4.üncü testi yaptım yine çift çizgi çıktı ama.........

D

dilek2682

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dilek2682
arkadaşlar hala inanamıyorum gecen sene 1 düşük yaşayınca hala emin olmaıyorum.testlerin hepside çift çizgi çıktı adetimde4 gün gecti.ama kasıklarım özellikle belim çok agrıyor.yatarsam sorun yok ama kalktıgımda belimin agrısı rahatsız ediyor .gebelik kesesi kaçıncı hatfa görünüyor acaba

• Konu Sahibi dilek2682
canim o zaman hamilesin 4 gun gecmis benim 3 gun gecmisti cikmisti ve dogruydu ama neden 4 tane test alana kadar kan testi yapmiyorsun

• Konu Sahibi dilek2682
hayırlı olsun canım, sevindim senin adına, Rabbim bizlerede en kısa zamanda nasip etsin inşallah
sağlıklı ve hayırlı bir evlat diliyorum sana

• Konu Sahibi dilek2682
evt canım hamile olabilirsin ama bide kan testi yaptır istersen....

• Konu Sahibi dilek2682
canim o zaman hamilesin 4 gun gecmis benim 3 gun gecmisti cikmisti ve dogruydu ama neden 4 tane test alana kadar kan testi yapmiyorsun

çok haklısın canım ben şırnakta ve ilçededyim.burada hastane yok.saglık ocagındada yapmıyorlar.biraz daha gecsin şırnaga gidip kan testi yaptırcamda kesek ne zaman görünmeye başlarsa o zaman gidiyim diyorum.bir daha git gel olmassın

• Konu Sahibi dilek2682
hayırlı olsun canım, sevindim senin adına, Rabbim bizlerede en kısa zamanda nasip etsin inşallah
sağlıklı ve hayırlı bir evlat diliyorum sana

inşallah canım inan burada birinin hamile haberini duyunca okadar seviniyorumki sanki kendim olmuş kadar mutlu oluyorum RABBİM sizlerde en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin

• Konu Sahibi dilek2682
zaten en az 4 haftalık hamıle oluyorsun sattan hesaplandığı için sen yınede 7. haftaya kadar bekle hem kalp kesenı gorursun hem kalp atışlarını dinlersin.ama kesınlıkle hamılesın..tebrık edeım...

• Konu Sahibi dilek2682
dilekcim hamilesin :teytey: çift çizgide yanılma olmuyor diye biliyorum ben silik bile çıkıyor bazen ve hamile oluyor; tebrik ederim canım Allah kucağına almayı da nasip etsin a.s.

sen emin olmak istiyorsan kan testi de yaptır için rahat eder

• Konu Sahibi dilek2682
canım seni cok iyi anlıyorum
bende düşük yaptım ve şimdi hamileyim ama cift cizgiyi görünce inanmadım....
benim ilk kasık ve gmğüslerimde baslamıştı agrım

canım bence hamişsin.. hayırlısı olsun....

inşallah arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize sizinde güzel haberlerinizi paylaşmak nasip etsin RABBİM

canım bencede hamıssındır sen yaa sımdıden tebrık ederım canım benım ama kan tahlılı yaptır emın olmak ıcın allah gonlune gore versın canımmm

Saol Canim Inşallah Umarim Senin Durumda Böyledir Zannedersem Adetine Var Ama Inşallah Rabbim Kucagina Almayi Nasip Eder

cnm benimde ilk bebegimi kaybetmistim seni cok iyi anliyorum bencede hamilesin cunku dedgigin gibi belin agriyo ayni adet olucakmissin gibi hisediyosun ama yok hadi hayirlisi cnm iyi haberlerini beklyiorum

Dilekcim testleri kac gun ara ile yaptın? demek istedigim mesela dort testin dordunu de farklı gunkerde yptıysan soa dogru cizginin koyulasması lazım. umarım hamissindir.

Valla Ilk Iki Testi 1 Gün Gecince Yaptim çizgi Netti Silik Deil Di Ama Digerine Göre Cansizdi Birini Dün Birini De Bugün Yaptim Ikiside çok Neti Bugün Yaptigim Hani Test Yaparken C T Yaziyor önce C Belli Oluyor Sonra T Yani Gebelik çizgisi çikiyorya Bu Sabah Yaptigim Gebelik çizgisi Islanirken Digerinden önce çikti Ama Neden Hala Adet Olcakmiş Gibi Kasiklarim Agriyor Anlayamadim Birde Her Tarafim Resmen Dayak Yemiş Gibi Sizliyor Kemiklerim Belim

canım tebrik ederim ya. :nazar: Allah'ım bize de cift cizgiyi gormeyi nasip etsin.boynumuz bukuk bekliyoruz iste.senağlama

ne guzel senin artık telasen basadı. bizde dikkat et kendine. agır falan kaldırma.

Dilekcim, hayırlısı olsun, bencede hamişsin.:nazar:
İlk zamanlarında bende de tüm regl belirtileri vardı, telaşlanma.
Hemen mümkünse folik asit almaya başla, kendini yorma, dinlenerek geçirmeye çalış bu süreyi.

7. hafta itibarıyla kesin hem keseyi, hem de kalp atışını görebilirsiniz. Benim 6. haftada vaginal ultrason ile duymuştuk atışlarını, kese ise 5.haftada görülmüştü.

Valla Ilk Iki Testi 1 Gün Gecince Yaptim çizgi Netti Silik Deil Di Ama Digerine Göre Cansizdi Birini Dün Birini De Bugün Yaptim Ikiside çok Neti Bugün Yaptigim Hani Test Yaparken C T Yaziyor önce C Belli Oluyor Sonra T Yani Gebelik çizgisi çikiyorya Bu Sabah Yaptigim Gebelik çizgisi Islanirken Digerinden önce çikti Ama Neden Hala Adet Olcakmiş Gibi Kasiklarim Agriyor Anlayamadim Birde Her Tarafim Resmen Dayak Yemiş Gibi Sizliyor Kemiklerim Belim

CANIM SEN RESMEN HAMİLESİNN.. BENDE KIZIMA HAMİLŞEYEKN ADET AĞRIM ÇOK OLMUŞTU.. AYY DEDİM BU AY NE KADAR ZOR GEÇEİCEK REGLİM.. AMA HAMİLEYÖİŞİM MEĞERR.. ADET SANCISI OLABİLİYOR..BAS BAYA HAMİŞSİN SEN.. TEBRİKLERR CANIM..

canım çok teşekkür ederim hepinize umarım herşey yolunda gider

X