Crinone jel kullananlar

yanlız hızlı ileri hareketlilik düşük benim eşimde varikosel ameliyatı oldu hemde üç defa sayısı yüksek

biz henüz bişeye karar vermedik bekleme dönemindeyiz 1 yıl daha bekleriz tabii eğer eşimin değerlerinde yükselme olduysa...
Sayınızın yüksek olması güzel de hareketlilik düşüklüğü yüzünden neden ameliyat olduki eşin ve neden 3 defa. ameliyattan sonra düzelme olmadımı hiç

hayır düzelme olmadı artık doktorlarda ameliyata gerek yok dedi .biz 7 yıllık evliyiz artık beklemek istemiyoruz

saol peluş ya gidince sorcam demişsin ya doktora.sorabilirmisin acaba bu progesteron ilaçlarının yeni iğnesi çıkmış.bu o mu diye?????banada belki bulamayabilirsin demişti doktor.

3 defa aşılama yaptırdık olmadı. artık tüp bebek yaptırmaya karar verdik

Günaydın sude benim eşimdede aynı sorun vardı 5 yıl önce varikosel ameliyatı oldu sayı normal düzeye hatta fazlasına çıktı fakat ileri hareketli sayısı yetersizdi. aşılamalarımız bizimde negatif sonuçlandı. 2. deneme tüp bebekte çok şükür allah yüzümüze güldü. Gerçi sadece eşimin problemi yoktu benim fsh ımda 14 tü. ama sonunda oldu inanmak ve iyi bir hastane seçimiye ben bu mucizenin olmayacağına inanmıyorum.

saol peluş ya gidince sorcam demişsin ya doktora.sorabilirmisin acaba bu progesteron ilaçlarının yeni iğnesi çıkmış.bu o mu diye?????banada belki bulamayabilirsin demişti doktor.

Erescim bizler tüp bebek annesi olabilmek için nelere katlanıyoruz. Ve ben hamile olmama rağmen ne kadar acı çekçeğim ne kadar rahatsız olacağımın hiç bir önemi yok bebeklerim sağlıklı olsunlar sağlıkla doğsunlar ve ben onlar için her türlü eziyeti çekmeye razıyım. Bence sen iğne araştırmalarını falan bırak. Tamam pek hoş bi şey değil crinon mutlaka rahatsızlık veriyor ama sen buna neden katlandığını atlıyorsun bence. Toplamında hamileliğinin 12. haftasına kadar kullanıcaksın katlanman gereken süre bu biraz daha sabırlı olamazmısın. Sana transferi ve tedavini hangi dr yaptıysa kimseye aldırmadan onun söylediklerinde dışarı asla çıkmamalısın bence. Açıkçası ben öyle yapıyorum çünkü bu işi bilen insanlar onlar kulaktan dolma şeylerle kendi aklını karıştırma tedavilerin çoğu kişiye özel senin ihtiyacın crinonsa katlanmalısın şekerim. Açıkçası ben bi bebek için günde 2 tane yaptığım crinon değil 10 dk da bir bile crinon yapmaya razıyım. Sevgiler.:teselli:

arkadaşlar selam bende crione jel kullanıyorum sabah akşam ayrıca cyole prognova hap kullanıyorum günde 3 kez dondurulmaşlarla transfer oldum ve cuma test günün bu ilaçlar gebelik oluşunca zarar vermezmi

Hamileliğe zararı olsa kullandırılmazdı. Hiç kafana takmadan tedavini düzenli yapmalısın . İnşallah hayırlı haberlerini alırız test sonucunu bizlere bildir lütfen.

Günaydın sude benim eşimdede aynı sorun vardı 5 yıl önce varikosel ameliyatı oldu sayı normal düzeye hatta fazlasına çıktı fakat ileri hareketli sayısı yetersizdi. aşılamalarımız bizimde negatif sonuçlandı. 2. deneme tüp bebekte çok şükür allah yüzümüze güldü. Gerçi sadece eşimin problemi yoktu benim fsh ımda 14 tü. ama sonunda oldu inanmak ve iyi bir hastane seçimiye ben bu mucizenin olmayacağına inanmıyorum.

günaydın canım benim eşimde 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu henüz test yaptırmadık....ilk testimizde sayı 27 milyon, hareketlilik %10 morfoloji %3 çıktı...
inşallah düzelme olmuştur....Ameliyattan sonra eşine ilaç verdiler mi benim eşime hiçbirşey vermediler de ben keçiboynuzu yediriyorum sürekli faydasını görürüz inşallah...

