Saç Kesim Şekilleri Fön Nasil çekilir?Püf noktaları nelerdir?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
yok ben beceremiyorum. elimde iki çeşit saç düzleştirici var. birisi tost yapandan,birisi fırçası dönen. ama kahkülümü bile doğru düzgün fönleyemiyorum.
saçlarım nerdeyse belimde o yuzden beceremiyor da olabilirim.

arkadaşlar fön çekıyorum çekıyorum bı turlu kuafördekı gıbı olmuyo bıle varsa lütfen yazsın ya

sac duzlestırıcı aldım.harıka yapıyor.ıcı seramık kaplı olanlardan.cok memnunum.tavsıye ederım.

jasminn_23 ARKADAŞIM FÖN SUYUNU NEREDEN ALDIN VE KAÇA ALDIN .BEN EVDE ARZUM FÖN MAKİNASI KULLANIYORUM AMA SAÇLARIM ÇOK ELEKTRİKLENİYOR BEN ÇOK AZ BRİYANTİN KULLANIYORUM ANCAK SAÇLARIM ÇABUK YAĞLANIYOR BU SEFERDE.BELKİ BU FÖN SUYU DAHA ETKİLİDİR.DENEMEKTE FAYDA VAR

fomaranın orda sarı köşkü biliyomusun altıparmağın girişinde hemen onun aralığında alpeda diye kuaför malzemeleri satan bi yer var ordan aldım canım 12 milyona aldım ben daha pahalısıda var ama benim aldığım kocaman bişey ve zaten bi damla avucuna sıkıyosun jöle sürer gibi avcunla saçlarına sürüyosun çok fazla sürmene gerek yok azıcık uçlarına sürsen yeter ve bu fön suyu saçı yıpranmadanda koruyomuş ben çok memnun kaldım bende kendi fönümü evde kendim çekiyorum inşallah yardımcı olabilmişimdir canım a.s.

benim saçlarım da çok elektrikleniyor. fön makinasını sanıyorum kullanmasını bilmiyorum. ben de kuaförden almıştım ama yapamıyorum. çok beceriksizim... bir de elimi yakıyorum, saçlarım da çok elektrikleniyor. elinizi yakmadan, saçınızı elektriklendirmeden nasıl yapıyorsunuz bu işi, ne olu bana da öğretin..

saçlarını ayır tutam tuam alıp fırçaya sar çekerkende sert çek kafanda yana gelecek kadar sert çek bu işin en büyük püf noktası bu ve makinayı fırçanın üstündeki saça değil fırçayla dipleri arasında kalan kısma tutarak öylece çek ve makinayı aşağıdan yukarı doğru yada direk kafana doğru tutma fırçadaki saç tutamının dibinden aşağı doğru tut canım böylece daha az elektriklenir saçın inşallah anlatabilmişimdir

fomaranın orda sarı köşkü biliyomusun altıparmağın girişinde hemen onun aralığında alpeda diye kuaför malzemeleri satan bi yer var ordan aldım canım 12 milyona aldım ben daha pahalısıda var ama benim aldığım kocaman bişey ve zaten bi damla avucuna sıkıyosun jöle sürer gibi avcunla saçlarına sürüyosun çok fazla sürmene gerek yok azıcık uçlarına sürsen yeter ve bu fön suyu saçı yıpranmadanda koruyomuş ben çok memnun kaldım bende kendi fönümü evde kendim çekiyorum inşallah yardımcı olabilmişimdir canım a.s.
orayı biliyorum canım teşekkür ederim sağolasın

Philips bigune fon masasi super fon cekiyr kuafordekilerin aynisi oluyor hemde kullanmasi cok basit...ben burda 50 euroya almistim sanirim turkiyede 110 ytl idi gecen yaz belki ucuzlamistir....

bu arada eger alirsan mutlaka ic kismi seramik olandan al...philips bigune de seramik....

kuaförler fönde sonra saça dax yada biriyantin sürdükleri için saç daha yumuşak ve fönde kalıcı oluyor.
Evinizde saçınızı düzleştiricinizle düzleştirdikten sonra alnınıza gelen ön kısımları da yukarıya kaldırarak fön mankinesiyle fön çekin, böylece önler daha havalı olacaktır, yada fön fırçasıyla öndeki sacı çeriye doğru sarın 1-2 dk bekletin ve açın.
sonrada sacınızın tepesine biraz krepe yapın, ve bira dax yada briyantin sürün hepsi buu.
eminim güzel olacaktır. :)

arkadaşlar şu fön suyu dediğiniz şeyin bi markası adı yokmu??? kullananlar söyleyebilirmi???

kesinlikle philips birde az az aldığında saçı çok daha güzel dümdüz oluyor...zemuszemus

Ben hem fakir hemde Arzumun komple setini kullandım ama Babyliss aldım geçen yıl özellikle düz fön çekmede çok pratik taraklı olduğu için çok kısa sürede uğraşmadan kendim çekebiliyorum. Gerçi benim saçım çok dalgalı değil ondan kolay oluyor olabilir çünkü bayramda ablamda denedim biraz zaman aldı onun saçı biraz kıvırcık olduğu için.

Canım saçın hafif nemli olması lazım
Kullandığın fırça da çok önemli
Kılları naylon olmamalı, doğal kıllı olanlarını tercih et
Ve fön çekeceğin tutamı hangi yöne doğru yapacaksan önce tersine fön çekmelisin

Fön makinesiyle çekiyorum ben aynı kuaförden çıkmış gibi oluyo.

Selam kizlar, :). Ghd fön makinesini denedinizmi ?
Harika bir makine. Bende var ve cok memnunum. Türkiyede satiliyormu bilmiyorum, ama tavsiye ederim. Saclarim kivircik ve Ghd fön makinesini kullanmadan önce sacima tresemme head protection sikiyorum, ve ardindan fön makinesiyle saclarima fön cekiyorum. Fiyati biraz pahali, ama gercektende kullandinizmi fiyatini hic düsünmiyeceksiniz.

X