Sivilceli Ciltler Gözenek Sıkıştırma Tekniklerimizi!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kahve fincanı alkol, iki çorba kaşığı elma sirkesi, yarım kahve fincan gülsuyunu karıştırıp bir cam sişeye koyun ve soğuk yerde muhafaza edin. Sabah-akşam cildinizi bu losyonla silin. Yatmadan önce de elma suyu ve limon suyunu karıştırıp cildinize sürün, kuruyunca yatın:nazar:

1 çorba kaşığı kekik
1 çorba kaşığı ısırgan yaprağı
1 su bardağı kanamış suya yukarıdaki malzemeleri ilave edip 5 dakika demleyin. Elde ettiğiniz bu karışımı 1 hafta boyunca sabah akşam cildinize sürün.:nazar:

Ben çilek yağı aldım...
İyi geldiğini duymuştum ama sadece bi iki kere kullandım...
O yüzden iyi gelip gelmediği hakkında yorum yapamıcam...

kızlar bu sodayı buz halind euygulamak kılcal damar çatlamalarına sebep olmuyormu cildinizde..bende uygulucam ama korkuyorum..bi ara yapıyordum ama bıraktım korkudan..
birde yaş maya ile sütü karıştırıp krem haline gelince cilde sürmek ve bekletmek de gözeneklere çok iyi geliyormuş..

buz halinde soda bende uyguluyorum ama dayanamıyorum ya... kıpkırmızı oluyo suratım bide acıma hissi gelio ardından.. yasmaya ve sit olatını bikaç ay denedim hiç bi etkisi olmadı gözenekler için.. buz ve bu yaşmaya sacmalıgı sadece bikaç dakikalık yada yarım saatlik bi dirilik veriyo cilde sonra cilt yine eski haline dönüyo salıyo kendini.. Kızlar ben bişey merak ediyorum.. kil almak istiyorum ama aktardan degil.. eczanelerde satılıyomu.. benim eczacımda yoktu çünkü

buz halinde soda bende uyguluyorum ama dayanamıyorum ya... kıpkırmızı oluyo suratım bide acıma hissi gelio ardından.. yasmaya ve sit olatını bikaç ay denedim hiç bi etkisi olmadı gözenekler için.. buz ve bu yaşmaya sacmalıgı sadece bikaç dakikalık yada yarım saatlik bi dirilik veriyo cilde sonra cilt yine eski haline dönüyo salıyo kendini.. Kızlar ben bişey merak ediyorum.. kil almak istiyorum ama aktardan degil.. eczanelerde satılıyomu.. benim eczacımda yoktu çünkü

canım annem de dedi bana öle yapma direk die:eek:klava: buzu bi poşetin içine koyun mesela öle yapın:kahve: ya da benim gibi eski spreyli bi şişenizin içine asidi kaçmış maden suyunu dökün buzdolabında saklayın daha ferah oluo hem canınız yanmıo soğuuk die:roflol: ben de nivea tonik vardı freshen up o bitmişti kutusunu yıkamıştım onun içine koydum kullanıorm yüzümü temizledikten sonra fıs fıslıorm normalde buzla yaptığımda sonradan yıkıodum kızartıodu ama bu kızartmıo yüzümü o yüzden kuruyunca nemlendiriorm bittihihoyyyt

bu fısfıs olayı iimiş canım denicem muhakkak..aslına mantıklı..mesela evden çıkarken filan yüzünüze sıkıcaksınız...çünkü bi ara japonyada ona benzer bir ürün vardı..bayanlar dışarda filan habire yüzlerine fısfıslı birşey sıkıyorlardı..yeni çıkmış bür üründü ve cildin canlanması içindi..ama sonradan bu ürünün araştırmalar sonucunda normal çeşme suyu olduğu öğrenildi ve ürün piyasadan kaldırıldı o başka :)) ama neyse ki biz ne sıkacağımızı bileceğiz:))