Erescim bizler tüp bebek annesi olabilmek için nelere katlanıyoruz. Ve ben hamile olmama rağmen ne kadar acı çekçeğim ne kadar rahatsız olacağımın hiç bir önemi yok bebeklerim sağlıklı olsunlar sağlıkla doğsunlar ve ben onlar için her türlü eziyeti çekmeye razıyım. Bence sen iğne araştırmalarını falan bırak. Tamam pek hoş bi şey değil crinon mutlaka rahatsızlık veriyor ama sen buna neden katlandığını atlıyorsun bence. Toplamında hamileliğinin 12. haftasına kadar kullanıcaksın katlanman gereken süre bu biraz daha sabırlı olamazmısın. Sana transferi ve tedavini hangi dr yaptıysa kimseye aldırmadan onun söylediklerinde dışarı asla çıkmamalısın bence. Açıkçası ben öyle yapıyorum çünkü bu işi bilen insanlar onlar kulaktan dolma şeylerle kendi aklını karıştırma tedavilerin çoğu kişiye özel senin ihtiyacın crinonsa katlanmalısın şekerim. Açıkçası ben bi bebek için günde 2 tane yaptığım crinon değil 10 dk da bir bile crinon yapmaya razıyım. Sevgiler.:teselli:

canım haklısın tabi bende herşeye katlanırım.ama bu ilaç her seferinde tahriş ediyor.ilaç koyu kaverengi çıkıyor.hafifte kanama olabiliyor. belliki bir enfeksiyona sebep olmuş.1 ayım daha var. benim korkum enfeksiyon ilerlerse daha kötü olacak diye... hatta belkide ilaç kullanmak zorunda kalacağım.çünkü eğer ilaç sebep oluyorsa herseferinde dahada tahriş edip enfeksiyonu artıracaktır.

slm ebrizm nerde yaptırdınız tüp bebeği acaba biz istanbul amerikan hastanesine gidicez

bende allaha çok şükür hiç bir sorun yok hatta yumurtalıklar çok güzel çalışıyormuş ama çok korkuyorum olmayacak diye tabiki allah hayırlısını versin allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

tabiki erescim ben seve seve sorarım ama ebirizm de doğru söylüyor bence belkide bana yararı olan şey sana zararlı olabilir belki de bu ilaçlar rahim kalınlığının durumuna göre veriliyordur.açıkçası ben doktoruma sorup da iğneye geçmeme rağmen tırsıyorum birazcık ama gerçekten de son zamanlarda o jel ile birlikte kahverengi akıntı hatta daha çok parçaya benziyorlardı ve çoğalmışlardı ve her gördüğümde korkudan başım dönüyordu kalbim çok hızlı atıyordu çok fazla strese giriyordum.bunun da bebeğime daha fazla zarar vermesinden korktum yoksa asla değiştirmezdim.ben de hepimiz gibi ne yapıyorsam onun için yapıyorum Allah yokluklarını göstermesin ama en kötüsü verip de geri almasın.:nazar:

mavişcim inşll hayırlı sonuçlar alırsın. sizin sorununuz neydi sakıncası yoksa yazabilirmisin . eşimin sperm hareketliliğinde düşüklük var.bizde tüp bebek için tedavi görüyoruz ,histereskopi yapıldı 19 mayısda tekrar gidicem doktora

ewet biraz zor ama napalım katlanıyoruz bizde istanbul amerikan hastanesinde yaptırıcaz.sizin ikinci transferdi değilmi zor oluyormu yumurta toplama işlemi falan

günaydın canım benim eşimde 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu henüz test yaptırmadık....ilk testimizde sayı 27 milyon, hareketlilik %10 morfoloji %3 çıktı...
inşallah düzelme olmuştur....Ameliyattan sonra eşine ilaç verdiler mi benim eşime hiçbirşey vermediler de ben keçiboynuzu yediriyorum sürekli faydasını görürüz inşallah...

Benim eşimede sadece e vitamini verdiler ama keçiboynuzunun faydasını gördük biz vizkozitesini incelttiği için yıkama işlemi daha verimli olmuş.İnşallah her şey olunda gider hiç negatif düşünme hep aklından bebeğine kavuşmak geçsin ve dr unun önerilerini harfiyen yap.

arkadaşlar bendende büyük beyaz parça geldi bu embriyo olamaz değilmi yani beyaz olmazdı galiba çok küçük olmasına rağmen embriyonun düştüğünü görebilirmiyiz acaba

Crinon nun zaman zaman döküntüleri olabiliyor ama embriyonun düştüğünü anlıyamazasın adet ile birlikte yok oluyor fark etmiyorsun. Tabi hamileliğin ilerlemiş değilse.

canım haklısın tabi bende herşeye katlanırım.ama bu ilaç her seferinde tahriş ediyor.ilaç koyu kaverengi çıkıyor.hafifte kanama olabiliyor. belliki bir enfeksiyona sebep olmuş.1 ayım daha var. benim korkum enfeksiyon ilerlerse daha kötü olacak diye... hatta belkide ilaç kullanmak zorunda kalacağım.çünkü eğer ilaç sebep oluyorsa herseferinde dahada tahriş edip enfeksiyonu artıracaktır.

Eresçim haklısın tahriş edip kahverengi akıntıları görmek hoş değil ama inanki geçiyor. Sen için rahat değilse transferini yapan dr na bir kontrole git hem için rahatlar hem bebişini görürsün. Bu arada kaç haftalıksın?

crione grçekten berbat bişey bencedeeeeeeee geçen defa ben 1.5 aylık düşük yaptım o gerçekten beterdi ama hiç sevinemem,ştik zaten kandeğerleri düşüktü gebelik var ama düşükle sonuçlanır denildi 1.5 ay dayana bildi ozamn 3 taneydi şimdi 3 embiriyomun 2 canlandı 2 transfer edildi

Hayırlısı olsun inşallah pozitif sonuç alırsın ve inşallah ikiside sana tutunmuşlardır.

X