Adetliyken hamile kalmak mümkünmü

evet mümkün ama takvim hesabına göre yumurtlama dönemi kadına göre degisede iki adet arasındaki sürecte olur.
güvenli dönem adete 10 kala baslar adet dönemiyle biter. tabi genclerde hormonların yogun calısması hamilelik riskini artırır.kızlar aman dikkat kürtaj kadın saglından ömür duvarından cekilen tuglalar gibi kocaman bosluklar bırakıyor.

Merhabalar, benim sorum 30 unda adet oluyorum ve adetimin ilk gününden saymaya başlayarsak 28. gün korunmasız bir ilişkim oldu , zaten kasıklarımdaki ağrılar şiddetli bir şekilde başlamıştı heran oldu olcak gibi yani, ama ilişkiden sonra ağrılarım durdu ve hala adet olmadım . sizce durum nedir? şimdiden teşekkürler

Merhabalar, benim sorum 30 unda adet oluyorum ve adetimin ilk gününden saymaya başlayarsak 28. gün korunmasız bir ilişkim oldu , zaten kasıklarımdaki ağrılar şiddetli bir şekilde başlamıştı heran oldu olcak gibi yani, ama ilişkiden sonra ağrılarım durdu ve hala adet olmadım . sizce durum nedir? şimdiden teşekkürler
canm bu yazyi coktan yazmisib hamilemiydn

Evet adetliyken hamile kalmak mumkun şahsen ben hic denemedim bende yeni ogrendim. Doktorlar da adetliyken cagiriyor muayene ilk once adetliykende ultrasonda bakiyor ve tabiki kanda istiyorlar. Ben bu ay adet gunumden bir gun once ve 2. Gunden sonra denicem zaten sperm 3 gun yasiyor denemekten zarar gelmez diye dusunuyorum zaten 2 gun suruyor benimki

X