Gebelik en erken ne zaman belli olur?

mrb arkadaşlar benim de adet günüm 5 gün geçti.kan testinde çıkarmı acaba?ama ya çıkmazsa diye korkuyorum.cevaplarınıza göre yarın test yaptırıcam.15 gün önce idrar testinde çıkmamıştı.

arkadaşlar.adetime daha 7-8 gün var ve ben haftaya uzun (10-12 saatlik)bi yola çıkmayı düşünüyorum.bu ay da korunmadık.gerçi pek ümidim de yok ama (2,3 aydır uğraşıyoruz.)zaten bi de dostinex kullanıyorum.ama yine de ikilemde kaldım.perşembe günü yani adetimin 24.günü kan testi yaptırsam kesin sonuç çıkar mı?yorumlarınızı bekliyorum.ayrıca sizce yola çıkmalı mıyım?daha önce de düşük yapmıştım...napıcam ben kızlar?????senağlama

canım ben aynı senın gıbıyım bu kadar olur ben de ilk defa bu ay dostınex kullanıyorum ben de bu ay hamılelık için senın gıbı umut edıyorum ama dr bana yumurtlama takıbı yaptı ve dostınexle hamıle kalamassın falan demedı hatta doktorum yumurtlama donmelerınde bellı gunler ilişki onerdı benım de adet tarıhım 28-29nısan gıbı olacak ben de sabırsızlanıyorum senın gıbı kan testı yaptırmakla uğraşmak istemıyorum idrar yapsam da daha erken çıkmaz gıbı gelıyor sen neye karar verdın yaz bana

canım ben aynı senın gıbıyım bu kadar olur ben de ilk defa bu ay dostınex kullanıyorum ben de bu ay hamılelık için senın gıbı umut edıyorum ama dr bana yumurtlama takıbı yaptı ve dostınexle hamıle kalamassın falan demedı hatta doktorum yumurtlama donmelerınde bellı gunler ilişki onerdı benım de adet tarıhım 28-29nısan gıbı olacak ben de sabırsızlanıyorum senın gıbı kan testı yaptırmakla uğraşmak istemıyorum idrar yapsam da daha erken çıkmaz gıbı gelıyor sen neye karar verdın yaz bana

beauty bu mesaji 2008 in 5.ayinda yazmis ve su anda karni burununda 7 aylik hamile kizi olcak,, yani bu eski mesaji nerden buldun hadi buldun diyelim neden tarihine bakmadan yorum yapip soru sordun anlamadim

ayslaslkn .!.:
mrb arkadaşlar benim de adet günüm 5 gün geçti.kan testinde çıkarmı acaba?ama ya çıkmazsa diye korkuyorum.cevaplarınıza göre yarın test yaptırıcam.15 gün önce idrar testinde çıkmamıştı.
kan testinde cikar tabiki eger gebelikten dolayi bir gecikme yasiyorsan en iyi sonucu kan testinde alirsin..ayrica 15 gün önce idrarda cikmadi yazmissin yani gercekten komik cünkü 15 gün önce eger gebelik varsa muhtemelen yeni döllenme oldu idrarda nasil ciksin ki?
idrar icin adet gününü beklemen hatta birkac gün gecmen gerekir seninde 5 gün gecmis zaten

kan testinden ilk günden itibaren belli olduğuna emin misin acaba öykü?Öyle bişii varsa hemen yaptırmaya giderim :)

:1no2:arkadaşlar bende yeni üye oldum benimde adetime 3 gün var ama bu ay yumurtlamamın bitişinin ertesi günü başladık çalışmalara acaba tutmuşmudur bir haftadır midem çok yanıyo ve hafif bulanıyo sol kasığım ağrıyo var mı sizce

canim bildigim kadariyla kanda cikar eger 3 gün varsa, birde özel gebelik testleri var. 4 gün önce yapinca bile cikartiyo. ama biraz pahali.
psikolojik olarak belirti olmasin bunlar. hani oldu bu ay kesin diye mide bulantisi filan?

Son düzenleme:
kan testinde hemen belli oluyor adetinizin gecikmesine bile gerek yok ben yaptırdım ve pozitif çıktı Allah gönlünüze göre versin

arkadaşlar.adetime daha 7-8 gün var ve ben haftaya uzun (10-12 saatlik)bi yola çıkmayı düşünüyorum.bu ay da korunmadık.gerçi pek ümidim de yok ama (2,3 aydır uğraşıyoruz.)zaten bi de dostinex kullanıyorum.ama yine de ikilemde kaldım.perşembe günü yani adetimin 24.günü kan testi yaptırsam kesin sonuç çıkar mı?yorumlarınızı bekliyorum.ayrıca sizce yola çıkmalı mıyım?daha önce de düşük yapmıştım...napıcam ben kızlar?????senağlama

ben de gecen ay boyle bi suphem vardi ve doktora gitmistim adetime 1 hafta kadar vardi,
kan testi yaptirmak istedim; adetin gecikmeden kan testi kesin sonuc vermez dedi doktor.. pozitif cikarsa sonuc dogrudur ama negatif cikarsa yaniltici olabilir, 10 gun sonraki testte pozitif cikabilir dedi..

