Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
ARKADASLAR HAYIT TOHUMU ADACAYI ICEREK ADETLERI DUZENE GOREN ARKADASLAR VARMI YADA KULLANIP ISE YARAMADI DIYECEK OLAN :1closedeyes:

Evet bende merak ediyorum. Kullanmaya yeni başladım ama ne kadar işe yarayack bılemiyorum.

canım ben geçen ay adaçayı içtim ama adetim gene geç geliyıor fakeden bişey olmadı ben analamdım

haklisin canim ya ben bu ay kullanmadigim sey kalmadi adetlenemedim 1 ayda hemen etkisini gormek te biraz mucize beklemek gibi ama goguslerim dokununca aciyor artik adetlenmek icin herseyi yaptim cunkuha adetlendim ha adetlencem gibi hissediyorum kac haftadirda goguslerim aciyor ama gelmiyor bu ay yumurtladim akintisi geldi ama adetim gelmiyor 1 hafta gec yumurtalamistim acaba bir hafta gec adet olacak olabilirmiyim gecen gun ucuz bir tane idrar testi aldim gebelik falan varmi diye yok cikti nedense teste guvendim yine adet olamadim dedim ama o kadar cok sey kullandimki hala gelmedi beni korkutan goguslerimin dokununca acimasi arada bir sanci girmesi suphe ediyor insan bazen ama olsa test mutlaka gosterirdi heralde umitlenmek istemedim kesinde yoktur ama yumurtladim bu ay adetlenmem lazim yani bir fikri olan varmi

hayıt tohumunun 3 ile 6 ay arasında etki ettiğini biliyorum.önceden gonophene mi vardı puregon mu.benim babaannemin 7 yıl çocuğu olmamış. köyde bir ara ebesi varmış bir ilaç yapmış babaannem 1 yıl çok düzenli kullanmış o ilacı. babam giller 8 kardeş.aralarında birer ve ikişer yaş olan 5 amcam 2 halam var.işte kızlar sıkı durun o ilaç hayıt tohumuymuş.bunun yanısıra [onlar dağ çayı diyor.bu da ada çayının bir çeşidi]adaçayı da içmiş bol bol.

Hadi Ya Ciddimisin Kar Cicegi Ne Guzel Valla Insallah Butun Arkadaslarimiza Yarar Insallah Ben Ne Yapsam Kizlar Ya Yukari Yazdim Bakin Bir Adetlenmek Icin Devam Mi Etsem Calismaya Korkuyorumda Ya Hamilelik Varsa Diye Adetlenecek Gibi Arilarim Oluyor Hafif Hafif Ama Olmuyor Akintim Oluyor Bazen Delurucem Adetlenmek Icin 2 Demet Maydonuzu Yedim Bir Suru Sey Yedim Yok Anacim Olamiyorum Eger Hamileysem Duserse Cok Uzulurum Kac Zamandan Beri Olsun Istiyorum Zaten Ama Degilimdir Diye Kafama Koydum Ya Varsa Diyorum

aaaaaaaaaaaa süperrmişşş bendee deniycemm hayıt tohumuu vee adaçayınıı inşallahh bu senee hamilee olmayan kalmazz acabaa ikisini birden içsekk yan etkisi olurmuu

kaynamış suyamı atıyonuzz yoksaa suylaa berabermii kaynatıyorsunuzzz

2. Kez De Adetlendim Hayret Hemde Gecen Aydan 1 Hafta Once Yani Gecen Ay Degil Ondan Onceki Aydaki Gibi Adetlendim Hayit Tohumuyla Adeti Duzene Giren Vaermi Demistim Evet Var Benim :) Hic Adetlenemiyordum Ilacsiz Super Bisey Adet Duzensizligi Olan Arkadaslar Gunde 3 Kez Siddetle Oneriyorum

bende bu ay hem adaçayı hem hayıt tohumu içiyorum ayrıca içinde birçok bitki olan 2 tane macun yiyiyorum hayırlısı tabii hepimşze versin rabbim onun hazinesi bol

ya arkadaslar ben bir kaç kez içtim bu hayıtı fakat bnde mide ağrısı yaptı...bu şekilde yan etkisi olan varmı....

hayıt otuna bende dün başladım bir fincan kaynar suya bir tatlı kaşığı atıp biraz demlenmesini bekle sonrada iç dedi aktarcı.. günde 2 fincan iç dedi ama ben 1 içiyorum bitki neticede doğalda olsa abartmamak lazım kaş yaparken göz çıkartmayalım:1rolleyes: ben regl oluyorum ama kadın hastalıklarına iyi geliyormuş onun için içiyorum elbet wardır faydası. herkese acil şifalar wersin allah banada tabiia.s

Bana Bile Iyi Geldiyse Size Hayli Hayli Iyi Gelir Benim Adetlerim Ilac Icmeden Gelmezdi Buyuk Ihtimalle Bole Giderse Hamile Kalabilirim Allah In Izniyle Tabi Yani Bakalim Hormonlarima Baktircam Haftaya Ama Memnunum Allah Hicbirseyi Bos Yaratmaz Bizler Bilmiyoruz Kimbilir Neler Var Daha Birebir Olan Ole Degilmi

Nursist Bende Gunde Bir Kere Icmistim Abartmayayim Dedim Ama Hayit Yumusak Ve Yavas Bir Tedavi Saglarmis 10 Gun Gecikti Gecen Ayki Adetim Ben Gunde Uc Kere Ictim Simdi Cok Memnunum Aktar Hakli Bence Ama Yinede Sen Bilirsin Ole Kotu Ilac Gibi Degil Bence Sen Bilirsin

kızlar ada cayını bılıyorum ama hayıt tohumu nasıl kullanılacak bana da bılgı verırmısınız

kesin ve son noktayı koyuyurum:BAKIN ARKADAŞLAR EĞER 2 HAFTA KULLANIP BIRAKACAKSANIZ HİÇ BAŞLAMAYIN. EĞER HORMONAL BİR SORUNUNUZ VARSA EN AZ 3 AY KULLANIMLA HAYIT SİZİ NORMAL DÜZENİNİZE SOKMAZSA GELİN BURDA BANA YAZIN.KIZIN BAĞIRIN ÇAĞIRIN. BEN HAYIT KULLANDIM VE ADETLERİM DÜZENE GİRDİ. HAMİLE KALDIM NİSANDA AMA DÜŞTÜ. EN AZINDAN BU DA BİR GELİŞME BENİM GİBİ 2 YILDIR YUMURTLAMA SORUNLARI, ADET DÜZENSİZLİĞİ, ÜZERİNE BİR DE RAHMİNDE ANATOMİK SORUNLAR YAŞAYAN,GEBELİK TESTİNDE ASLA İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖREMEMİŞ BİRİ İÇİN.
KAYBEDECEK BİR ŞEY YOK BAŞLAYIN VE BIKMAYIN.

freeflame kesinlikle katiliorum sana bir suru cesidi var hapi kapsulu suyu ama bencede en az 3 ay kulanin freeflame bak multivitamin al bazi vitemin minarel eksiklikleri bebegin dusmesine neden aliyormus ben hayit tohumu ve multivitamin aliyorum surekli kullanim cok onemli insallah bende hamile kalabilirim freeflame sanirim herseyi duzene sokuyor bu hayit tohumu yani ilaclar nerde hayit tohumu nerde

freeflame sen bence bir daha hamile kalirsin ama vitaminleri de al canim ihmal etme simdi kullaniyormusun hayit tohumunu

X