Sayfa: 2/30 İlkİlk 123412 ... SonSon
Toplam 300 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Crinone jel kullananlar

1. Konu Sahibi : yusi #11
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    hayır canım bize ilişki demedi doktorumuz

2. Konu Sahibi : yusi #12
    PELUŞ 35 Guest
    kızlar ben de 5 haftalık hamileyim transferden beri crinone kullanıyorum ve 1 hatadırda ara ara kahverengi bir akıntıyla geri geliyor çok sinirlerim bozuluyor görünce ben de doktorumu aradım onun yerine prestegeron iğne kullanabilirsin dedi aynı şeymiş.valla ben şu kahverengi akıntıyı görmeyeyimde delik deşik olmaya razıyım.bir de doktorum hamilelikte ilk 3 ay risklidir hele tüp bebekle hamile kalanlar için risk biraz daha fazla mümkün olduğunca dinlenmelisin dedi ben de kendimi çiviledim şu anda yatağa biliyorum abartıyorum ama çok zor oldu bugünlere gelmek.Allah önce verip sonra almaz inşallah bunu kimseye yaşatmaz

3. Konu Sahibi : yusi #13
    Giriş tarihi
    Nov 2007

I love KK

Alıntı PELUŞ 35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ben de 5 haftalık hamileyim transferden beri crinone kullanıyorum ve 1 hatadırda ara ara kahverengi bir akıntıyla geri geliyor çok sinirlerim bozuluyor görünce ben de doktorumu aradım onun yerine prestegeron iğne kullanabilirsin dedi aynı şeymiş.valla ben şu kahverengi akıntıyı görmeyeyimde delik deşik olmaya razıyım.bir de doktorum hamilelikte ilk 3 ay risklidir hele tüp bebekle hamile kalanlar için risk biraz daha fazla mümkün olduğunca dinlenmelisin dedi ben de kendimi çiviledim şu anda yatağa biliyorum abartıyorum ama çok zor oldu bugünlere gelmek.Allah önce verip sonra almaz inşallah bunu kimseye yaşatmaz
    canım öncelikle tebrikler.. bende önce progesteron iğne sonrada jel kullandım iğneleri toplama günü başladık 8. haftaya kadar devam etti ama 50 tane iğne artık yeter diyordum.. yani iğne kullanırkende delik deşik olmak iyi olmuyor gerçekten... 8. haftadan sonrada jele geçtik jeli kullanırkende sabahları yapıyordum ve hemen kalkıp kahvaltımızı hazırlıyordum..yatınca birikiyor ve geri geliyor.. bende geri gelmesi çok olmadı ama sadece bir kaç kez uzun mesafe bir yere gittiğimde hep oturduğum için baya gelmişti.. ama rengi beyaz sarıya yakındı.. jel kullanırken akıntı çok yoğun oluyor buda mantara yol açıyor ama çok şükür biteli 5-6 gün oldu şimdilik bir sorun yok..
    Allahım tedavi görenleri bebeklerine kavuştur, hamişlerede kolay doğum sağlıklı bebişler nasip eyle...
    Altın Gibi Kalbin Olsa Neye Yarar, Ayarın Düşük Olduktan Sonra!!

4. Konu Sahibi : yusi #14
    ya arkadaşlar
    crinone koyduktan sonra ayağa kalkıp yürüyünce hemen akmaya başlıyor ve çoğu gidiyor.bana hemşire koyduktan sonra 5-10 dk yatmamı söylemişti.

5. Konu Sahibi : yusi #15
    Dogru canım,
    10 dakika dinlendikten sonra dokulmesi onemli degilmiş, sana yetecek kadar miktar içinde kalıyormuş.
    Meraklanma,

6. Konu Sahibi : yusi #16
    arkadaslar hemen kalkıp dolaşmak gerekiyor falan diyolarda onun için sordum.

7. Konu Sahibi : yusi #17
    slm kızlar son zamanlarda crinone çıkarken pembe gibi oluyordu. bugünde bi kısmı çıktıktan sonra tuvalet kağıdı ile sldiğimde hafif kanama oldu.ama hemn durdu.şuan kanama felan yok.crinoneden böyle bir etki gören varmı acaba:1no2:

8. Konu Sahibi : yusi #18
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    Alıntı eres kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    slm kızlar son zamanlarda crinone çıkarken pembe gibi oluyordu. bugünde bi kısmı çıktıktan sonra tuvalet kağıdı ile sldiğimde hafif kanama oldu.ama hemn durdu.şuan kanama felan yok.crinoneden böyle bir etki gören varmı acaba:1no2:
    Bir kaç hafta önce benim oldu gece yaptığımda hemde çok telaşlandım dr um hemen yat muhtemelen tahriş olmuştur dedi ama sabahı sabah ettim tabi. Sabah 8 de hastaneye koştum gittim çok şükür dr umun dediği gibi sadece tahriş etmişim. Kötü bir şey olsaydı kanaman devam ederdi dedi. Seninde muhtemelen benzer bi şeydir.

9. Konu Sahibi : yusi #19
    Alıntı ebrizm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bir kaç hafta önce benim oldu gece yaptığımda hemde çok telaşlandım dr um hemen yat muhtemelen tahriş olmuştur dedi ama sabahı sabah ettim tabi. Sabah 8 de hastaneye koştum gittim çok şükür dr umun dediği gibi sadece tahriş etmişim. Kötü bir şey olsaydı kanaman devam ederdi dedi. Seninde muhtemelen benzer bi şeydir.
    canım peki devam ediyormusun bu jele.beni rahatsız ediyor hala.şu an ne kullanıyorsun.bazı arkadaşlar iğne kullanıyormuş.ama benim ankaradaki doktorum.jeller daha etkili diyor.ağızdan kesinlikle olmaz diyor.bu crinonenin iğnesi çıkmış ama sanırım daha türkiyede yokmuş

10. Konu Sahibi : yusi #20
    canım aynı zamanda çok yardımcı oluyorsun her zaman bana çok tsk ederim.benim anlamadığım ilaç tahriş ediyorsa onu kullanmaya devam ettikçe daha çok tahriş etmezmi

Sayfa: 2/30 İlkİlk 123412 ... SonSon