canım annem de dedi bana öle yapma direk die:eek:klava: buzu bi poşetin içine koyun mesela öle yapın:kahve: ya da benim gibi eski spreyli bi şişenizin içine asidi kaçmış maden suyunu dökün buzdolabında saklayın daha ferah oluo hem canınız yanmıo soğuuk die:roflol: ben de nivea tonik vardı freshen up o bitmişti kutusunu yıkamıştım onun içine koydum kullanıorm yüzümü temizledikten sonra fıs fıslıorm normalde buzla yaptığımda sonradan yıkıodum kızartıodu ama bu kızartmıo yüzümü o yüzden kuruyunca nemlendiriorm bittihihoyyyt

bugün msn'de annemle konusuyorum anlattım "anne ben böle böle yapıom kızarıp bozarıyorum" dedim demez olaydım basladı gene yüzünü mahvetceksin söyle olcak böyle olcakkaydirigubbakcemile :mymeka: oda bugün tam senin dedigini dedi.. "madem cok meraklıymışım yüzüme abuk subuk seyler sürmeye bari caımı acıtmadan spreyliyerek yapaymısım":roflol: saol canım sanada.. ve özellikle annemekaydirigubbakcemile

bir de beyaz kil maskesi deneyin arkidisleeeer kaydirigubbakcemile3 gozenekleri kucultuyo gamyoncuiremsu :nazar:

bir de beyaz kil maskesi deneyin arkidisleeeer kaydirigubbakcemile3 gozenekleri kucultuyo gamyoncuiremsu :nazar:

canım ya benim soru kaynadı gitti.. eczaneden mi aldın aktardanmı.. nasıl aldın paket içinde mi.. biraz detay verirmisin.. bide cezanelerde kil satılıyomu.. BİLEN ARKADASLARDA cevap versin lütfen

Valla ben maden suyuyla buz kalıplarını yaparken baya tutuyordum, o acıyı seviyordum biraz delilik var ben de -tatlicadiarzu-
Ama çok şükür hiç kılcal damarlarıma fln bişi olmadı..
Zaten artık yapmıyorum onu, çilek yağını bi deneyeyim bakalım...

bugün msn'de annemle konusuyorum anlattım "anne ben böle böle yapıom kızarıp bozarıyorum" dedim demez olaydım basladı gene yüzünü mahvetceksin söyle olcak böyle olcakkaydirigubbakcemile :mymeka: oda bugün tam senin dedigini dedi.. "madem cok meraklıymışım yüzüme abuk subuk seyler sürmeye bari caımı acıtmadan spreyliyerek yapaymısım":roflol: saol canım sanada.. ve özellikle annemekaydirigubbakcemile

bişi diğil tatlışımŞeniz

ben her gece makyajımı temizlemek için yüzümü durunun narlı sabunuyla yıkıyorum. çok güzel geriyo yüzümü, ayrıca kurutmuyoda. tavsiye ederim herkese.
ama şu gözeneklerime çare olmuyo. gül suyu kullandım 2 hafta iyi gelmedi hiç. hiç etki etmedi. dün gece internetten bi tarif buldum yazayım sizlere belki iyi gelir.
Çilek yağı 20 cc, şeftali yağı 20 cc ve yasemin yağı 10 cc. Hepsini karıştırın gece yatmadan önce sürün.
bugünden itibaren bunu deniycem.

1 haftadır gül suyu sürüyorum yüzüme. Buzdolabında bekletiyorum,buz gibi çok güzel oluyor. Gözeneklerim acayip sıkılaştı sivilce çıkmıştı bir kaç tane onlarda geçti. Her gül suyu iyi gelmiyor arkadaşlar, iyi bir yerden almak gerek. Bir de haftada bir bal+ tarçın + limon karışımı uyguluyorum yüzüme, çok iyi geliyor.

üzüm çekirdeği yağı kırışıklara ve gözaltı morluklara iyi geliyor kayısı yağı sivilce oluşumunda etkili bir tedavi

X