Crinone jel kullananlar

arkadaşlar ben 10 haftalık hamileyim lekelenmelerin var bebek plasentaya yakınmış.şimdide dr crinone jel verdi.kullandım dün akşam ama daha da bu sabah lekem koyulaştı acaba normalmi ? çok korkuyorum lütfen bilen varsa cvp verin arkadaşlar.ve de crinone jelin aplikatörünü vajina ya kaç cm girmesi gerekli nolur kullanan varsa yazsın :KK43:((

yarısına kadar girse bile yeterli demişlerdi bana ..
ben 11 hafta aralıksız kullanmıştım ama sonuna kadar itiyordum jel geri çıkmasın diye...zaten boyu ayarlı tedirgin olmana gerek yok

ben de ilk zamanlar çok sıkıntı çektim ama kullandıkça alışıyor insan. bebişler için değer

Benim iki gün önce aşılamam yapıldı.Aşılama sonrası hafif kanamam oldu ve o gün bitti.Dr ertesi sabah jele başlamamı söylemişti.Aşılamanın ertesi günü jele başladım.Uyguladıktan sonra biraz uzanıp kalktım.Jelin bir kısmı gün içinde aktı ve bembeyazdı.2 gün sonrası yani bu sabah ikinci jel uygulamasını yaptığımda yine biraz uzandıktan sonra kalktım fakat bugün gün boyu geri geen jelle birlikte siyah parçacıklar vardı.Bir önceki gün böyle birşey olmamıştı kanamda ilk gün kesilmişti.Şimdi neden bugün aşılamaın iki gün sonrası jelle birlikte böyle siyah parçacıklar geldi acaba.Bu aşılamanın tuttuğu yada tutmadığı yönünde bir belirti olabilirmi?

Crınone jel kullanan arkadaşlar;
elimde bu jelden bir kutu var ve içinden sadece 3 adet kullandım. Sürekli kullananlar varsa yollamak istiyorum. <<<kesinlikle ücret istemiyorum>>
ilgilenen arkadaşar lütfen bana ulaşın..
:KK49::KK49::KK49:

Crınone jel kullanan arkadaşlar;
elimde bu jelden bir kutu var ve içinden sadece 3 adet kullandım. Sürekli kullananlar varsa yollamak istiyorum. <<<kesinlikle ücret istemiyorum>>
ilgilenen arkadaşar lütfen bana ulaşın..
:KK49::KK49::KK49:

mrb necya kısmet olursa bende tedaviye başlıcam 5. denemem olacak jel i bana gönderebilirsen sevinirim.

Arkadaşlar.bende 12 haftalık hamileyim.ta en başından beridir günde iki kez bu lanet jeli kullandım.ilk baslarda şu bahsettiğiniz akıntı aynen bendede geldi.ama son zamanlarda o akıntı yada artik diyeyim gelmeyiverdi.son bir haftadır kasik ağrılarımdan ölüyorum.iki doktora gittim herşey yolunda dediler.ama benim ağrılar bi türlü geçmek bilmiyor.acaba diyorum bu jelin kalintilari içimde birikmiş ve o nedenle ağrılar olusuyor olabilirmi? Bu jeli kullanıpta başına böyle bişey gelen kızlardan yardım lütfen.ağrılar yüüzünden artık dayanamıyorum ben yaa...:KK43:

Arkadaşlar.bende 12 haftalık hamileyim.ta en başından beridir günde iki kez bu lanet jeli kullandım.ilk baslarda şu bahsettiğiniz akıntı aynen bendede geldi.ama son zamanlarda o akıntı yada artik diyeyim gelmeyiverdi.son bir haftadır kasik ağrılarımdan ölüyorum.iki doktora gittim herşey yolunda dediler.ama benim ağrılar bi türlü geçmek bilmiyor.acaba diyorum bu jelin kalintilari içimde birikmiş ve o nedenle ağrılar olusuyor olabilirmi? Bu jeli kullanıpta başına böyle bişey gelen kızlardan yardım lütfen.ağrılar yüüzünden artık dayanamıyorum ben yaa...:KK43:

benim aynı şey başımda vardı megerse jel yüzündenmiş dra dayanamıyorum dedim karnım o kadar şişki sanki içeride başka bişey vardı.ağrıdan oturamıyordum artık karnım ameliyatlı gibiydi dr jel içerde birikmiş dedi jeli bırak ondandar dedi 4 gündür bıraktım halen geliyor ama eskiye göre çok rahatım

Evet mekselin.aynen anlattığın gibi ya.ölüyom ya.üstüne oturamiyorum.daha yeni bıraktım.inşallah zamanla geçer.ama sanki gün geçtikçe daha da çoğalıyor ağrılar ya..ağlıyorum valla...dayanılmaz.yumurta toplanirken bu kadar canım yanmamisti ya.mekselin beni sen anliyon ya :KK43:

Evet mekselin.aynen anlattığın gibi ya.ölüyom ya.üstüne oturamiyorum.daha yeni bıraktım.inşallah zamanla geçer.ama sanki gün geçtikçe daha da çoğalıyor ağrılar ya..ağlıyorum valla...dayanılmaz.yumurta toplanirken bu kadar canım yanmamisti ya.mekselin beni sen anliyon ya :KK43:

panik yapma inş gececek ben gün geçtikçe iyiye gidiyorum seninde öyle olacak ne oturabiliyordum ne kalkabiliyordum resmen işkence gibiydi ve zaten rahim büyüyor bide içeride biriken jelin baskısı hep kendimi ağır hissetmeme sebepti ben jelden oldugunu düşünmüyordum megerse ondanmış seninde gececek endişelenme okadar bir haftaya kadar içindekilernide atarsın

Ay Allah senden razı olsun arkadasim.içim gerçekten rahatladı.inşallah geçer.bi geçse inanıyorum çook rahatliycam valla.Allah kimseye yaşatmasın bu acıyı ya.çook teşekkür ediyorum.gerçekten rahatladım yav :21:

Ay Allah senden razı olsun arkadasim.içim gerçekten rahatladı.inşallah geçer.bi geçse inanıyorum çook rahatliycam valla.Allah kimseye yaşatmasın bu acıyı ya.çook teşekkür ediyorum.gerçekten rahatladım yav :21:

rica ederim.zor elde edilen gebelik devamıda gerçekten zor oluyor benimde bugune kadar bişey bitiyor diğeri başlıyor 2 hafta öncede kanama yaşadım hep korku hep endişe bakalım nasıl gececek gerisi hayırlısıyla

arkadaşlar ben 10 haftalık hamileyim lekelenmelerin var bebek plasentaya yakınmış.şimdide dr crinone jel verdi.kullandım dün akşam ama daha da bu sabah lekem koyulaştı acaba normalmi ? çok korkuyorum lütfen bilen varsa cvp verin arkadaşlar.ve de crinone jelin aplikatörünü vajina ya kaç cm girmesi gerekli nolur kullanan varsa yazsın :KK43:(([

CRİNONE JELİN KOYU RENKLİ GELMESİ RAHİM İÇİNDE GEÇİRİLMİŞ KANAMA MANASINA GELİYOR,EĞER AÇIK PEMBE OLSAYDI Kİ ODAHA KÖTÜ AKTİF KANAMA OLUYORMUŞ.CRİNONE JELİ KULLANDIKTAN SONRA KİM NE DERSE DESİN YAT SIRT ÜSTÜ DAHA ETKİLİ OLUYOR.CRİNONE RAHİM İÇİNDEKİ KANAMALARI KESİYOR.BEN DE KULLANIYORUM 12. HAFTA ÇOK DEFA DÜŞÜK TEHLİKESİ GEÇİRDİM HAFTADA 3 GÜN DR DAYIM.JELİN APLİKATÖRÜ HEPSİ GİRSİN.VAJİNANNIN İÇİNE YERLEŞTİR APLİKATÖRÜN UCUNA VAJİNANANIN İÇİNDEYKEN BAS PIRT DİYE SES GELİR ZATEN.BASILI BİR ŞEKİLDE GERİ ÇEK BIRAKIRSAN İLACI BASINÇLA İÇİNE ÇEKER.

arkadaşlar benim transferimin 8.günü
kasıklarımda bi ağırlık var
akşam üstü ateşim çıkıor resmen ateş basıor ve bu tüm gece devam edior
birde göğüslerim inanılmaz ağrıor ve büyüyor.
crinon jel etkisi olabilrmi bunlar?
yan etkilerini okudum göğüs büyümesi filan yazıor ateş basmasıda..
sizlerde bunlar oluormu.

selam kızlar bende bu ilacı kullanıyorum ama günde 1 defa oda yatarken doğrumu yapıyorum acaba ya ve ilk 3 gün normal illaç akıntısı olurdu ama 4. gün böyle sanki beyaz ufacık sert bişi düşüyo nedir acaba

selam kızlar bende bu ilacı kullanıyorum ama günde 1 defa oda yatarken doğrumu yapıyorum acaba ya ve ilk 3 gün normal illaç akıntısı olurdu ama 4. gün böyle sanki beyaz ufacık sert bişi düşüyo nedir acaba

canım onlar çok normal hepimizde olan şeylerdi...

Ben 5+6 gebeyim tüp bebek crınone kullanıyorum bugün beyaz bi şekilde geri geldi zaman zaman geliyor fakat arada turuncu renk gördüm aranızda böyle bişey yaşayan varmı ?

X