Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

hayıt suyu içerken ağrı kesici bile almadım diyebilirim. kesinlikle ilaç almadım ama bol yürüyüş, bol meyve ve su içtim. Çay kahve şeker olayına pek girmedim ama en önemlisi faydasına göreceğime çok inandım ve moralimi yüksek tuttum. Sürekli bu sıkıntılarımı düşünmek yerine iyileşeceğime ve faydasını göreceğime inandım. Sanırım en önemlisi de moral arkadaşlar.

Ben çok karıştırmışım herhaldenaniknanik
sadece hayıt suyu mu içtin berraksu?bitkiçayı vs.. yok dimi?ben de senin gibi kullandım ama soğan suyu ve karışım çay da içtim belki o ters etkilemiştir ne dersiniz?çünkü hayıtın 2.günü akıntı olmaya başlamıştı kanlı gibi.. demek ki etkiliyo bişeyleri..nolur fikir verin yaaa adet olamıyo değilim ama çoook gecikio şekerhapına tekrar başlamak istemiomm:1no2:

bu arada arkadaşlar sizin kilolarınızda önemli. benim adet düzensizliğim hızlı kilo verdikten sonra başladı. 1 hafta içinde 5 kilo vermiştim.Sonra da fazlasıyla aldım. bu dönemlerde düzenim bozuldu. Şimdi yürüyüş yaparak bol meyve yiyerek verdim. belki de etkili oldu.

kullanımını biliyorum ama 1 şişe bitti tık yok.. öbürleri mi etkiledi acaba?sen başka bitkisel bişey içmedin değil mi?bu arada sende pko var mı

evet dr. teşhisim pko.Dediğim gibi ben kilo verdim yürüyüş yaptım bol su ve meyve yedim.Yağlı yemeklerden kaçındım. Yaa dilaracım sanırım yüksek moral etkili.

ole mi dersin berrak ya mantar oluyor surekli dr a gitmem sart bu ay mikrop mu kaptim ne yaptim ama belirti falan yok sasiriyorum kendime simdide basladi ya Allah korusun kanser olduysam diye delirdim heralde :) dilara bence sen icimde bir hata yapiyorsun ama ben anlamdim sen suyunu kullanma o zaman tohumlari cek ve bala karistir ye bence belki ozaman etkili olur sana ama suda var senin ictigin glukofajla hamile kalanlar var ben o haptan kullandim adetlenemedim 4 aymi ne kullandim sonra biraktim ise yaramadi yani ama onu kullanirken ayni zamanda hayit tohumu kullaniyordum seker hapi dedigin yumurtalari gelistiriyor yumurtaliklardaki insulin direncini kiriyor bir cok kisi bununla hamile kaldi ama bana yaramadi o ayri

kızlar müjdeeee benimde adet düzensiliğim vardı 2 haftadır hayıt suyu içiyorum ve bugünkü tahlil sonuçlarımda gördüm kiii hormonlarım mucize bir şekilde düzene girmiş. Bunu hayıt suyuna ve gerçekten faydasını göreceğime inandığım için hiç pes etmemeye borçluyum.Sizde deneyin ve asla ümitsizliğe kapılmayın birgün mutlaka faydasını göreceksiniz.

senin adına çok sevindim berraksu. ne güzel bizlere de umut oluyo. bende başlıycam bu hayıt tohumunu içmeye. inşallah benim da fsh yi düşürür.a.s.

ben ne içeceğime karar verdim:)glukofaj ve hayıt suyu içicem soğan suyunu da çok arada bir antioksidan olarak içicem.dün soğan suyu içemdim sadece hayıt ve glukofaj bugün yumurtalıklarda sanki hareketlenme başladı.sanırım bana soğandan çok hayıt suyu iyi gelecek.
yeşimcim hayıt suyunu doğru kullanıyorum sanırım aynı şişede yazan gibi ama dediğin gibi fazla yumuşak sanırım,şişe bitince tohumunu alsam daha mı etkili olur?ama nasıl kullanıldığını biliyormusunuz?yerimseniben

bende dün başladım hayıt suyunu içmeye. bir kaç devam edip hormonlarıma tekrar baktırayım diyorum. bakalım bir değişiklik olucak mı?

canim bak tohumlarini aliyorsun onlari ezip dovup yani toz haline karistirip bala karistirip yiyorsun birde bole dene yani glukofajla ben kullandim onu bisey olmadi yani her halukarda bir ot sonucta ama glukofen yaramadi iste

canim bak tohumlarini aliyorsun onlari ezip dovup yani toz haline karistirip bala karistirip yiyorsun birde bole dene yani glukofajla ben kullandim onu bisey olmadi yani her halukarda bir ot sonucta ama glukofen yaramadi iste

Yeşimcim,bala karıştırmadan öyle yesem olmaz mı ya bal yiyemiyorum ben?fisfisfis
tohumları yutsam mı acaba?bu arada günde ne kadar alınacak kaç kez ve ne kadar bala ne kadar tohum?ay yine sordum bisürüa.s.

yok aci tadi v ar ole yiyemezsin zaten ole yiyende gormedim olmadi cay gibi icenlerde var bak sitede hayit tohumu diye arastir cesit cesit kullananlar var bence tohumlari yeme cunku onu yapan yok zararli olabilir yapma ole ben bazen bala karistirip yiyorum bazende kapsul gibi yutuyorum canim bir cay kasigi dolu koy birde cay kasiginin ucuyla biraz daha koy bir tatli kasigida bal a karistir ole dene bakalim

arkadaşlar kulube yeni katıldım yukarda yazılanların çoğunu uyguladım ve faydalı olanlarda var ancak göremediğim (gerçi daha forumun hepsini okumuş değilim ama) bazı bitkiler de var onlarıda ben yazayım dedim: adetinizin açılmasını istiyorsanız kekik, nebat şekeri, soğan kabuğu, Civanperçemini bir kapta kaynatın ve sabah aç karına bir su bardağı ve akşam yatmadan öncede için kanamanız açılacaktır. özellikle adet dönemi başlangıcında için. ben denedim ve faydasını gördüm

ZİBA canım bu bahsettinklerini kekik nebat şekeri soğan kabuğu civanperçemini hepsini birdenmi kaynatıyorsun ayrı ayrımı kaynatıyorsun merak ettim yoksa tek tek soğan kabuğunu ayrı deneyim kekik ayrı deneyim hepsini de öyle kaynatıpmı içiyorsusun suda şeker falan kamıyorsun değilmi

kekik sagan kabugu birebir zaten dilara farketmez sabah kalkar kalkmaz ic ac karnina sonrada tok karnina ic farketmez ne zaman ictigin ben ole kullandim

kekik sagan kabugu birebir zaten dilara farketmez sabah kalkar kalkmaz ic ac karnina sonrada tok karnina ic farketmez ne zaman ictigin ben ole kullandim

O zaman sabah soğan suyu hayıt suyu içeyim akşam da sadece hayıt içeyim glukofajla beraber içeceğim bana çok yan etki yapmıyor 2-3 günden sonra sence uygun mu yeşimcim?eklemek istediğin bir bitki vs var mı?

canim kendi bunyeni sen taniyorsun aslinda kisinin en iyi dr u kendisi eger zarar vermiyorsa dedigin gibi devam et henuz buldugum yeni bir bitki yok bakalim burda daha neler var arastiricam biseyler bulursam haber veririrm size

X