idari, üretim ve test süreçlerinden geçmektedir. Angelsounds ürünlerinin dünyaya yayılması neticesinde CE, CMD ve FDA sertifikalarını kazanmıştırr. Bu sertifikalar, müşterilerinin ürünler hakkında emin olmalarını sağlamaktadır.

fiyatıda 70.00 ytl​

35374085xs4df7.png

doppler ultrasonun bebeğe ciddi yan etkileri var.zevk için tıp dışı kullanımını kesinlikle önermiyorum.bu bir reklam mı? zaten radyoaktivite ve kanserojen maddelerle dolu bir dünyada yaşıyoruz.bari rahim içindeki bebişleri rahat bırakalım.ben aldım o aletten.çok aşırı sayıda usg ye de girdim.çok pişmanım şimdi.
bu da doppler usg mantığıyla çalışıyor ve daha tehlikeli.
dokuda ısı artışı ve kavitasyon yapıyor.beyinde ısı artşı nöronların, beynin kortex kısmına göçünü engeller, beyin gelişimini bozar.
lütfen dikkat...

Son düzenleme:
Bende düşünüyordum almayı demek zararlı neyse paylaşımınız için tşk.ederim

X