ben hamile degilmisim neyseki . (simdilik dusunmuyoruz cunku yeni evliyim de )

sevgiler..

beauty bu mesaji 2008 in 5.ayinda yazmis ve su anda karni burununda 7 aylik hamile kizi olcak,, yani bu eski mesaji nerden buldun hadi buldun diyelim neden tarihine bakmadan yorum yapip soru sordun anlamadim

kan testinde cikar tabiki eger gebelikten dolayi bir gecikme yasiyorsan en iyi sonucu kan testinde alirsin..ayrica 15 gün önce idrarda cikmadi yazmissin yani gercekten komik cünkü 15 gün önce eger gebelik varsa muhtemelen yeni döllenme oldu idrarda nasil ciksin ki?
idrar icin adet gününü beklemen hatta birkac gün gecmen gerekir seninde 5 gün gecmis zaten

:bbo: aaaa,
demek hamile.... biz de kek gibi msj yaziyoruz..
ama ne mutlu... sevindimmmmm

arkadaşlar günaydın ben aranıza bugün katıldım sanırım tecrübesi olan arkadaşların ayrdımına ihtiyacım var.ben evl,i ve 4 yaşında bir çocuk annesiyim.son adetimin 15.gününde ilişki yaşadım sanırım iyi korunamadık.24 ağustosta adet olmam gerekiyordu daha yok.ama özellikle sağ kasığımda ve göğsümde çok ağrı var.bügünkü idrar testinde 2. çizgi varla yok arası yani aşırı silik çıktı.sice hamilemiyim.kan testide yaptıramıyorum buradaki hastanelerde yok çünkü.en erken idrarda ne zaman belli olr.lütfen cvp verin 2. çocuğu çok istiyorum......

ymf666 hoşgeldin aramıza a.s.
bildiğim kadarıyla idrar testinden sonuç alabilmen için en az 10 gün gecikmen gerekiyor
Yani biraz daha sabretmelisin
Eğer 10 gün geçtiğinde hala hastalanmadıysan o zaman idrar testinden sağlıklı sonuç alabilirsin inşallah :Saruboceq:

arkadaşlar günaydın ben aranıza bugün katıldım sanırım tecrübesi olan arkadaşların ayrdımına ihtiyacım var.ben evl,i ve 4 yaşında bir çocuk annesiyim.son adetimin 15.gününde ilişki yaşadım sanırım iyi korunamadık.24 ağustosta adet olmam gerekiyordu daha yok.ama özellikle sağ kasığımda ve göğsümde çok ağrı var.bügünkü idrar testinde 2. çizgi varla yok arası yani aşırı silik çıktı.sice hamilemiyim.kan testide yaptıramıyorum buradaki hastanelerde yok çünkü.en erken idrarda ne zaman belli olr.lütfen cvp verin 2. çocuğu çok istiyorum......

bence hamile olabilirsin canım. benim son adet tarihim 6 mayıstı. 2 haziranda idrar testiyle öğrendim hamile olduğumu. adet günüm 4 hazirandı gecikme olmamıştı bile yani. inşallah hamilesindir.

Kızlar adeti 5 gün geciken komşumuz civanperçemi içmiş 5.gün hasta olmuş.Burda okuduklarıma göre kan testi yaptır filan dedim,yaptırmış negatif cıkmış.Şimdi bunun bi üstüne görme oldugunu varsayarsak hamileyse kesin cıkması gerekirdi.Son ilişkisine göre hesaplarsak da test yaptırdığı gün ilişkinin 6.günüymüş.Ooooof kafam karıştı hamile kalsa da kurtulsak kaydirigubbakcemile3 sizce yeniden test yaptırsın mı yaaa???Devlet meselesi oldu ne olur yardım edin ben de kurtulam kadıncağız da..

ben aranıza yeni katıldım...adetime 10 gün war ama ben çok öğrenmek istiyrm sabırsızım kan estiyle çıkarmı?

bence adetının geçmesını bekle...
negatıf çıkabılıyor nadırde olsa...adet 1 -2 gun geçsın en azından bence...
inşallah bebişin vardır...

slm arkadaşlar benim de adetime son 1 gün kaldı ama o kadar sabrsızım ki test yapıp hüsrana uğramak istemiyorum :KK43:((( inş. hepimize sağlıklı sıhatlı hayırlı evlatlar nasip etsin

mrb arkadaşlar umarım butun bebıs ısteyenler kavuşur bende dahıl olmak uzere... bende bebeğım olsun ıstıyorum bu ay klmn kullandım gunde 2 tane ama çatlatma iğnesı falan vurulmadı,sonrasında devamlı denedık....progesteronum 21.gunu 13.3 çıktı dr um kalıtelı yumurtlamışsın dedı sadece... regl gunume 2 gun var göğüslerimde de ağrı,burda okuduklarıma göre hamilelikte de oluyormuş...inş. regl başlangıcındakı ağrı değildir...gelsın artık....

X